Przybylska urodziła syna!

W pierwszy dzień wiosny.

Obraz

To był dla niej naprawdę szczęśliwy dzień. 21 marca na świat przyszło trzecie dziecko Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Jest to już drugi synek pary.

Ania urodziła w pierwszy dzien wiosny - potwierdza w rozmowie z Faktem menedżerka aktorki. Poród odbył się bez komplikacji, synek jest zdrowy i razem z mamą jest w domu. Ania karmi go piersią.

Na narodziny brata z niecierpliwością czekały starsze dzieci aktorki: 9-letnia Oliwia i 6-letni Szymon.

Pudelek wita na świecie!

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą