Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najbardziej miałkie jury w tym sezonie?

3538
Podziel się:

Ruszył polski "X Factor". Jak oceniacie Kubę, Maję i Czesława?

Najbardziej miałkie jury w tym sezonie?
bECnsVat

Od kilku miesięcy trwały gorączkowe przygotowania do startu jednego z największych i najdroższych show w historii polskiej telewizji, X Factor. W końcu mogliśmy obejrzeć pierwsze efekty castingów, które odbyły się w całej Polsce. Za panelem jurorskim zasiedli: Maja Sablewska, Czesław Mozil oraz weteran programów tego typu, Kuba Wojewódzki. Jedyna kobieta w składzie jurorskim od samego początku zapewniła, że nie przyjęła propozycji producentów tylko po to, by się wypromować:

Nie mam zamiaru być celebrytką. Chcę dobrze wykonywać moją pracę - mówiła w segmencie przedstawiającym jej osobę.

3-osobowe jury wyruszyło na poszukiwania 9 wykonawców, którzy za kilka tygodni staną w szranki w odcinkach na żywo. Już w pierwszym odcinku znalazło się kilku, którzy mogą zawalczyć o kontrakt płytowy.

bECnsVav

Występy rozpoczął Mats Meguenni, Norweg mieszkający od 4 lat w Polsce. Jurorzy jego wykonanie klasyku Angels Robbiego Williamsa, zadedykowane specjalnie dla Mai, ocenili jednogłośnie jako udane. Ta stwierdziła jedynie, że na kogoś takiego czekamy, po czym wypowiedziała długooczekiwane "tak". Furorę zrobiła również 22-letnia "gówniara", jak określił ją Kuba, Adriana Styrcz. Po wysłuchaniu jej brawurowego wykonania utworu Tell Mama Etty James, Sablewska przekonywała ją, by rzuciła studia dziennikarskie i zajęła się śpiewaniem na pełen etat. Zapytana przez Wojewódzkiego, co jest w stanie zrobić, by wygrać, odpowiedziała bez ogródek:

Znaczy się klęknąć...? Bez podtekstów.

On może być finalistą - skomentował Kuba występ 16-letniego Łukasza Zimónczyka. Po wykonaniu utworu You Raise Me Up Josha Grobana dostał nawet owacje na stojąco, a Czesław Mozil miał wyraźnie łzy w oczach. Do kolejnego etapu spośród solistów przeszli również nauczycieka Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz, która wykonała piosenkę Memory z musicalu Koty, 19-letnia Leonia Marylak, która zachwyciła wykonaniem Stop Sam Brown, oraz Michał Szpak, wymalowany i przestylizowany wokalista, który zmierzył się z Dziwny jest ten świat Czesława Niemena. Na wejściu usłyszał od Mai, że ma ściągnąć "te wszystkie kobiece błyskotki", co posłusznie wykonał. Mam parę tysięcy płyt w domu i brakuje w nich jednej - twojej - skomentował jego występ Kuba.

Jury nie mogło dojść do porozumienia podczas wyboru zespołów. Maja była przeciwna grupom Avocado oraz Los Cubanitos. Te przeszły dalej dzięki głosom pozostałej dwójki. Jednak największą gwiazdą wczorajszego odcinka była 42-letnia przedstawicielka handlowa, Jolanta "Lady Dżaga" Filipiak, która przefałszowała Dżagę Dody.

bECnsVaB

Po wielomiesięcznych poszukiwaniach jury, które zorganizował TVN, mieliśmy nadzieję, że ta trójka naprawdę porwie publiczność. Niestety, Sablewska, Mozil i Wojewódzki, to chyba najbardziej miałki skład sędziowski, jaki mieliśmy okazję oglądać w polskiej telewizji. Ich wypowiedzi ograniczały się do słów "podobało mi się", bądź "nie podobało mi się", oraz wstawek kompletnie odbiegających od komentowania obejrzanych występów. Jak oceniacie ich po pierwszym odcinku? Jesteście "na tak"?

bECnsVaW
KOMENTARZE
(3538)
gość
11 lat temu
fajni
A. ;)
11 lat temu
kiepsko
gość
11 lat temu
Maja superrr star ..
bECnsVaX
gość
11 lat temu
pudel-szukacie dziury w całym? choc po co maja?kim ona jest nianią?
gość
11 lat temu
mega
Najnowsze komentarze (3538)
whyqfdl
10 lat temu
11586O <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
Szpaaak
gość
10 lat temu
Czesław jest najlepszy, Kuba też super, Maja taka sobie
gość
10 lat temu
najlepsze jury!
gość
10 lat temu
Moim zdaniem ta trójka jest świetnie dobrana
gość
10 lat temu
czesław jest prześwietny, kochany taki :)
gość
10 lat temu
Czeesław jest super :D Kuba też ... a Maja .... nie.
gość
10 lat temu
jest ok podobaja mi sie najbardziej czeslaw jest z*******y taki slodki
bECnsVaP
czarocm
10 lat temu
A dla mnie to świetne jury a pudelek ssie
gość
10 lat temu
najlepsze jury jakie kiedykolwiek było w jakimkolwiek programie
gość
10 lat temu
najlepsze jutry jakie kiedykolwiek było w jakimkolwiek programie
gość
10 lat temu
Nigdy nie mogę zrozumieć o co chodzi Czesławowi. Jego wypowiedzi są bezdennie głupie. Wiem, że mimo wszystko operuje językiem polskim dobrze, ale czy to trema, czy też coś innego, sprawia, że nie da się go słuchać :/ Mai brakuje pewności siebie i też widać nerwy się jej mocno imają. Co do Kuby- stary wyjadacz- nic dodać, nic ująć. Zdecydowanie wolę Must Be The Music.
gość
10 lat temu
koooooooooocham czesława!
gość
11 lat temu
Tylko Kuba wie co powiedzieć !! Maja jest beznadziejna, jedynie wygląda dla niej się liczy...poza tym nie umie się wypowiadać, nie wie co mówić SZOK! :D A Czesław cholera przystojniak :)) he czasem gada od rzeczy ale ujdzie;]
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECnsVbI
bECnsVbJ
bECnsVbK
bECnsVbL
bECnsVbM
bECnsVbr