Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuźniar nie słyszał o Suchockiej?

465
Podziel się:

Ups, wpadka...

Kuźniar nie słyszał o Suchockiej?
bEEweZvp

Taką wpadkę można ostatecznie wybraczyć prowadzącemu X Factor. Ale dziennikarz rozmawiający z politykami powinien chyba trochę lepiej orientować sie w temacie. Podczas wczorajszej rozmowy z liderką PJN Joanną Kluzik-Rostkowską na temat jej ambicji politycznych, Kuźniar nieoczekiwanie oświadczył, że "przecież jeszcze żadna kobieta nie stała na czele rządu."

Kluzik-Rostkowska zapamiętała najświeższą historię Polski trochę inaczej i przypomniała Kuźniarowi, że w roku 1992 stanowisko premiera objęła Hanna Suchocka, obecna ambasador RP przy Watykanie.

Dziennikarz przeprosił za wpadkę, ale to raczej nie zmieni faktu, że poniżeni przez niego na wizji Kinga Rusin i Krzysio Ibisza mają teraz na niego niezłego haka.

bEEweZvr
bEEweZvS
KOMENTARZE
(465)
gość
11 lat temu
ciągle powtarzam ,że tvn kreuje celebrytów miernotów a nie kompetentnych dziennikarzy - Kuźniar może jest "fajny" ale to za mało bardzo za mało żeby prowadzić program informacyjny
gość
11 lat temu
Kuzniar to przykład "zdolnych,inteligentnych i wykształconych" dzienikarzy TVN!
gość
11 lat temu
wydaje mi się że to bufon
bEEweZvT
gość
11 lat temu
Żenada!
gość
11 lat temu
jest po prostu za gruby
Najnowsze komentarze (465)
gość
10 lat temu
Łun taki debilowaty, a pracę w TVN dostał i jesce na liscie wyborczej PO kiedyś wyląduje. Zobocyto ludzie, ze tak bendzie. Jest dobrym przykładem na to, że Juniwersytetów nie trzeba kończyć, ino gupoty godoć w TVN i jakos się krenci.
gość
11 lat temu
dobrze,ale to Rusin nie wie kto jest premierem a kto prezydentem Włoch.
gość
11 lat temu
Koles jest z*******y i tyle :)
gość
11 lat temu
wybaczylbym gdyby byl kulturalny i mily, ale jest nadetym bucem, wiec to byl wlasnie jego kolejny zabójczy dla jego nędznej kariery blamaż. niewybaczalny!!
gość
11 lat temu
"Ujadaczy" nie widzisz w telewizji? I to takie dziwne dla ciebie? A kogo w tej telewizji widzisz? Bande niedoukow przewaznie bez wyzszego wyksztalcenia , mocnych w mordzie,pokrywajacych braki w wyksztalceniu bezczelnoscia i tupetem.A te "trolle internetowe" jak ich nazywasz czytajac ich komentarze to ludzie na poziomie , z poczuciem humoru komentujacy ten caly medialny syf. Sadzac z tonu twojej chamskiej wypowiedzi mozna cie zaliczyc do tych pierwszych.
gość
11 lat temu
jaro jest git gość:)
gość
11 lat temu
Dajcie mojemu misiowi spoookój.. ^^ ;D
gość
11 lat temu
to jest taki w******k niedouczony, bardzo dużo nadrabia arogancją ,ale nie znaczy to ,że jest obytym facetem.Dlaczego tak go lansują ?
bEEweZvL
gość
11 lat temu
a nikt z dyrekcji tyn nie słyszy jak on mówi/. TRZEBA go koniecznie zaprowadzić do logopedy, aby wreszcie pojął, że powietrze wdycha się bezszelestnie i nie gada się bez ładu i skladu aby coś cały czas gadać. Nie ma tam nikogo, kto choćby skończył tylko 1 rok w Szkole Teatralnej i pouczył tego zarozumiałego matoła na czym polega czytanie wiadomości, bo o prowadzeniu wywiadów - to on tego nigdy nie pojmie.
gość
11 lat temu
WIEKSZOS OSUB PISZACYCH nie pamieta tamtych czasuw siusu maitki,by nie babki dziadki to stali by w koleikach po MARGARYNE .mondrale
gość;/
11 lat temu
przez te jego występy w show, przestałam go szanować jako prowadzącego poranny program w TVN24
bąk
11 lat temu
No kto mieczem wojuje od miecza ginie!
gość
11 lat temu
TAK!zdecydowanie powinniśmy mu "wybraczyć"...
gość
11 lat temu
od początku coś mi w tym gościu nie pasowało.......i intuicja nie zawiodła
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEweZwE
bEEweZwF
bEEweZwG
bEEweZwH
bEEweZwI
bEEweZwn