Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja komentowała... wygląd uczestników

399
Podziel się

"Kiedy Wojewódzki poprosił ją o głos, przez minutę była cisza."

Maja komentowała... wygląd uczestników
bDoinBOZ

Zawodowe rozstanie Edyty Górniak z Mają Sablewską mocno odbiło się na kondycji emocjonalnej tej drugiej. Ponoć Edzia poinformowała ją o zwolnieniu tuż przed pierwszym castingiem do _**X Factor**_ celowo, aby wyprowadzić ją z równowagi i utrudnić jej debiut w programie. Jak wynika z naszych informacji, efekt powinien ją zadowolić.

Po pierwsze, Sablewska nie wytrzymała psychicznie i podczas przesłuchań do programu płakała. Nic dziwnego, bo wraz z Górniak odeszło jej najważniejsze źródło dochodów... Zobacz: . To jednak nie wszystko: widzowie obecni podczas castingu w Zabrzu twierdzą, że oceny Majki pod adresem uczestników brzmiały... cóż, dziwnie.

Kuba bez przerwy wypowiadał się na temat tego, kto jak śpiewa, starał się to robić zabawnie jak i zarazem profesjonalnie, podobnie zachowywał się Czesław - opisuje nasza czytelniczka, która obserwowała ich pracę. Jednak pani Maja nie potrafiła wydusić z siebie prawie nic, kiedy Wojewódzki prosił ją o głos, przez minutę była cisza, poczym dopiero wypowiadała opinię typu "podoba mi się twoja bluzka" lub "ciekawa stylizacja". Jednemu z uczestników kazała ściągnąć bransolety oraz obrożę z szyi twierdząc ,że jej się to nie podoba.

bDoinBPb

Myślicie, że sprawdzi się jako jurorka? Na pewno z całej trójki to ona ma najwięcej do udowodnienia i stara się jak najlepiej wypaść. Jak widać, nie najlepiej radzi sobie z taką presją.

bDoinBPC
KOMENTARZE
(399)
gość
10 lat temu
pudel bardzo kocha Maję, ciągle usprawiedliwia jej potknięcia.Gdyby chodziło o Edytę już dawno zrównałby ją z ziemią.Maja płakała , chyba za kasą.
gość123
10 lat temu
Byłam i się zgadzam. Caly czas komentowała czyjś ubiór. nawet jednemu powiedziała, ze przejdzie jak jej obieca, ze zmieni fryzure, czy tam ciuchy. No żałosne
gość
10 lat temu
no i kto tu jest pusty?
bDoinBPD
gość
10 lat temu
Ojejku dajcie jej czas...To Edyta jest wredna..."Zwolniła Ją celowo dzień przed programem żeby wyprowadzić Ją z równowagi"... Coo?Ona zbierała kase za czyjąś prace tak?hehehe śmieszne naprawdę się uśmiałam...Pracowałą dla Edzi sredzi więc należała jej sie płaca tak?!
gość
10 lat temu
oj maja..do nianczenia dzieci wroc....
Najnowsze komentarze (399)
gość
6 lat temu
Moglaby przestać tak eksponować te swoje nienaturalnie powiększone piersi
gość
10 lat temu
p**a
gość
10 lat temu
Wydupiłby ją w usta:D.
gość
10 lat temu
pomoc domowa u kukulskiej robi kariere,,,to natalia wprowadziła ją na salony,,czy słusznie?
gość
10 lat temu
Po prostu się nie nadaje:{
gość
10 lat temu
MAJKA ŚCIĄGNIJ USTA I TRESKĘ ,....BO NAM SIE NIE PODOBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
beznadziejna jest
gość
10 lat temu
poradzi sobie, bycie gwiada to nie znaczy tylko spiewac, trzeba tez wygladaj jak gwiazda -maja sie do tego nadaje - ekspertka od wizerunku :)
bDoinBPv
gość
10 lat temu
oto jak media zniszczą dziewczynę! Piszecie okrutne teksty, a tu chodzi o człowieka. Jak stracicie pracę, pewnie będziecie wierszem mówić !!!
gość
10 lat temu
wydaje mi się że to będzie kolejny niewypał a wszystko przez Maję .
Evevu
10 lat temu
Ona jest jakaś popierdzielona xD Nie lubię baby. ;xx
gość
10 lat temu
Maja uwielbiam Cie od zawsze, nie potrafię się już doczekać na emisje X Factor.
gość
10 lat temu
nie ciśnijcie tak na Maje...to fajna dziewczyna
gość
10 lat temu
Nie wiem, co Czesiu ma takiego w sobie, ale strrrasznie go lubię :-)
...
Następna strona
bDoinBPX