Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oddała psa, bo... wymagał opieki!

2146
Podziel się

Modna ozdoba już się jej znudziła...

Oddała psa, bo... wymagał opieki!
bCxNkHed

Kupując szczeniaka modnej rasy Shar pei Kinga Rusin myślała chyba, że posłuży jej tylko jako ozdoba luksusowego życia. Ewentualnie za rekwizyt w kolejnej sesji zdjęciowej w Vivie. I rzeczywiście, chętnie pokazywała się z kosztownym nabytkiem, zabierała pieska do studia Dzień Dobry TVN, a nawet wystąpiła z nim w reklamie. Użyła go nawet do "ocieplającej wizerunek" okładki Mojego psa. Kiedy jednak okazało się, że Shar pei wymaga specjalnej opieki, gdyż inaczej zapada na trudne do wyleczenia dolegliwości skórne, Kinia się zniechęciła. Poza tym pies już się wizerunkowo "zużył".

Modny gadżet okazał się zbyt kłopotliwy, więc prezenterka postanowiła się go pozbyć. Jak donosi Rewia, na szczęście pomoc zaoferowała mama Kingi, ktora zdecydowała się zabrać psa do siebie. A Rusin w międzyczasie postanowiła kupić sobie... mniej kłopotliwego kota. Widocznie nie zraziły jej wyraźne dowody na to, że nie ma dobrej ręki do zwierząt.

Ale kto by się tym przejmował? W końcu to zwierzę jest dla Kingi a nie odwrotnie, prawda? Ma pasować do koloru mebli i nie chorować.

bCxNkHef
bCxNkHeG
KOMENTARZE
(2146)
gość
9 lat temu
g****a baba,sama sie mogła lepiej w psychiatryku zamknąc i juz stamtąd nie wyłazic:(
gość
9 lat temu
mogła lisa sobie kupić
gośćPa
9 lat temu
g****a baba...
bCxNkHeH
gość
9 lat temu
p****k z niej!
gość
9 lat temu
nie cierpie tej kobiety.traktuje wszysstkich z gory a teraz gdy okazało sie ze pies jest chory oddała go.Zal
Najnowsze komentarze (2146)
Gośćbiszkopt
2 lata temu
Rusin postąpił podłe i niedojrzałe, po pierwsze jak się bierze do domu psa ,To wszystko o nim trzeba wiedzieć....ciekawa jestem gdzie by go dała, gdyby jej matka go nie zechciała....@
Meg
2 lata temu
Dzięki takim artykułom pamięta się kto jest Kim. Teraz udaje obrończynie zwierząt
gość
9 lat temu
ja nie rozumiem tych ludzi jak tak można ??????? jak się kupuje shar pei to się o tym psie czyta co trzeba z nim robić a nie jakieś nie wiadomo co !!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Ty poje***** nie!!ona chciała oddać go gdzieś do schroniska czy coś,ale jej mama zabrała tego pieska do siebie.Najpierw naucz sie czytać ze zrozumieniem potem wyzywaj ludzi odidiotów!Kto mnie popiera niech też odpowie tej babie!
gość
9 lat temu
S****a i zimna s**a - tyle o tej babie mogę powiedzieć!
gość
9 lat temu
i*****a
gość
9 lat temu
g****a
gość
9 lat temu
co za franca.
bCxNkHez
gość
9 lat temu
Cała Rusin ją na kaukaz wysłać
gość
9 lat temu
G****A S**Z NIE CIERPIĘ TEJ PUSTEJ LALI
gość
9 lat temu
wredna malpa.
gość
9 lat temu
mogla go nie kupować pies to obowiązek
gość
9 lat temu
a ja bym chętnie się jej pozbyła z showbiznesu ! jest żenująca !
gość
9 lat temu
pudelek ma spóźniony refleks bo psa pozbyła się znacznie wcześniej do tego był w kiepskim stanie i nie trafił do jej mamy ale co tam w końcu to gwiazda a takim wszytko wolno, żal mi tylko kota ciekawe czy już się znudził
...
Następna strona
bCxNkHfb