Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś znudziła się Trelińskiemu? Co dalej?

532
Podziel się

"Nie wie, czym go zatrzymać" - mówi jej znajoma. "Zależy jej bardzo na tym związku."

Herbuś znudziła się Trelińskiemu? Co dalej?
bDHOrfyt

Jeżeli dojdzie do tego rozstania, będzie to dla jednej ze stron naprawdę trudne. Edyta Herbuś zainwestowała emocjonalnie bardzo dużo w ten związek i miała wyśrubowane, może aż nierealne oczekiwania. Uwierzyła, że dzięki przystojnemu reżyserowi operowemu z "celebrytki" stanie się artystką. Widać było, że naprawdę liczy na to, że tak się stanie, a Mariusz jest dla niej wielką miłością i, jakby to powiedział Tomasz Lis, "trampoliną" zarazem.

Przemiany dokonały się nie tylko w świadomości Edyty ale i w jej życiu towarzyskim. Część znajomych ma jej za złe to, że zaczęła traktować ich z góry. Zobacz: "To już nie jest Edyta, jaką znaliśmy. Już jej nie wypada"

Co jednak zrobić, jeżeli dla niego jest tylko być może ważnym ale tylko epizodem? Jak twierdzą znajomi tancerki, Edyta poważnie niepokoi się o to i celowo przedłuża swój pobyt w Stanach. Liczy na to, że rozłąka odświeży uczucia Trelińskiego. Bo dla wspólnych przyjacioł pary stało się jasne, że temperatura ich związku znacznie opadła. I to bynamniej nie ze strony Edyty.

bDHOrfyv

Nie wie, co ma robić, jak to zmienić - mówi znajoma tancerki w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie. Czym go zatrzymać? Może zaskoczyć i wzbudzić podziw? Dlatego od pewnego czasu przebywa w USA, gdzie uczy się aktorstwa. Pragnie, by Mariusz odkrył ją na nowo. Zależy jej bardzo na tym związku.

Tak, o tym wiedzą wszyscy. I może właśnie w tym jest problem?

Taki obrót sprawy dało się przewidzieć. Treliński nigdy nie krył się przecież ze swoimi opiniami na temat idealnego - jego zdaniem - związku, opartego na ciagłej niepewności. Przypomnijmy jego słowa z jednego z wywiadów:

Małżeństwo to kuriozalny wynalazek. Najlepszy jest układ partnerski z ciągłą walką i zabieganiem o siebie.

bDHOrfyB
bDHOrfyW
KOMENTARZE
(532)
nike air max ...
6 lat temu
Not any director ever before continues to be request release a decade of back again taxes. You actually Leftist good guy Buffett in addition to Obama's pal continue to is in debt for 2006 back again income taxes. Where's often the frustration from left. nIf Romney's old income tax have been inappropriate he'd have been absorbed in back then. My very own 6th Numbers income a year ago Uncle Sam strike me for a nothing at all bucks 111. teen. nWhen you perform by adversaries rules. There are zero Guidelines. nSo most of us placed the principles very first in addition to final. nQuote inches Saul Alinsky [url= air max cheap[/url]
air max femme...
6 lat temu
hi there, Hey you should help me affect the elgg, interpersonal torch style to 1. eight Please allow know which web site inside mod to be able to change to produce my own format with the existing operation You need to create your unique 'layouts'. Ex., in to binder 'views [url= max femme 2014[/url]
nike tn requi...
6 lat temu
Take a look at MyFiveStarMusic. com My spouse and i come across fantastic music along with now i am often updating. Their farely completely new and Now i'm getting it up. Please check it. Many thanks I love the concept of these types of, but I like hearing on the net broadcasts. It just takes aside the desire to look for new music. Merely placed it, in addition to leave it without your knowledge. [url= tn requin pas cher[/url]
bDHOrfyX
black nike ro...
6 lat temu
alfonzo dennard jersey kepsar snapback cheap nfl jerseys pill speaker 2.0 ebay uk nfl jersey seattle seahawks jerseys cheap nike roshe run sealver siliga jersey kepsar cheap beats headphones nfl jersey san francisco 49ers jerseys cheap nike roshe run men dan connolly jersey snapback kepsar dr dre headphones nfl jersey pittsburgh steelers jerseys nike roshe run mens cheap ryan wendell jersey snapback cheap dr dre beats nfl jersey philadelphia eagles jerseys
chaussures lo...
6 lat temu
Could a person program code some sort of on the internet real world listing scanner, similar to Pal Secret agent. So We can weight each of our wording record made up of namesscann. Here we leave Tracks online. a understands Software program! chaussures louboutin
hollister fra...
7 lat temu
Online video uses typically surf around to find content. A number of factors determine where they end up, including loading speeds of a website or even the design of a web page. No guarantee for profit [url= france pas cher[/url]
gość
10 lat temu
Kto miał znać Trelińskiego to znał...znany jest na całym świecie, więc Jemu reklama przy takim dziewczęciu potrzebna nie była. Nie robi sztuk dla głupiutkich nastolatek piejących nad urodą Herbuś, niewiele mającej do powiedzenia, a jeśli już to niespecjalnie mądrego. Taka prawda niestety. Dlatego komentarz o tym wypłynięciu co najmniej nie na miejscu. Myślę, że to obciach a nie sukces dla tak uznanego reżysera w świecie, być na językach wszystkich dzięki wszędzie gdzie się da bywającej celebrytce.
gość
10 lat temu
Tacy panowie potrzebują pięknej kobiety na pokaz bo sami są do niczego.Dziewczyno opamiętaj się,pieniądze to nie wszystko.Tyle jest młodych pięknych mężczyzn z bogatym wnętrzem a nie portfelem.
gość
10 lat temu
Pobawił się tancereczką i już,to nie ten intelekt.Ale jego to bym za darmo nie chciała,stary pryk , h....em mu z oczu patrzy!!!
gość
10 lat temu
-- wahaj codziennie mumie to zobaczymy jak zmarniejesz.
gość
10 lat temu
Herbus ty wstretny krasnalu
gość
10 lat temu
No chyba nie sądziła,że on ją traktuje poważnie.Pobawi się i ma juz następn ą dziewicę lub damę.
gość
10 lat temu
Cóż to za związek. Przecież Treliński jest gejem.
bDHOrfyP
gość
10 lat temu
Widziałam ostatnio wywiad z Trelińskim. jakoś dziwnie zniewieściały wydaje mi się ten facet. Robi na mnie wrażenie geja. Czyżby pod przykrywką Herbuś ukrywał swoje preferencje ???
...
Następna strona
bDHOrfzr