Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski: "Wiedziałem, że MAJA OSZUKA EDYTĘ!

339
Podziel się

"Przewidziałem to!" - cieszy się.

Wiśniewski: "Wiedziałem, że MAJA OSZUKA EDYTĘ!
bDfVlQyd

Ciężkie doświadczenia Michała Wiśniewskiego nie nastawiły go pozytywnie do osób pełniących obowiązki menedżerów gwiazd. Po przeżyciach z Katarzyną Kanclerz podejrzewa najwyraźniej, że każdy z nich jest skłonny do oszustwa i "wysysania" swoich podopiecznych. Również zajmująca się do niedawna karierą Edyty Górniak Maja Sablewska.

Nie jestem jasnowidzem, ale przewidziałem wcześniej, że ona oszuka Edytę - napisał z satysfakcją na swoim blogu. Nikt mnie jednak nie słuchał.

O tym, że Michał jasnowidzem istotnie nie jest, świadczą jego wyniki w grze w pokera. Wyszło mu jakoś dom albo dwa na minusie.

bDfVlQyf

Nie wiadomo, na jakiej podstawie podejrzewał Maję o oszukańcze skłonności i to, jak twierdzi, od dawna. Faktem jest, że, jak donoszą informatorzy, na których powołuje się Twoje Imperium, Sablewska ukrywała przed swoją podopieczną zainteresowanie ofertą TVN-u, która ostatecznie stała się przyczyną ich rozstania.

Maja jeszcze kilka tygodni temu mówiła, że udział w X-Factor jej nie interesuje - przypomina źródło tabloidu.

A potem ustaliła z Edytą, że jednak przyjmie ofertę TVN-u. I została zwolniona na kilka godzin przed pierwszym nagraniem, by wypaść na nim jak najgorzej... Tak się traktuje w show biznesie swoje "najlepsze przyjaciółki".

bDfVlQyG
KOMENTARZE
(339)
półkownik von...
10 lat temu
chlapnąłbym minetkę Edzi a Maja-do dzioba!
gość
10 lat temu
kocham Andrzejka!!!! :)
gość
10 lat temu
Szkoda pisać takie głupoty
bDfVlQyH
gość
10 lat temu
cieszymy się michał z Tobą. A teraz wróć do spłaty swoich długów ;)
gość
10 lat temu
bedzie kariere robic :) jak jej podopieczne po co ma stać w cieniu tych gwiazdeczek porabanych
Najnowsze komentarze (339)
gość
10 lat temu
Proponuję zeby wisniewski rozpocząl kariere jasnowidza zwłaszcza ze jako wokalista jest raczej skończony.Albo może kolejne publiczne pranie brudów z byłymi żonami?
zlosliwa
10 lat temu
TAA WISNIEWSKI SADZI SIE NA STOLEK MENAGERSKI U edki!!! HEHE NIEZLY BEDZIE DUECIK!!!
gość
10 lat temu
maja jest sexowna, chetnie bym ja wzial w 3 dziurki...
gość
10 lat temu
jak on taki jasnowidz to powinien przewidzieć swoje nieudane zwiazki i nie zadawać sie już z kobietami
gość
10 lat temu
nastepny prorok
gość
10 lat temu
nie jesteści wiarygodni, nie ma dodanych , dobrych komentarzy, lubicie , tylko durne komentarze. trudno , ,trzeba zmienić, .,
gość
10 lat temu
Wiśniewski , ma parę fajnych , piosenek, zajstniał , zapamiętam , go , a te , ,.majki,.co za parę chwil , ,,.
gość
10 lat temu
chyba tylko w ten sposób Wiśniewski może jakoś na siebie zwrócić uwagę
bDfVlQyz
SamoZuo
10 lat temu
Cholera kto słucha jeszcze tego idioty! Za kogo on się jeszcze uważa skoro jest na mega spalonej pozycji! Znowu chciał zabłysnąć tym marsjańskim łbem ?
kocham czosne...
10 lat temu
wielki beeek
gość
10 lat temu
Edyta Ty stary rowerze , jestes swinią
gość
10 lat temu
menago to kto???doda już była wielka gwiazda a z sablewska muzycznie sie cofnęła i nic nie nagrała ,marina ??ja ja pamiętam z lansu na kiblu jak razem z sablewska sie lansowały i z niczego innego ,a poza-tym ta dziewczyna ,raz wygląda jak tirówka ukraińska ,raz jak brzydki wampir a raz jak beza ,,raz chodzi z chłopakiem raz nie ,porównajcie karierę farny ,znam jej piosenki ,Górniak była diva a teraz jest botoxowa edka ,zniszczyła jej wizerunek sceniczny ,,podobno była menadżerka oli janosz i chyba mówiło sie o zmarnowanej karierze ,była czy nie ????,,dopiero teraz gdzieś jeszcze raz z inna próbuje swoich sił ,,,,myślę ze ktoś sztucznie robi z tej pani takiego fachowca ale ona nic nie potrafi ,niszczy swoje podopieczne i każda ma dziw karski wygląd
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
t menago to kto???doda już była wielka gwiazda a z sablewska muzycznie sie cofnęła i nic nie nagrała ,marina ??ja ja pamiętam z lansu na kiblu jak razem z sablewska sie lansowały i z niczego innego ,a poza-tym ta dziewczyna ,raz wygląda jak tirówka ukraińska ,raz jak brzydki wampir a raz jak beza ,,raz chodzi z chłopakiem raz nie ,porównajcie karierę farny ,znam jej piosenki ,Górniak była diva a teraz jest botoxowa edka ,zniszczyła jej wizerunek sceniczny ,,podobno była menadżerka oli janosz i chyba mówiło sie o zmarnowanej karierze ,była czy nie ????,,dopiero teraz gdzieś jeszcze raz z inna próbuje swoich sił ,,,,myślę ze ktoś sztucznie robi z tej pani takiego fachowca ale ona nic nie potrafi ,niszczy swoje podopieczne i każda ma dziw karski wygląd
...
Następna strona
bDfVlQzb