Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ibisz zaklina rzeczywistość: "Oglądalność była w porządku!"

210
Podziel się

W porządku...? I dlatego zdjęli go po pięciu odcinkach? :)

Ibisz zaklina rzeczywistość: "Oglądalność była w porządku!"
bCxMIJmd

Krzysio Ibisz nie ma ostatnio dobrej passy. Sam zrujnował sobie wizerunek majstrując przy swojej twarzy (Wprost ochrzcił go "La Toyą Ibisz"), a później obszernie rozpisując się w swoim pisarskim debiucie na temat przymiotów swojego ciała i charakteru. Nie ma co owijać w bawełnę - stał się pośmiewiskiem. A będzie już tylko gorzej. I zdaje się, że w końcu nawet jego szefowa to zrozumiała.

To musiało odbić się na oglądalności jego programów – miliony widzów przełączają kanał, gdy tylko zobaczą go w telewizji. Prezenter jednak zaklina rzeczywistość. Program 7420 Milion za darmo ogłosił właśnie... sukcesem!

Ten program był swoistym eksperymentem. Nigdy wcześniej takiej loterii interaktywnej nie było w telewizji. Oglądalność jak na niedzielę o godzinie 17.45 była naprawdę w porządku – przekonuje w rozmowie z Takie jest życie.

bCxMIJmf

I pewnie właśnie dlatego zdjęli go po pięciu odcinkach...

Ibisz ma niestety kilka kolejnych projektów w zanadrzu, w tym autorską sztukę teatralną i - oczywiście - kontynuację książki.

Raz jest się prowadzącym program flagowy stacji, a za jakiś czas wiadomo, że musi nastąpić przerwa od danego formatu. Teraz akurat nie ma zapotrzebowania na tego typu show, jakim było "Jak oni śpiewają", ale są inne, bardzo ciekawe projekty – mówi z nadzieją. Jestem profesjonalistą i nie boję się żadnych wyzwań. Niebawem pojawię się na planie serialu "Hotel 52". Będę głównym bohaterem jednego z odcinków. Pracuję jeszcze nad pewnymi projektami telewizyjnymi, to dwa zupełnie różne gatunki. Ale jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić.

Tak, poczekajmy. Najlepiej do 50-tki.

bCxMIJml
bCxMIJmG
KOMENTARZE
(210)
gość
9 lat temu
akurat w niedziele o 17 i pozniej ogladalnosc jest bardzo wysoka nie wiem po co sie tym zaslania jak kazdy to wie !! Zawsze w niedziele ludzie siedza przed telewizorami i czekaja na przesrany poniedzialek !!! Błagam niech on zniknie z telewizji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak samo cichopek !!
gość
9 lat temu
Odcinka Hotelu 52 w którym będzie Ibisz nie będę oglądać
gość
9 lat temu
SPADAJ NA DRZEWO MALY MAŁPISZONIE.
bCxMIJmH
gość
9 lat temu
kiedy II czesc powiesci jak donrze wygladac po 40?
gość
9 lat temu
po pierwsze to był program 7420 milion od zaraz a nie tak jak pisze pudel 7420 Milion za darmo a po drugie ''Będę głównym bohaterem jednego z odcinków'' no nie bardzo ta rola razcej będzie gościnna a nie 'główna '
Najnowsze komentarze (210)
gość
9 lat temu
jak jest przemęczony to tylko kłamstwami
gość
9 lat temu
okłamał tyle ludzi że się w pale nie mieści
gość
9 lat temu
oglądałam ten program kilkanaście minut dłużej się nie dało gniot nad gnioty i Krzysiu już też widać,że prowadził od aby odbębnić widać już ,że jest przemęczony
gość
9 lat temu
oglądaliśmy kilka razy po 15 minut nie tego gniota nie dało się oglądać jeszcze tak beznadziejnego programu nudnego nie widzieliśmy .Ibisz już też widać ,że jest przepracowany nudno prowadził.
gość
9 lat temu
hahaha zaraz mu twarz odpadnie...
gość
9 lat temu
kto wyprodukował czy wyreżyserował tak beznadziejny program chyba jakiś amator tego dłużej jak 10minut nie dało się oglądać Ibisz też widać że jest już wypalony prowadził jak by chciał a nie mógł
gość
9 lat temu
IBISZ I CICHOPEK idźcie do Carycy Terentiew do domciu i niech ona was łychami je bo my mamy takich m*****t dosyć.No wiadomo Cichopek nigdy nie była aktorką ani prezenterką ale Krzysiu od botoxu rzuciło mu się na główkę
gość
9 lat temu
TO NIE WINA TYCH OPERACJI PLASTYCZNYCH TEN PROGRAM TO TAKI SZAJS ŻE MASAKRA
bCxMIJmz
gość
9 lat temu
Sam pomysl na taki program był okropny nie do ogladania, a on wcale nie przeszkadza mi w roli prowadzącego
gość
9 lat temu
co do programu to nie wzieli pod uwage paru rzeczy- po pierwsze polakow nie satac na takie zabawy a po prugie w tym kraju nie da sie wcisnac ludzi byle szajsu, co innego w ameryce.
gość
9 lat temu
pewnie nikt nie wysylal smsow i nie zarobili na milion i musieli dokladac do interesu dlatego zdjeli program
gość
9 lat temu
pszypal
gość
9 lat temu
krzysiu mój bohaterze
gość
9 lat temu
krzysiu mój bohaterze
...
Następna strona
bCxMIJnb