Trwa ładowanie...
Przejdź na

Villas: "Mam obok prawdziwego anioła"

195
Podziel się

"Anioł" wszystko po niej odziedziczy...

Villas: "Mam obok prawdziwego anioła"
bDgPlIkB

Schorowana gwiazda znowu bierze w obronę swoją opiekunkę i jedyną spadkobierczynię, Elżbietę Budzyńską. Po niedawnym występie Villas na pożegnalnym koncercie w Kielcach, zaniepokojeni jej stanem fani i przyjaciele głośno dali wyraz swoim obawom, że Budzyńska nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Gwiazda przyjechała na koncert tak wyczerpana i słaba, że nie była w stanie poruszać się o własnych siłach (zobacz: "Zobaczyłam chorą osobę, która POTRZEBUJE POMOCY!").

Syn Villas, Krzysztof Gospodarek, po serii nieudanych prób zobaczenia się z matką, nie widząc innego wyjścia, postanowił nagłośnic problem w telewizji.W programie Uwaga TVN syn i synowa Villas zarzucili Budzyńskiej poważne zaniedbania w zakresie opieki nad schorowaną gwiazdą oraz celowe utrudnianie jej kontaktu z bliskimi. Jak było do przewidzenia, Budzyńska nie zabrała głosu w tej sprawie. Jak zwykle w takich sytuacjach Violetta Villas wzięła ją w obronę.

Mam obok siebie prawdziwego anioła - oświadczyła w rozmowie z Faktem. Elunia dba o mnie i wspiera mnie w każdej sytuacji. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła! Nie martwcie się już o mnie. Jestem w bardzo dobrych rękach. Czuję się dobrze. Dziękuję za troskę i modlę się za was, kochani!

bDgPlIkD
bDgPlIle
KOMENTARZE
(195)
gość
10 lat temu
ta kobieta potrzebuje pomocy. Psychicznej, lekarskiej i opieki osób odpowiedzialnych...
gość
10 lat temu
Czy syn nie może matki ubezwłasnowolnić i zostac Jej jedynym opiekunem ?
gość
10 lat temu
...JAK ANIOLA GLOS,USLYSZELISMY JA...HAHHA NIE POMOZE PUDER ROZ KIEDY PANI STARA JUZ!!!
bDgPlIlf
gość
10 lat temu
ta wiola wyglada jak facet :(
gość
10 lat temu
wow i co?
Najnowsze komentarze (195)
gość
10 lat temu
Wiecie co ta kobieta jest juz w podeszlym wieku ale dla wielu jest DIVA Polski;p
gość
10 lat temu
Synu gdzie jesteś?ona potrzebuje rodzinnej opieki a nie opieki pijaczki niech Pan ruszy głową"POWODZENIA"
gość
10 lat temu
skoro matka nie chce syna to może ma ku temu powody. Jej pieniadze i może je dac komu chce. Przeciez opiekunka ja chyba nie trzyma na smyczy, wiec jakby chciała to by z synem utrzymywała kontakt.
gość
10 lat temu
przeciez ona ma chyba ze 100 lat wiec jak ma nie być schorowana.
gość
10 lat temu
Syn nie będzie bił się z takim elementem bo prokurator by go zamknął,a gdy syn złożył skargę do prokuratora to ten oddalił skargę.Niech się opiekują przyjaciółki - donoszą mózgi i razem niech piją.Villas już tak się stoczyła że nie ma o co walczyc.
gość
10 lat temu
o u nas jest za prawo wszysy widza ze zle sie z nia dzieje a nikt nie zrobi porzadku
gość
10 lat temu
Villas otoczona jest przez stado zgłodniałych wilków w postaci jej przyjaciółek i pseudo-opiekunki.która nawet syna nie chce wpuścic za te wrota.osaczyły ją ,zeby mogły chlac razem z nią na jej koszt.
gość
10 lat temu
Ma dopiero 71 a wyglada na ponad setke!
bDgPlIkX
gość
10 lat temu
dajcie nam z nia swiety spokoj , bo patrzec na nia nie mozna
gość
10 lat temu
opluwacze posluchajcie piosenek wioli i dopiero osadzajcie , to jest norma ze polak polakowi wilkiem poczynajac od polityki.
gość
10 lat temu
w tv pokazali kolezanki pani Villas po tym widac kto ja otacza dziwie sie synowi ze mimo wszystko nie wyrwie matki z rak zapijaczonych opiekunek
gość
10 lat temu
Spadkobierczyni nie będzie miała wiele do odziedziczenia, już przestańcie pisać w ten sposób. Może dlatego właśnie olewa.
gość
10 lat temu
wszystko mozna ale trzeba chciec. syn co robi w tym kierunku nic tylko sie uzala
gość
10 lat temu
dlatego wstyd bo to jest osoba znana w Świecie,a żyje jak żul z żulami.nie chodzi o ten jej pożal się Boże majątek .Ona synowi przynosi wstyyd,nikt by nie chciał żeby o matce mówiono zle a ona jest pijaczką i żyje w towarzystwie pijaków.
...
Następna strona
bDgPlIlz