Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fotograf chciał ją... zabić?!

374
Podziel się

Gardias boi się o życie. Kolejna Węgrowska?

Fotograf chciał ją... zabić?!
bDJsyaxx

Czyżby szykowała nam się powtórka z Iwony Węgrowskiej? Dorota Gardias oskarża śledzącego ją reportera o to, że podczas pościgu samochodowego (!) stworzył sytuację zagrażającą jej życiu. O sprawie donosi dzisiejsze Twoje Imperium.

Gardias zapewnia, że fotograf niebezpiecznie menewrował autem, spychajac z drogi jej porsche. Kiedy zdenerwowana pogodynka zatrzymała się na poboczu, towarzyszący jej mężczyzna wyskoczył z auta i podbiegł do samochodu fotografa. Doszło do ostrej wymiany zdań, a nawet szarpaniny. Gardias uważa, że ona i jej pasażer mieli prawo do takiej reakcji, gdyż byli przekonani, że reporter spowoduje wypadek samochodowy.

Fotograf twierdzi zaś, że został bezpodstawnie napadnięty.

bDJsyaxz

Ona próbuje robić ze mnie winnego - żali się w rozmowie z Twoim Imperium. Jeśli będzie trzeba, spotkam się z nią w sądzie.

Dodaje także, ze znajomy pogodynki wyrwał mu przez otwarte okno aparat fotograficzny i zabrał kartę pamięci.

Policjanci przyjęli zawiadomienie o kradzieży karty z aparatu fotograficznego - potwierdza w rozmowie z tabloidem kom. Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Gardias nie chciała komentować jego wersji wydarzeń. Na pocieszenie przypomnijmy jej, że nie ona jedyna ma taki problem. Węgrowska twierdzi, że ją też ktoś chciał zabić na drodze... Zobacz: Węgrowska: "MIAŁAM WYPADEK! Kierowca chciał mnie zepchnąć!"

bDJsyaxF
bDJsyaya
KOMENTARZE
(374)
gość
10 lat temu
gówno zabijesz, a za człowieka odpowiadasz
gość
10 lat temu
widze ze sława jej też uderzyła do głowy
gość
10 lat temu
ona jest g****a jak Jolka Rutowicz a może jeszcze bardziej
bDJsyayb
gość
10 lat temu
Gardias woda sodowa walnęła w ten pusty łeb
gość
10 lat temu
"uwielbiam" ją.
gość
10 lat temu
a jo bo policja napewno to powarznie traktuje tak tak juz to widze jak by kazdy o zabraniu karty mnial zgłaszac na polocje a policja by to brala do siebie ...to to był by cód
gość
10 lat temu
miała zapowiadać pogodę to zachciało się babie parcia na szkło , a teraz są tego konsekwecje , jak zostawienie męża a wszędzie jej pełno przecież o to jej chodziło dlaczego inne pogodynki z TVN mogą być normalne jak Pani Popielarska. A tej odbija
gość
10 lat temu
Trzeba się raczej martwić o nasze życie. Zawał serca murowany oglądając poczynania takiej gwiazdy (?). Żal...
ivss
10 lat temu
Ciekawe co to za znajomy :P:P
HB
10 lat temu
Kocham Cię Basiu
gość
10 lat temu
,kkrkktokkkkgjghtttiuhghhgjfifjiodklodl;dffkifjfuhffhhfjeif
gość
10 lat temu
l;olllllllll debilkaa
olsztyniak
10 lat temu
No juz taką gwiazdą to nie jesteś żeby czatować na twoje liche życie.Gwieżdzisz pogodynko!
bDJsyaxT
gość
10 lat temu
Gardias najwidoczniej uważa sie za gwiazde - tylko jaką? z której półki - wystepując jako pogodynka? sory ,ale żadna z niej gwiazda , dziewczatki usiłujace wykreowa ć sie na siłę i ten wymuszajacy usmiech - jakos nie pałam sympatią do tej osóbki
...
Następna strona
bDJsyayv