Magda Frąckowiak z... pandą!

Na okładce "Harper’s Bazaar". Piękna sesja zdjęciowa!

Obraz

Magdalena Frąckowiak wciąż pojawia się w najlepszych magazynach poświęconych modzie. Jej zdjęcia możemy obejrzeć również w najnowszym numerze amerykańskiego Harper’s Bazaar. To już trzeci raz, gdy Magda gości na jego łamach. Poprzednio było to w kwietniu i wrześniu 2009 roku. Jednak po raz pierwszy zdjęcie Frąckowiak trafiło na okładkę miesięcznika.

Zdjęcia zostały najpewniej wykonane w Chinach. Magda pozuje w towarzystwie Azjatów oraz osoby przebranej za... pluszową pandę. W tle widzimy charakterystyczną, dalekowschodnią architekturę.

Frąckowiak wydaje się niewzruszona i niezainteresowana tym, co dzieje się wokół niej, choć zdjęcia tryskają życiem. Podoba Wam się w takiej chłodnej wersji?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą