Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rubik "zabrała" Kręglickiej kilkaset tysięcy złotych!

556
Podziel się

Zalała sąsiadkę, straciła kontrakt... Zły czas dla byłej Miss Świata.

Rubik "zabrała" Kręglickiej kilkaset tysięcy złotych!
bDfEGOXp

Aneta Kręglicka przez lata był ambasadorką firmy Apart. Była Miss Świata promowała luksusową linię biżuterii w kraju i na świecie. Występowała w reklamach telewizyjnych, sesjach fotograficznych, a także pojawiała się na prezentacjach nowych jubilerskich wyrobów oraz pokazach najnowszych kolekcji. To już jednak koniec. Firma zadowolona ze współpracy z Anją Rubik, która od 2010 roku była twarzą Apartu, postanowiła, że modelka o międzynarodowej renomie bardziej nadaje się do promocji ich produktów.

Była Miss Świata właśnie się dowiedziała, że firma jubilerska, którą reklamowała przez lata, nie przedłużyła z nią kontraktu opiewającego na kilkaset tysięcy złotych – donosi Fakt.

Anja wystąpiła już w kampanii reklamowej Apartu autorstwa Marcina Tyszki, w której promowała kolekcję biżuterii złotej i srebrnej. Zobacz zdjęcia: Pełna sesja Anji Rubik i Marcina Tyszki. Rubik zajmie miejsce starszej o 19 lat Kręglickiej, gdyż, jak powiedział pracownik firmy jubilerskiej: Anja jest na absolutnym topie i wszystko, co reklamuje, świetnie się sprzedaje.

bDfEGOXr

Kręglicka ma ostatnio wyraźnie złą passę. Dopiero co pisaliśmy o tym, że zalała swoją sąsiadkę, nie chciała usunąć szkód i musi teraz zapłacić 20 tysięcy złotych odszkodowania... Po zapoznaniu się z tą sprawą można naprawdę zmienić o niej zdanie. Zobacz: Kręglicka MUSI ZAPŁACIĆ SĄSIADOM! 20 tysięcy!

bDfEGOXS
KOMENTARZE
(556)
gość
10 lat temu
Aneta jest ładna kobieta, ale nie zrozumiem nigdy tego fenomenu przyznania jej miss. Nie zrozumiem. Widzialam naprawde piekne, cudne i naturalne kobiety. I tak jest ze wszystkim :)
gość
10 lat temu
Anja wyglada jak kon a fotki apart takie sobie, kreglicka choc za nia nie przepadam ma klase
gość
10 lat temu
w reklamie Apartu Kreglicka byla lepsza bezapelacyjnie....
bDfEGOXT
Łódź
10 lat temu
Ania Rubik jest niewątpliwie sławą, ale do samej firmy Apart pasuje Aneta Kręglicka. Ania ma zupełnie inny styl, jest młodsza, a klientki Apartu to wlaśnie osoby w wieku Kręglickiej i o podobnym poczuciu smaku. Takie jest moje zdanie!
gość
10 lat temu
pleciesz głupoty ,juz w tamtych czasach były kandydatki na miss bardzo sztuczne i dobrzee zrobione, a kręglicka za którą nawiasem mówiąc nie przepadam była bardzo naturalna chirurg plastyk nie ingerował w jej ciało, a i liczyły sie tez i czasy w których wygrala ale nie będziemy politakować każdy z nas dobrze o tym wie
Najnowsze komentarze (556)
gość
9 lat temu
ANJA JEST THE BEST
goœÌ
9 lat temu
I was so confused about what to buy, but this makes it undersatnadlbe.
gość
9 lat temu
BEZNADZIEJNA. ANETA KREGLICKA JEST SUPERRRR!!!!
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="18654313"]Zdecydowanie świetna zamiana..Bravo Apart! SPADAJ APART!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Aneta 10000 razy lepiej wypadała w tej reklamie. Rubik jest sztuczna i 10000 razy brzydsza. Aneta ma klasę , której brak tej beznadziejnej Rubik !!!
gość
9 lat temu
Rubik najprawdopodobniej kupuje ciuchy w Sklepie Ogrodniczym...
ech
9 lat temu
Zdecydowanie świetna zamiana..Bravo Apart!
gość
9 lat temu
Cóż. Kreglicka była mi winna pieniadze...i nie tyko mnie podobno..wiec moze los bywa jednak sprawiedliwy?
bDfEGOXL
gość
9 lat temu
biżuteria jest dla mnie synonimem delikatności, subtelności, podkreślenia kobiecości - tego niestety w przeciwieństwie do Anety Kręglickiej nie potrafi pokazać Anja Rubik.... w reklamach odbieram ją jak roztrzepaną małpkę , Aneta pokazała klasę...
gość
10 lat temu
Nie mogę patrzeć na reklamę Apartu z Anją Rubik. Modelka całkowicie zniechęca do zakupu.
gość
10 lat temu
anja jest beznadziejna
gośćEVA
10 lat temu
no facet ciekawz ale ja jakos .....cyuje ye moglbz sie yemnie nabijac nie ufam !!!!ya ladnz !!!!!
gość
10 lat temu
Rubik m a wadę zgryzu i sepleni a wszyscy pieją na jej temat
gość
10 lat temu
brzydka
...
Następna strona
bDfEGOYn