Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kora: "Polskiej muzyki nie znasz, PIEP***SZ JAK POPARZONY!"

1115
Podziel się:

Już chyba wiemy, kto tu jest "tym złym" jurorem.

Kora: "Polskiej muzyki nie znasz, PIEP***SZ JAK POPARZONY!"
bEDPrcJh

Wygląda na to, że rolę ostrego i kontrowersyjnego jurora w _**Must be The Music. Tylko muzyka**_ przyjęła Kora Jackowska. W zeszłym tygodniu krytykowała zespół Last Stars, którym zarzuciła nieumiejętność grania. Zobacz: Kora: "W tym wieku się WYP*****LA!"

Tym razem zdenerwował ją nie tyle sam występ, ale wejście na scenę i przywitanie z widownią bardzo kolorowych członków zespołu Nasty Crue. Odwołujący się do tradycji amerykańskiego rocka z lat 80-tych wokalista stwierdził, że chce przenieść się 20 lat wcześniej, do Stanów, bo wtedy w Polsce było "nieciekawie z muzyką". I w tym momencie przerwała mu Kora:

Ty chyba polskiej muzyki nie znasz, że tak pieprzysz jak poparzony. Ty nas obrażasz. To jest cheap!

bEDPrcJj

Wykonanie piosenki Bon Jovi You give love a bad name też nie zachwyciło jurorów. Jackowska poradziła wracać zespołowi do Los Angeles. Jedyną osobą, która była na "tak", była Elżbieta Zapendowska, która stwierdziła, że docenia niezły wokal, ale całościowo to niestety za mało.

Pozytywnie zaskoczyła dziwacznie ubrana młoda dziewczyna, z pochodzenia Polka mieszkająca w Berlinie, Olivia Anna Livki. Zaśpiewała - i zagrała na gitarze basowej - piosenkę własnego autorstwa, Tel Aviv. Zachwyciła nie tylko jurorów, ale również i widzów. Naszym zdaniem jest to kandydatka do finału: jest młoda, zdolna, komponuje, gra, śpiewa, a przede wszystkim świetnie czuje się na scenie. Podobnie jak oryginalny zespół grający energetyczny folk z ukraińskim (!) wokalem, ENEJ. Miejmy nadzieję, że ten program faktycznie pomoże im w karierze.

Zgadzacie się?

bEDPrcJp
bEDPrcJK
KOMENTARZE
(1115)
gość
11 lat temu
Must Be The Music jest lepszy niż X Factor i Bitwa na głosy.
gość
11 lat temu
Poza tym Olivka wystepowała nawet w NY, i to z dobrym przyjęciem, więc halo! Cieszcie się ludzie
gość
11 lat temu
Olivka była rewelacyjna, jak zwykle nasze uprzedzenia wzięły górę, bo mieszka w Niemczech? Może nie przyszło wam do głowy, że tam studiuje, czy coś? Albo rodzice kiedyś wyjechali za chlebem? O rany, co za naród.
bEDPrcJL
gość
11 lat temu
ta dziewczyna na basie była z*******a!!!!
gość
11 lat temu
Wokalista Nasty Crew wcale nie ma dobrego głosu, a na dodatek fałszował. Olivia też była beznadziejna- taka muzyka na pewno nie będzie miała zbyt wielu zwolenników. Za to Enej super!
Najnowsze komentarze (1115)
gość
7 lat temu
Moze to poprostu trądzik hm?
W7w6bk jrtcz...
9 lat temu
W7w6bk <a href=" [url= [link=
Ju27AH mimej...
9 lat temu
Ju27AH <a href=" [url= [link=
F61IMd stvev...
9 lat temu
F61IMd <a href=" [url= [link=
HxlAL3 atlcn...
9 lat temu
HxlAL3 <a href=" [url= [link=
nUGrgC nkzww...
9 lat temu
nUGrgC <a href=" [url= [link=
ybfogelrwn
10 lat temu
RMnpyJ <a href=" [url= [link=
zsmqvahvvzz
10 lat temu
BzAYpq <a href=" [url= [link=
bEDPrcJD
eyinpxr
10 lat temu
tvTenk <a href=" [url= [link=
yctltfi
10 lat temu
c2C1h0 ypzqubkrafrt, [url=http://zdilgweslusl.com/]zdilgweslusl[/url], [link=http://quqevlshlnri.com/]quqevlshlnri[/link], http://upytrcchlcrs.com/
gość
10 lat temu
Kora dobrze zrobiła, że zgasiła zarozumiałego gnojka.. 20 lat temu-to była muzyka. Niech chłopak nabierze trochę pokory i się dokształci!! tacy, jak on przynoszą właśnie wstyd - zapatrzeni w Amerykę..
gość
10 lat temu
Kora dobrze powiedziała tym kretynom z Ameryki. Właśnie oni nie znają naszej muzyki. Szczycą się tym, że mieli Jacksona w latach 80. i Presleya w latach 50. A my mielśmy Niemena, Jantorkę, mieliśmy i nadal mamy Santorkę. A Livki była beznadziejna. Ja też mogę skomponować beznadziejną piosenkę.
gość
10 lat temu
zrobiła minę jak s*****y kot na pustyni!!!
gość
10 lat temu
Kora jest najlepsza!!! Kocham, kocham, kocham...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPrcKw
bEDPrcKx
bEDPrcKy
bEDPrcKz
bEDPrcKA
bEDPrcKf