Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chce rozwodu z orzeczeniem o winie! UKARZE JĄ?

322
Podziel się:

"To Ania jest pozwaną stroną" - mówi ich znajoma.

Chce rozwodu z orzeczeniem o winie! UKARZE JĄ?
bEDPkVhN

Michałowi Wiśniewskiemu bardzo zależy na tym, by trzeci w jego życiu rozwód został orzeczony z winy jego żony, Anny Świątczak. Najwyraźniej nowy związek, z Dominiką Tajner nie uleczył jego zranionej ambicji. Nadal nie może wybaczyć Ani tego, że wolała innego mężczyznę (zobacz: "Niech nosi nazwisko swojego Misia! WYKRADŁ MI ŻONĘ!") i chce, żeby poniosła za to karę.

Dokumenty rozwodowe wpłynęły do sądu pod koniec stycznia. Nie wyznaczono jeszcze terminu rozprawy - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium znajomy pary. Michał chciałby szybkiego rozwodu z orzeczeniem winy Ani. To ona jest pozwaną stroną.

Problem w tym, że takie rozwody rzadko odbywają się szybko. Na przykład u Agnieszki i Roberta Korzeniowskich proces wlecze się już półtora roku, a u Tamary Arciuch już trzy lata... Ale Michał jest dobrej myśli. Jest tak przekonany, że jego trzecia żona bez sprzeciwu weźmie na siebie cała winę, że już zaczął planować kolejny ślub. Na razie on i Dominika zdecydowali się zamieszkać razem. Tym razem Michał nie odważył się zaproponować nowej narzeczonej wprowadzenia się do domu w Magdalence, który przed laty kupił Mandarynie. Znaleźli dla siebie zupełnie inny dom, nieobarczony wspomnieniami z dwóch nieudanych małżeństw.

bEDPkVhP

To gniazdko pomoże nam rozpocząć wszystko od nowa - mówi w rozmowie z tabloidem następczyni Świątczak. Dzięki temu, co wcześniej przeżyliśmy, umiemy nie kłócić się o błahostki i wiemy, kiedy należy odpuścić. Bardzo kocham Michała i myślę, że będę już ostatnią kobietą w jego życiu. On musi dokończyć wszystkie sprawy ze swojego poprzedniego małżeństwa, ale to nie będzie łatwe.

Życzymy jej, żeby te marzenia się spełniły. Obawiamy się jednak, że do ich realizacji wybrała sobie partnera wysokiego ryzyka.

bEDPkViq
KOMENTARZE
(322)
gość
11 lat temu
poczekaj kobieto zrobi ci dwoje dzieci i poszuka piątej
gość
11 lat temu
wszytko na nie on jest swiety bleeeee jaki on jest okropny ,gdzie one mialy oczy ania nie daj sie
gość
11 lat temu
Zdrada to za mało musi byc długotrwały rozpad pozycia małżeńskiego.
bEDPkVir
gość
11 lat temu
Ma racje wypromował sie , zobaczyła co to swiat i pieniadze. Wicha taka była zachukana i wystraszona . Facet się zakochał wyciągnął z biedy i wiochy , a ona co . Tak i nie powinien alimentów płacić . Sama niech utrzymuje bachory. Rozbiła rodzinę , a teraz taka m******a. Takie wywłoki co dla kasy zrobią wszystko to w kosmos.
gość
11 lat temu
ta Dnowa musi byc bardzo zdesperowana z braku jakiegos chlopa zw wziela sie za niego.
Najnowsze komentarze (322)
gość
11 lat temu
Hmmm jedynie ta Dominika nie ma żadnego interesu w tym by faktycznie się na nim promować. Może faktycznie wreszcie spotkała ich miłość ? Michał miał 3 żony. Jednak każda jedna chciała się przy nim tylko wylansować i rozpocząć karierę solową. Może właśnie obecna kobieta umie z nim tak na prawdę normalnie żyć - przede wszystkim rozmawiać ?
gość
11 lat temu
jak można zakochać się w kimś takim jak MICHAŁ?
gość
11 lat temu
rozwód jest następstwem poczynań dwojga ludzi, nic nie dzieje się bez prztczyny
gość
11 lat temu
sama rozbiła małżeństwo Michała z Martą kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
gość
11 lat temu
ona jest okropna jak można ją na neta wpuścić zaraz mi kompa wysadzi
gość
11 lat temu
czerwony d***l d***l c**l
gość
11 lat temu
biedna naiwna kobieta!... już mi jej żal i każdej następnej!...
gość
11 lat temu
ALE TE BABY DURNE A JEDNA GLUPSZA OD DRUGIEJ TYLKO DZIECIAKOW NAPLODZA I SIE ROZCHODZA
bEDPkVij
m.
11 lat temu
trochę mi go żal wydaje mi się że powód rozpadu jego kolejnych małżeństw ma podłoże psychologiczne bo raczej nie jest to zwykłe znudzenie się partnerką ani nieporozumienia w związku trochę się na tym znam więc wiem co mówię
gość
11 lat temu
brzydal brzydal i jeszcze raz brzydal... Wiśniewski lecz się na uzależnienie takie jak nimfomania... żal żal... Już sobie nową pupcie do walenia znalazł to teraz żeby kase mieć na kolejne dzieci to musi wyżulić on Anki...
ivss
11 lat temu
To jest lepsze niż 'Moda na sukces' :D
gość
11 lat temu
Trochę go znam i stwierdzam, że Ania zrobiła i jemu i sobie krzywdę.
gość
11 lat temu
to, że jest stroną pozwaną nie oznacza, że rozwód będzie z jej winy, wine trza udowodnić, a rozwód może byc tez z winy powoda. To nie Michał o tym decyduje
gość
11 lat temu
i ma racje, bo jesli nie orzekna jej winy, ktora jest ewidentna, to Michal moglby byc zmuszony do utrzymywania jej .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPkVjc
bEDPkVjd
bEDPkVje
bEDPkVjf
bEDPkVjg
bEDPkViL