Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie chciała MILIONÓW OD... SKARBU PAŃSTWA?!

952
Podziel się

Marczuk może domagać się odszkodowania... Jesienią wróci do TVN?

Będzie chciała MILIONÓW OD... SKARBU PAŃSTWA?!
bDKmpeSZ

Tego akurat można było się spodziewać. Weronika Marczuk, wobec której prokuratura umorzyła postępowanie o przyjęcie korzyści majątkowej, szumnie zapowiadała "powrót do życia". Zaczęła od pozwania agenta Tomka (który zresztą odpłacił się jej tym samym), ale nie wyklucza również walki o odszkodowanie od... Skarbu Państwa. Kaczmarek był bowiem funkcjonariuszem Centralnego Biura Antykorupcyjnego, więc jeżeli ktoś ma płacić za jej rzekomo doznane krzywdy, będzie to właśnie państwo. Czyli my wszyscy.

Pani Weronika ma podstawy, by domagać się od Skarbu Państwa odszkodowania i zadośćuczynienia za krzywdy moralne, jakich niewątpliwie doznała, oraz straty spowodowane pozbawieniem jej pracy - przekonuje w rozmowie z dwutygodnikiem Party adwokat Marczuk, Mikołaj Pietrzak.

Jak na razie prawnicy byłej żony Czarka gromadzą i analizują dokumenty, jednak jeżeli sąd przyznałby jej rację, może ponoć liczyć na odszkodowanie w wysokości kilku milionów złotych. Wszyscy podatnicy na pewno by się ucieszyli. Polacy kochają w końcu bohaterów "cierpiących za miliony".

bDKmpeTb

To jeszcze nie wszystko - Weronika planuje powrót do mediów. Wiosenne ramówki telewizyjne są już dopięte na ostatni guzik i trudno byłoby ją tam wcisnąć, ale nie wykluczone, że pojawi się w jakimś programie jesienią.

Jeśli pojawi się jakaś propozycja, to na pewno ją rozważę - obiecuje. Myślicie, że się pojawi?

bDKmpeTC
KOMENTARZE
(952)
gość
7 lat temu
Co to za gniot?
mcwclbvmc
9 lat temu
Y0QxBC dzkyjjahdzoq, [url=http://ghesfhdjtrqi.com/]ghesfhdjtrqi[/url], [link=http://fkxykejvfdxz.com/]fkxykejvfdxz[/link], http://kzwabyyhiycd.com/
gość
10 lat temu
no coz? jezeli wymiar sprawiedliwosci naszej rzeczypospolitej stwierdzil ze 100 tys otrzymane w kawiarni w torebco po perfumach nie sa lapowoka to jak najbardziej niech placi wysokie odszkodowanie O i to jest dobre wyparła się stu paru tysięcy a chce milionów. Sprytne . Taki rympał nie godzę się na to aby moje pieniądze z podatków szły do jej kieszeni .
bDKmpeTD
gość
10 lat temu
Co za wstrętne b****o! Niech "zjeżdża" do swojego kraju ta bezczelna tandetna striptizerka a nie dorabia się majątku naszym kosztem. Ten p******y b******l jest nieuczciwy. Jej miejsce jest w więzieniu za korupcję. Jaki g***i był Pazura że się z nią kiedyś ożenił
gość
10 lat temu
wiekszosc telewidzow ma dosc tej kobiety niech TVN przestanie nam narzucac jej osobe. to po to płace podatki żeby szły na jakieś ukraińskie złodziejskie wywłoki a poszła ty tam do siebie w kibini babuszku po co tu przyjechała !!nikt jej tu nie zapraszał przywlukł ją tu pąrąbany czaruś pazura to niech weżmie za to odpowiedzialność i niech jej zapłaci a potem dołoży na bilet w jedną strone najlepiej tą wschodnią
gość
10 lat temu
To nasz kraj - bierze się w łapę - prokuratura uznaje że nic nie było - i jeszcze na koniec płaci za to podatnik - i to jak widać grube miliony... Normalka w Polszy ONA TA ZDZIRA MILIONOW SZUKA. PROPONUJE NA RURE BEDZIE KASA. TOMKOWI WIERZE, A TEJ UKRAINCE NIE. NAWET PAZURA SAM POWIEDZIAL , ZE WIERZY W TO CO BYLO NIE CHCEMY JEJ OGLADAC W TELEWIZJI Z********A LAPOWKARA nie no czy w tym kraju isnieje prawo?to ukraińskie ścierwo próbowało zrobić poważny przkręt nie udało się bo zostało zdemaskowane w porę a teraz występuje w roli ofiary???Deportować to G.O.W.N.O. na Syberię!!!!
gość
10 lat temu
taaa, jasne...najpierw, że myślała, że to perfumy w torbie pod stołem, potem wersja, że totaka zaliczka, a na końcu, że o co chodzi, jaka kasa...szwingiel, szwingiel...skarb państwa to my, od mojej kasy wara szurnięta babo !!!
gość
10 lat temu
jak chce kasy to niech zatanczy na rurze przecież tak już pracowała.przyjechała tu tego pazurę omaniła i po jego plecach do kariery, a teraz chce nasze państwo okradać dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
W tym POkręconym kraju tylko czekać na odszkodowania dla Mira,Rycha,Zdzicha czy innych m**d,szkodzących krajowi,na rzecz własnych przekrętów i zysków.
gość
10 lat temu
I CO I CO??????????????????????????????????
gość
10 lat temu
prokurator generalny powinien się przypatrzeć pracy swojemu sądownictwu jak w tak ewidentnej sprawie się uniewinnia to znaczy mamy dwa prawa jedno dla Kowalskiego drugie dla celebrytów.A ty ukrainko w*n z nasze Polski u was na Ukrainie robi sie takie numery na co dzień a Polacy nie kretyni żeby uwierzyć w twoją niewinność niech lepiej Izba Skarbowa się lepiej przypatrzy z jej lewych dochodów i czy podatki odprowadza skoro za poradę bierze pod stolikiem
gość
10 lat temu
zawiń rękawy i weś się za robotę
gość
10 lat temu
niech chdozi i wylduza peiniadze od slwoego kraju,anei rpzjechal na obryzzn ei ejszcze jej zle;/
bDKmpeTv
Benigna.bloog...
10 lat temu
Niech spada s**a na Ukrainę.
...
Następna strona
bDKmpeTX