Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuba: "Ja chciałbym, żeby wyszły cztery suki!"

882
Podziel się:

Maja odchudza uczestników: "Zrezygnuj z McDonalda! Wróć za rok."

Kuba: "Ja chciałbym, żeby wyszły cztery suki!"
bECfxIJN

Za nami przedostatni odcinek X Factora, w którym mogliśmy obejrzeć zmagania podczas castingów. Jurorzy znaleźli wytypowali kolejnych potencjalnych uczestników, którzy zasilą ich grupy. Już za dwa tygodnie poznamy wszystkich, którzy przeszli do następnego etapu programu.

Tym razem na największą uwagę zasłużyły grupy wokalne. Podczas eliminacji o sympatię jurorów walczyć będą Mistic, Beciaki, De Pe, Studio Piosenki oraz Sweet Rebels. Te ostatnie pozostawiły pewien niesmak u jurorów.

Macie taki bardzo wyuczony, kontrolowany seksapil. To tak, jakby to był konkurs na ministranta. Ja chciałbym, żeby wyszły cztery suki - powiedział Kuba.

bECfxIJP

Podobne zdanie wyraziła Maja. Pomimo słabych ocen, dziewczyny otrzymały trzy "tak". Świetne wrażenie za to zrobił Kacper Sikora, który zaśpiewał Hero Nickelback.

Wolałbyś być na okładce "Party", czy "Show?" - zapytał go Kuba.

Ani tego, ani tego - odpowiedział 19-latek.

Bardzo dobrze, tego się trzymaj, bo tam to nie jest świat dla zdolnych ludzi. Tam jest świat dla pustych i próżnych ludzi. Bardzo dobra odpowiedź - skomentował Kuba.

bECfxIJV

Ja się zgodziłem brać udział w tym programie, bo ja chcę być na okładce "Party", to nie znaczy, że ja jestem beznadziejny - dodał Czesław.

Widowni zgromadzonej w teatrze wyjątkowo nie spodobał się komentarz Sablewskiej wobec jednego z uczestników. Adrian Kuban pojawił się na scenie wraz ze swoją mamą, Tamarą. Wspólnie wykonali You Raise Me Up Josha Grobana. Jurorzy kazali mamie zejść ze sceny i zaśpiewać mu kolejną piosenkę solo. Adrian wybrał I Will Always Love You Dolly Parton. Skład sędziowski doszedł jednak do wniosku, że chłopak musi jeszcze popracować.

Masz potencjał. Chcę żebyś zrezygnował z McDonalda na ten rok - powiedziała mu Maja, za co widownia skarciła ją buczeniem. Należało jej się?

W następnym etapie zobaczymy również "Fi Jamesa", który wykonał Butterfly Jasona Mraza, Kamilę Krotosz, która przekonała jurorów swoim wykonaniem At Last Etty James oraz Mercedes Benz Janis Joplin, Anię Kłys, która zaśpiewała Can’t Run Away Kelly Price, Mariusza Michalskiego, który zaprezentował I’ve Got You Under My Skin Cole’a Portera, Paulinę Witoń, która szczególnie urzekła Czesława wykoaniem Give It To Me Right Melanie Fiony, Carolinę Theophile, która przeszła dzięki zaśpiewaniu Dłoni Natalii Kukulskiej oraz Gienka Loska, który startował w zeszłorocznym Mam Talent.

bECfxIJW

Kto podobał Wam się najbardziej?

bECfxIKq
KOMENTARZE
(882)
gość
10 lat temu
Nikt . Nie ogladam tego badziewa, szkoda na to czasu.
gość
10 lat temu
zgadzam sie w 100 %....
gość
10 lat temu
Podzielam zdanie. Ta kobieta jest beznadziejna. Przez nią program duż otraci, bo jej komentarze (o ile w ogóle coś zdoła skomentować) są chamskie i nie związane z tematem, z całkiem "innej beczki". Poza tym czeka na opinie Kuby i Czesława, potem na podstawie ich wypowiedzi mówi swoje "tak" lub "nie" które oczywiście pokrywea się z odpowiedziami poprzednich. Nie ma swojego zdania. Nie potrafi oceniać. I słuchu też za bardzo chyba nie posiada...
bECfxIKr
gość
10 lat temu
G****a ta Maja. Nie zna się na muzyce to się każe ludziom odchudzać. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Na pewno wyrządziła ogromną przykrość temu bardzo wrażliwemu i utalentowanemu chłopcu.
gość
10 lat temu
czesław oczywiście :D
Najnowsze komentarze (882)
mc
9 lat temu
No sory ale w x factor ocienia sie chyba głos a nie wygląd! Wiec Sablewska niech lepiej sobie pójdzie do innego programu..
mc
9 lat temu
No sory ale w x factor ocienia sie chyba głos a nie wygląd! Wiec Sablewska niech lepiej sobie pójdzie do innego programu..
oqoonhv
9 lat temu
tWAdYk <a href=" [url= [link=
akusxg
10 lat temu
gWuO8e <a href=" [url= [link=
vdovlr
10 lat temu
bSBZrs <a href=" [url= [link=
jalbxaowxbv
10 lat temu
Akv03D sbgzixdivhzf, [url=http://apxfdabfcnhg.com/]apxfdabfcnhg[/url], [link=http://ecmznawcwzlb.com/]ecmznawcwzlb[/link], http://gtkkeoujvnwh.com/
gość
10 lat temu
ALE TEN CZESŁAW JEST PRZYSTOJNY. JEST TAKI SŁODKI, TAKI SZCZERY I TAKI PIĘKNY :-)
gość
10 lat temu
sweet rebel czy jakoś tak to totalna porażka, spiewają okropnie !
bECfxIKj
gość
10 lat temu
on tak powiedział zabawnie .,.. one wiedzą jak to nie było obrażliwe wiecie jak oglądaliście !
gość
10 lat temu
to na ciebie dziewczynko szkoda czasu
gość
10 lat temu
A TEGO BRZYDALA MAJE ZOPEROWALI NA CHERYL COLE I NAWET DOBRZE BO WCZESNIEJ MIALA P******Y RYJ
gość
10 lat temu
X FACTOR TO KOMERCJA ,WOJEWODZKI JEST OK ALE SPRZEDANY JUZ DAWNO , BLEHHH
gość
10 lat temu
Czesiu
gość
10 lat temu
ten i****a cham p*****k ćwok wojewodzki....gdzie jaka ogłada porownac kobiete do s**i! ćiul kundel oszczany!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECfxILc
bECfxILd
bECfxILe
bECfxILf
bECfxILg
bECfxIKL