Trwa ładowanie...
Przejdź na

Traci role, bo... nie ma e-maila

344
Podziel się

Bartosz Opania skutecznie opiera się nowoczesnej technice.

Traci role, bo... nie ma e-maila
bDZqXfFh

Bartosz Opania uparcie opiera się urokowi nowoczesnych technologii. Do tej pory nie kupił telefonu komórkowego, nie lubi korzystać z internetu, nie ma nawet swojego adresu mailowego. To właśnie jest podobno powodem, dla którego wiele ról przechodzi mu koło nosa.

_**Jak wysłać mu scenariusz, skoro nie ma adresu e-mailowego?**_ - żali się w rozmowie z tygodnikiem Rewia jedna z producentek. Jak się kontaktować, skoro nie chce mieć komórki? Mamy XXI wiek!

Zniechęceni utrudnionym kontaktem producenci często wybierają na miejsce Opani kogoś łatwiej dostępnego. Aktor nie zamierza jednak zmieniać swoich przyzwyczajeń. Twierdzi, że chce dać czworgu swoich dzieci dobry przykład, że da się żyć bez gier komputerowych i komórki.

bDZqXfFj

Dzielę z synami pasje - przyznaje. Ze starszym gramy na gitarach, młodszemu zaszczepiłem fascynację Brucem Lee i trenujemy sztuki walki.

Cóż, to dość niespotykana postawa. Swoją drogą, wiedzieliście, że Opania skończy w tym roku 41 lat?

bDZqXfFK
KOMENTARZE
(344)
Maxyria
10 lat temu
więc zbyt wiele nie zarobi... ;p
gość
10 lat temu
fajny facet-lubię go
gość
10 lat temu
Jeśli chce dać swoim dzieciom dobry przykład, to niech nie pali papierochów.
bDZqXfFL
gość
10 lat temu
Dobry jest :)
gość
10 lat temu
lubie go bardzo sympatyczny
Najnowsze komentarze (344)
AZRA
9 lat temu
;)
gość
10 lat temu
zgadzam się z tym że daje zły przykład palenia papierosów ! i dodam jeszcze że grając w serialu Ndinz też daje zły przykład !!! lata ,ogląda się za spódniczkami i tą fałszywa wredną koleżankaą =kochanka agatą ! do której się mizdrzy,ślini jak dziecko na widok butelki mleka ! I to jest przykład ???
gość
10 lat temu
heh LOl
gość
10 lat temu
ta, powinien dzieci najlepoiej nauczyc ze do celu to po trupach i najwazniejsze w życiu to pieniądze:) ale debile na tym pudlu siedza
gość
10 lat temu
bo ta teorie to pewnie zukierberg wymyslił, a naiwniacy nie chca zostac w tyle i tez sa na fejsbuku:) ale głupich zawsze sie znajdzie masa
gość
10 lat temu
"trzeba iść z postepem" - uwielbiam cytatyu mówiące co "trzeba" tylko jeszcze nie wiem czemu mam sie tego słuchac , kto to powiedział i dlaczego mam to robic. No ale tobie widac mozna kazac robic wszystko i to zrobisz, stado baranów :)
gość
10 lat temu
a to najgordsze co, jak sie inne dzieci śmnieja:) zawsz emozna sie śmiac z nich ze zamaist rodziców maja komórke, proste
gość
10 lat temu
kaleki to beda własnie te dzieci co tyko przy kompie siedza, i zkomórką na lekcji.
bDZqXfFD
gość
10 lat temu
dokładnie, sa kretyni co swiata poza tym gównobukiem nie widza.
gość
10 lat temu
no i dobrze, nia każdy leci na chajs, a skoro producentowi nie chce wysłąć poczta listu to ich sprawa. Poza tym pieprzenie ze 21 wiek to trzeba mieć e-maila to śmiech na sali:) i co z tego ze 21 wiek?:) nie kazdy musi podażac za stadem bydła i robic to co inni, to nie argument. Zaimponował mi. Poza tym jego dzieciaki beda miały szczesliwsze dzieciństwo niz te które maja komórki w podstawówce, laptopy, plesjtejszyny i ch wie co jeszcze a sie nudza.
gość
10 lat temu
zarobił tyle na reklamie BPH ,że może zaszczepiać wartości wyższe synom do śmierci.....sprzedał się , jego ojciec tego nie zrobił
gość
10 lat temu
szacun dla Pana :)
gość
10 lat temu
wow. niezle xd
gość
10 lat temu
dramat. ale w reklamie jakoś się znalazł. swoją drogą czas zacząć pracować nad sobą.
...
Następna strona
bDZqXfGf