Trwa ładowanie...
Przejdź na

Alicja i Colin kłócą się o dziecko!

269
Podziel się:

Oboje chcą spędzić z nim Wielkanoc. Kto wygra?

Alicja i Colin kłócą się o dziecko!
bEEgpoKZ

Alicja Bachleda-Curuś i jej były kochanek znowu mają problemy z porozumieniem. Jak zwykle poszło o opiekę nad ich synkiem Henrym Tadeuszem. Tym razem powodem niesnasek nie jest jednak niechęć Colina do zajmowania się dzieckiem. Wręcz przeciwnie. Jak donosi Fakt, Farrelowi bardzo zależy na tym, by zbliżającą się Wielkanoc spędzić ze swoimi dwoma synami: Henrym i Jamesem, którego matką jest jedna z jego poprzednich kochanek, Kim Bordenave.

Dla pochodzącego z katolickiej Irlandii Farrella zbliżające się święta są równie ważne jak dla wychowanej w tradycyjnej rodzinie Alicji. Aktorka nie podejrzewała jednak, że Farrell wpadnie na taki pomysł, szczególnie że podczas minionych świąt Bożego Narodzenia nie zdradzał najmniejszej ochoty na to, by spotkać się z synami.

Dla Alicji było oczywiste, że jak zwykle przyjedzie z Henrym na święta do Polski. Na to jednak nie chce przystać ojciec dziecka. Negocjacje trwają, ale atmosfera staje się ponoć coraz bardziej nerwowa.

bEEgpoLb

Jak myślicie, czy to zapowiedź większych problemów Alicji z ojcem jej syna? Chyba lepiej byłoby dla niej, gdyby rzeczywiście zapomniał o swojej niedoszłej rodzinie.

bEEgpoLC
KOMENTARZE
(269)
gość
10 lat temu
JAK DONOSI FAKT! czyli niezbyt prawdziwe informacje
gość
10 lat temu
ale bzdury
gość
10 lat temu
Chce spędzić święta to niech spędza w Irlandii z matką i siostrą , które rządzą jego życiem i kasą. Tacy ludzie jak on to tylko snobi i egoiści. Chcą zabawkę i daj jemu.
bEEgpoLD
gość
10 lat temu
Przeciez ojciec tez ma prawo spedzac czas z dzieckiem, co to za rewelacja?
gość
10 lat temu
A mogło być tak pięknie
Najnowsze komentarze (269)
gość
10 lat temu
Związała się z nim i urodziła dzieciaka tylko dla sławy i kasy, ale nie zmienia to faktu, że on ma również prawo do tego dziecka. Tylko w naszym kraju kobieta jest królową-matką i świętą krową równocześnie, a sądy zawsze przyznają jej opiekę nad dzieckiem, choćby nawet była prostytutką-narkomanką-alkoholiczką i to zawsze dla dobra dziecka (niestety nasze sądy rodzinne są zbyt sfeminizowane, a sędzia mężczyzna jest tylko w seralu "Sąd rodzinny")
gość
10 lat temu
Placi alimenty, kupil dom Alicji to ma prawo do widzenia syna. A jak sie Alicji nie podoba to niech sprawe do sadu wniesie - zobaczymy jak na tym wyjdzie. Ojciec ma prawo do widywania syna.
gość
10 lat temu
Trzeba było się zastanowić,jak chciało się zrobić Hollywodzką karierę przez łóżko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
zrobił dzieciaka i ma prawo do niego, a co Alunia myślała ?? Tak kończą Polki które uważają że łapiąc obcokrajowca będa robić co będą chciały, a niestety problemy dopiero się zaczną i dobrze !!!
gość
10 lat temu
pomylili....właśnie te pomyłki świadczą o "WIELKIEJ"karierze abc w Stanach.Nikt jej nie zna,nawet nie wiedzą jak wygląda!Tylko w Polsce robią z niej wielką gwiazdę.Ciekawe ile płaci za promowanie się u nas? Farrell to aktor z trzeciej ligi.Daleko mu do Pitta czy De Caprio itd.Jak cpał i pił brano go poprzez łózko bi.On ani z kobieta ani z mężczyzną nie stworzy szczęśliwego związku.Pogubił się w swoim życiu.Najlepiej do seksu potrzebuje starej baby która mu jeszcze zapłaci i nic nie wyjdzie na zewnątrz.Syn jest a nawet dwójka i to nie pomogło.Alfons zawsze pozostanie alfonsem. Alicja była epizodem w jego życiu, była i się dla niego skończyła. Pozostał wstyd i tyle.
gość
10 lat temu
myślę.że podzielili się i połowę dnia u mamy i druga połowę u taty
gość
10 lat temu
to nie prawda.Oboje spędzaja święta w LA lub w tajemniczej norce.Oni oboje są stworzeni dla siebie i NAPEWNO PO PRZEMYSLENIU wróca do siebie. Para wspaniała z nich
gość
10 lat temu
kto wygra?OBOJE będą w LA i spędzą je razem.Oni są siebie warci i stworzeni dla siebie.Wiara czyni cuda.Pogodzą sie i będą żyć długo i szczęśliwie.Napewno będą razem a hameryce a później jak Farrell wyjedzie kręcić film to Ala przyjedzie do Europy.
bEEgpoLv
gość
10 lat temu
ALa nie daj sie pokaz dupkowi ze z Polkami sie nie zadziera.Buziaczki
gość
10 lat temu
Colin niech się wypcha
gość
10 lat temu
ja myślę a nawet wiem,że doszli do porozumienia już dawno temu kiedy się rozstali.Dobro dziecka jest najważniejsze.Farrell od 15 maja kręci film w Toronto więc myślę,że jednak Alicja zostanie w LA na święta a przyjedzie do Europy poźniej.
gość
10 lat temu
DOKŁADNIE
gość
10 lat temu
co za skurw*********
gość
10 lat temu
a kij im w oko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEgpoMo
bEEgpoMp
bEEgpoMq
bEEgpoMr
bEEgpoMs
bEEgpoLX