Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO U NAS: Krupa POZYWA EDYTĘ! (Mamy oświadczenie!)

1230
Podziel się:

Będą jednak walczyć o pieniądze... "Zuszony jestem oddać sprawę do sądu".

TYLKO U NAS: Krupa POZYWA EDYTĘ! (Mamy oświadczenie!)
bEJURsOd

Wszyscy, którzy obserwują prawno-medialne zmagania Edyty Górniak z jej byłym mężem, Dariuszem Krupą, musieli zwrócić uwagę na wyjątkową cierpliwość tego drugiego. Bardzo rzadko odpowiadał na ostre, nawet prowokujące słowa swojej żony kierowane do niego w wywiadach (przypomnijmy choćby słynne "bicie słowne", "zabieranie karty kredytowej", czy "złotą klatkę"). Edycie zdarzało się też wyjeżdżać z synem z kraju, nie informując o tym jego ojca. Znosił to wszystko dzielnie. W końcu jednak nawet on nie wytrzymał. Spór o ich wspólne mieszkanie, który toczy się od miesięcy, okazał się niemożliwy do rozwiązania w sposób polubowny, bez walki na pozwy i prawników. Dariusz postanowił oddać decyzję w ręce sądu.

Oto jego oświadczenie w tej sprawie, które publikujemy jako pierwsi:

Po prawie dwóch latach bezskutecznego oczekiwania na spotkanie, rzeczową rozmowę i decyzję mojej byłej żony w sprawie podziału majątku (posiadamy wartościową nieruchomość, która od kilku miesięcy stoibezużyteczna i pusta) i spłaty wspólnie zaciągniętych kredytów narozwój jej kariery (do tej pory opłaty w banku regulowałem ja, choć pani Edyta Górniak także jest do nich zobowiązana), zmuszony jestem oddać sprawę do sądu. Mam nadzieję, że prawomocny wyrok sprawi, żekwestie finansowe między nami zostaną szybko uporządkowane.

bEJURsOf

Nie zamierzałem tego robić, ani upubliczniać tego faktu (także ze względu na publiczny wizerunek matki mojego syna), jednak zmusiły mnie do tego błędne informacje pojawiające się w mediach, które szkodzą mojemu wizerunkowi, naruszają interesy mojej firmy i ranią moich najbliższych.

Z poważaniem Dariusz Krupa.

Po czyjej stronie jesteście, Darka czy Edyty?

bEJURsOl
bEJURsOG
KOMENTARZE
(1230)
Jade
11 lat temu
po Darka stronie. Przeciez Edzia to druga Villas - wszedzie widzi wrogow.
gość
11 lat temu
panie Darku niech jej pan skopie tyłek w sądzie!!!
gość
11 lat temu
Pani Górniak jest śmieszna i żałosna. Jej sława dawno przeminęła, lansuje się na siłę. Każdy kto ma rozum stoi po stronie Pana Krupy. Życzę Panu dużo siły i szczęścia, które na pewno znajdzie Pan u boku kobiety stabilnej emocjonalnie. Edyta u Kuby Wojewódzkiego (odc. z Kamilem Bednarkiem) zachowywała się jak upośledzona.
bEJURsOH
gość
11 lat temu
darka. ma ladne usta. a edyta jest niezrownowazona histeryczka, slabo kompensuja i kazdy o tym wie, on tez wiedzial zreszta
gość
11 lat temu
Edyta sie lansuje, a on pokutuje
Najnowsze komentarze (1230)
fibunia
9 lat temu
Darek Walcz o swoje!!! Durna Edyta myśli ze jej wszystko wolno bo jest celebrytka.
gość
10 lat temu
oczywiscie ze Darka :)
gość
10 lat temu
to straszne jak ludzie, którzy byli małżeństwem teraz piorą swoje brudy w mediach
gość
11 lat temu
po co dzielić? oddaj mu wszystko i podpisz, że obecne dochody przelejesz mu na konto .........I WSZYSCY BĘDĄ SZCZĘŚLIWI:):):)
gość
11 lat temu
ZŁA GÓRNIAK- płać mamusi, będzie MOCNO KOCHAĆ:):):)
gość
11 lat temu
lowelas - nieudacznik - PRZECIĘTNA BLACHARA
gość
11 lat temu
JEDZIESZ Z NIA DAREK, OSTRO, NIE POPUSZCZAJ
gość
11 lat temu
Jak mógł zostawić taką piękną kobiete
bEJURsOz
gość
11 lat temu
DAREK nie daj sie ;-)
gość
11 lat temu
po stronie darka
gość
11 lat temu
Oczywiście po stronie Darka
gość
11 lat temu
DARKA
gość
11 lat temu
zawsze jest ciężko ocenić osobie postronnej komu róża a komu kolce. Jak dla mnie to ta niby wielka diva polskiego showbiznesu jest nie żle stuknieta jeśli chodzi o jej relacje partnerskie ta kobieta wyrażnie ma problem sama ze sobą a obarcza winą wszystkich tylko nie siebie . Szkoda dziecka mamusia sfiksowała od fleszów .Ojciec małego jest zdecydowanie rozsądnejszym rodzicem współczuję mu takiego przebiegu sprawy.
gość
11 lat temu
moja kuzynka to Edyta jest bardzo chora psychicznie;D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJURsPs
bEJURsPt
bEJURsPu
bEJURsPv
bEJURsPw
bEJURsPb