Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Charlie jest emocjonalnym kaleką!"

82
Podziel się

Ojciec Sheena obwinia się za jego problemy psychiczne i uzależnienie.

"Charlie jest emocjonalnym kaleką!"
bDfFFPaZ

Martin Sheen, ojciec byłego gwiazdora serialu Dwóch i pół, postanowił wypowiedzieć się na temat ekscesów syna. W wywiadzie dla gazety The Telegraph opowiedział o podejściu całej rodziny do uzależnienia Charliego i jego "powolnej drodze na cmentarz".

Doskonale wiem, w jakim piekle on się teraz znajduje - mówi ojciec gwiazdora. Nigdy się do tego nie przyzna oczywiście. Sam miałem podobne psychopatyczne momenty w przeszłości. Wiem doskonale, co on przeżywa. Kiedy zaczynasz się tak zachowywać, wszystko wymyka się spod kontroli. Trzeba mieć odwagę.

Martin Sheen jest uzależniony od alkoholu i ma problemy psychiczne. Od lat należy do Anonimowych Alkoholików i znajduje się pod stałą opieka psychologów. Dlatego obwinia się częściowo za obecne problemy syna:

bDfFFPbb

Charlie ma już 45 lat, ale emocjonalnie jest nadal dzieckiem. To dlatego, że nie miałem dla niego czasu. Kiedy ktoś jest uzależniony od narkotyków i alkoholu, przestaje się rozwijać. Staje w miejscu i jest skrajnym egoistą. Charlie jest emocjonalnym kaleką!

Martin zapewnia, że Charlie ma pełne wsparcie rodziny, ale na razie je odrzuca. Wszyscy czekają, aż dojdzie do momentu, gdy będzie gotowy się leczyć.

bDfFFPbC
KOMENTARZE
(82)
Xasad
10 lat temu
Szkoda mi go...
gość
10 lat temu
dalej charlie rock&roll!!
gość
10 lat temu
drog tato,czekanie az ktos spadnie tak nisko,zeby poczuł dno i sam sie odbił, albo przy pomocy wspołczujacej rodziny jest błedem, nie bedzie juz co zbierac, przełozyc go przez kolano i zlac pasem,publicznie, i za ucho na odwyk.
bDfFFPbD
gość
10 lat temu
Sory ale żyłam z takim człowiekiem przez ponad 3 lata wiem co to znaczy i jaka to udręka dla najbliższych, obiecywał miliony razy ze się zmieni, teraz poszedl siedzieć a ja zostałam z brzuchem.. Myślał o mnie kiedy robił te wszystkie rzeczy?! NIE! Bo jak się ćpa to ma się wszystko i wszystkich w głębokim poważaniu
gość
10 lat temu
noooo..... zamiast tu wydawac oswiadczenia i biadolic, publicznie w tivi przełozyc go przez kolano,zlac pasem a potem za ucho wyprowadzic na odwyk, i nie czekac az sie zacpa radosnie
Najnowsze komentarze (82)
Piszczel
4 lata temu
Co by nie mówić, Charlie to jeden z największych zmarnowanych talentów filmowych..szkoda
gość
10 lat temu
teraz sie wymadrza, stary pierdziel, a jak syn byl maly, to go miał w d***e i chlał. zgrywa swiętoszka.
gość
10 lat temu
Święta prawda ńiestety
gość
10 lat temu
Czy taki kiepski to bym nei powiedział. U nas w kraju można faktycznie użyć okreslenia aktorzyny, bo wysoko noszą głowę a ich sukcesy są mierne tak jak i aktorstwo. Charlie złym aktorem nie jest, trzeba trochę poznać jego dorobek. I nawet jeśli nie są to role kasowe to oceniać przez pryzmat umiejętności aktorskich a nie filmów w których grał.
gość
10 lat temu
Gdybyś myślał to byś dobrze wiedział, że odwyk tak nie działa. Uzależniony sam musi chcieć zmienić swoją sytuację, żaden przymus tego nie zmieni. Ale co może wiedzieć o życiu dzieciarnia z Pudla.
gość
10 lat temu
Ja gościa szanuje, jest dobrym aktorem nawet jak grał w filmach 3 kategorii ale mimo tego swoimi umiejętnościami zjadał na śniadanie 99% naszych aktorów. Dlatego szkoda, że gość się stacza bo już po rysach twarzy widać, że dobrze nie jest.
gość
10 lat temu
Zabrać mu kasę to przestanie sie k****ć
gość
10 lat temu
no to ma po tacie :(
bDfFFPbv
gość
10 lat temu
"Chcącemu nie dzieje się krzywda". Dobrej zabawy Charlie !
gość
10 lat temu
I takich świat karmi !!
gość
10 lat temu
Szkoda , że tak się stacza na oczach całego świata i nikt nie może mu pomóc .
gość
10 lat temu
no wlasnie to sa celebryci a on kiepski aktorzyna
gość
10 lat temu
pitu pitu, jedyną rzeczą której Martin żałuje jest to że nie da rady dołaczyć do balangi syna, bo jest za stary :)
gość
10 lat temu
Dupkiem jest po tatusiu! Cherlie z*******y facet ale skrzywiony przez rodzinke. Wspolczuje i wcale sie nie dziwie jego wybrykom.
...
Następna strona
bDfFFPbX