Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie wiem, kim jest Miley Cyrus, ale wiem, kim jesteś ty!"

397
Podziel się:

Kora zachwycona wykonaniem 14-letniej Martyny.

"Nie wiem, kim jest Miley Cyrus, ale wiem, kim jesteś ty!"
bEDwEHMB

Wczorajszy, czwarty już odcinek _**Must be The Music. Tylko muzyka**_, był zdecydowanie spokojniejszy, niż poprzednie. Tym razem castingowi występy zmontowano tak, że trudno znaleźć było jakąś wyjątkowo kontrowersyjną wypowiedź lub zapierającego dech w piersiach uczestnika. Nie oznacza to jednak, że nie było ciekawie.

Na początku zaprezentował się 6-letni Wiktor, pianista, którego ojciec, również muzyk, wprowadza w tajniki gry na fortepianie od zaledwie kilku miesięcy. Chłopiec zrobił na jurorach ogromne wrażenie, jednak otrzymał jeden głos na "nie". Elżbieta Zapendowska argumentowała: Bardzo jestem ciekawa, jak zagrasz za trzy lata, jak będziesz trochę większy. Rozumiesz mnie? A teraz przesyłam ci buzi!

Oryginalnie zaprezentował się również zespół Podobamisię we własnym utworze pt. _**Kto po wsi chodzi**_, o którym Kora powiedziała, że jest pierwszą autorską propozycją w tym programie, która tak bardzo przypadła jej do gustu. Muzycy dostali cztery razy "tak", podobnie jak występująca po nich Joanna Sas, psycholożka kliniczna ze specjalnością seksuologia, która wykonała piosenkę Alicii Keys, _**You don’t know my name**_.

bEDwEHMD

Sporo zamieszania wywołał nauczyciel akademicki Piotr Zdunkiewicz, który wykonał kompilację różnych utworów, w mocno kabaretowej oprawie. Dostał trzy głosy na "tak", na nie był jedynie Łozo, który jednak szybko zmienił zdanie, kiedy oryginalny uczestnik zaczął wypominać mu, że w wywiadach deklarował, iż poszukiwać będzie swojej konkurencji, a teraz po prostu się boi. Mimo poważnych braków w muzycznym słuchu, dostał się do kolejnego etapu.

Bardzo oryginalnym i egzotycznym akcentem okazał się występ Cong Cong Liu, Chinki mieszkającej w Polsce, a uczącej się śpiewu operowego od ośmiu lat. Jednak wykonanie klasycznej pozycji z tego repertuaru przekonało trzech jurorów, Kora nie była do końca przekonana. Kiedy jednak dziewczyna zaśpiewała w swoim ojczystym języku, Jackowska była zachwycona i zmieniła zdanie. Wokalistce Maanamu spodobała się również 14-letnia Martyna Szczech w piosence Miley Cyrus, _**When I look at you**_. Nie wiem, kim jest ta, jak się ona nazywa, Miley Cyrus, ale wiem, kim jesteś ty - mówiła po występie.

W pamięć zapadła nam ostatnia uczestniczka - Maja Koman z Poznania, która, grając na ukulele, zaśpiewała _**Stary niedźwiedź mocno śpi**_. Spodobała się wszystkim, oprócz Kory, która stwierdziła, że "jest zima i ten niedźwiedź powinien spać". Łozo argumentował z kolei: Podobała mi się interpretacja. Występ był ciepły, przyjemny.

Jak oceniacie wczorajszy odcinek? Chyba był nieco spokojniejszy niż dotychczasowe. Macie swoich faworytów?

bEDwEHMJ
bEDwEHMK
bEDwEHNe
KOMENTARZE
(397)
go??
11 lat temu
Jak w dzisiejszej erze internetowej mozna nie wiedziec kto to jest M.Cyrus??
gość
11 lat temu
a niby dlaczego? bo klakierki bez własnego zdanie podążające za modą ją krytykują? każdy kto ma słuch lub jakąkolwiek wrażliwość muzyczną wie, że Cyrus jest utalentowaną wokalistką... Nieważne czy się kogoś lubi czy nie, rozumna istota docenia umiejętności
gość
11 lat temu
Bo nie masz pudła ;D
bEDwEHNf
gość
11 lat temu
łozo-srozo
gość
11 lat temu
JAK TO!!! Nie zna Miley Cyrus najfajniejszej gwizdka :D Bzura pewnie KŁAMIE, ponieważ to nie możliwe... Lubię Miley, a w kilku miesiącach temu było tylko o niej... W każdej gazecie ona jest mocno stuknięta... ŻALLLLLLLLLLL!!!
Najnowsze komentarze (397)
mswyiajx
10 lat temu
SneMY9 <a href=" [url= [link=
bbuskzmhfaf
10 lat temu
E4W8bl <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
miley i tak spiewa lepiej !!!!!!
qnngmf
10 lat temu
TGEWjB <a href=" [url= [link=
nj n
10 lat temu
p0p[-[-=0-p;ikjmjumu
gość
10 lat temu
cyrus jest g****a ale ta dziewczyna nie ...
gość
10 lat temu
ten program jest beznadziejny... X factor o niebo lepszy :)
-=PaTkA=-
10 lat temu
eee Miley lepsza
bEDwEHMX
gość
10 lat temu
Wnerwiają mnie już ci ludzie z tymi programami ,bo będzie zbyt dużo sławnych beztalenci w Polsce którzy nie robią wielkiej kariery,nic nie umieją i tylko kasę i pochwały za nic dostają! Dobrze ,że przynajmniej w Ameryce ludzie umieją i dostają pochwałę za to że na prawdę mają talenty. Dlatego Amerykanie moim zdaniem to najbardziej utalentowani ludzie na swiecie. A Polskie ,,gwiazdy'' praktycznie nie umieja śpiewać ani nic wartego uwagi. A dla was pójdzie byle kto do telewizji do jakiś tam programów i wielkie gwiazdy... Więc żeby dostać pochwałę i sławę niech sie troche postaraja.!
kora rządzi
10 lat temu
kora rządzi oi jest fajna
kitty1919
10 lat temu
Jak ona mogła nie znać Miley Cyrus ŻAL
kitty1919
10 lat temu
Jak ona mogła nie znać Miley Cyrus ŻAL
gość
10 lat temu
dobrze,ze nie wie kto to Miley Cyrus
gość
10 lat temu
bo to taka gwizdka jednej piosenki:
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwEHNQ
bEDwEHNR
bEDwEHNS
bEDwEHNT
bEDwEHNU
bEDwEHNz