Będzie REAKTYWACJA MAANAMU?

281
Podziel się

Byli małżonkowie - Kora i Marek Jackowscy - wreszcie doszli do porozumienia.

Będzie REAKTYWACJA MAANAMU?

Zanosi się na jeden z ciekawszych powrotów od lat. Marek Jackowski pogodził się ze swoją byłą żoną, Korą, więc droga do reaktywacji Maanamu jest w końcu otwarta.

_**Można powiedzieć, że od minionego Bożego Narodzenia nastąpiło ocieplenie stosunków**_ - mówi optymistycznie w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Opadły emocje, było trochę czasu na refleksje. Wszyscy wiemy, ze zgoda buduje, a niezgoda rujnuje.

Jackowski przyznaje, że presja ze strony fanów na reaktywację zespołu jest coraz większa.

Na profilu "Maanam wracajcie" na Facebooku widzę ożywienie. Fani wręcz wywierają presję. Ale i dziennikarze dzwonią z pytaniem, czy wróci dawny Maanam. Obecnie wprawdzie przygotowuję się w międzynarodowym towarzystwie do produkcji teledysku do piosenki "Nasze sny i marzenia" z płyty The Goodboys, ale dużo komponuję. Na wszelki wypadek - zapowiada tajemniczo.

Biorąc pod uwagę fakt, że Kora bardzo skutecznie promuje się teraz w _**Must be The Music. Tylko muzyka**_ w Polsacie, może zeszce pójść o krok dalej i reaktywować swój słynny zespół. A może 60-letnia Jackowska powinna pozostać za stołem jurorskim? Jak uważacie?

KOMENTARZE
(281)
gość
9 lat temu
hołdys to z******j i pirat.
?
9 lat temu
Grać grać grać Love Kore
kachaziele bl...
9 lat temu
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO EXTRA
gość
9 lat temu
jestem za reaktywacją!! mega dobry polski zespół :)
gość
9 lat temu
ach jak przyjemnie :D
Najnowsze komentarze (281)
gość
8 lat temu
Maanam wracajcie.! oni byli i są świetni, a ta nich niezgoda nietrwała długo. Sipowicz (obecny partner Kory) pracował po tym wszystkim i spotykał się z Jackowskim. Więc.? Co stoi na przeszkodzie.? Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.;)
gość
9 lat temu
byli, mają to samo nazwisko.
gość
9 lat temu
Jak najbardziej reaktywacja Maanamu jest potrzebna i to jak najszybciej wracajcie na estradę z powerem lat 80 tego potrzebuje polska scena muzyczna a nie szmiry i tandety których nas obdarowują pseudo wokaliści (nie wszyscy) ,ale większość !!!!!
gość
9 lat temu
super. kocham ich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
no tak Kora będzie ,,śpiewać,,ale po jarmarkach i po domach starców
gość
9 lat temu
pieniądze, pieniądze...
gość
9 lat temu
oprócz błękitnego nieba....
gość
9 lat temu
nie bedzie ! czekam na to z niecierplioscia !!!!! :))) i trzymam kciuki
gość
9 lat temu
purchawkom stop,wystarczy babciu ,spadaj pilnowac wnuka,bo dla dzieci czasu nie mialas
gość
9 lat temu
SKOŃCZYŁA SIĘ KASA ???
gość
9 lat temu
Załosne poczynania chyba po odpustach będą śpiewać
gość
9 lat temu
babcia dom starców się o ciebie upomina
gość
9 lat temu
kora do wwwwooorrrrraaaaa kkkkooorrraaa kkkooorrraa dddooo wwwwooorrrraaaa kkkkkooooo rrrrraaaa rrrraaaaaa mmmmnnnnnkkkkooorrrrrrraaaarrrrrraaaarrrrraaaarrraaaarrrraaaarrrraaarrraaaarrrrraaarrrraaarrrraaarrrraaarrraaarrraaarrraaarrraaarrraaaaammmmm
gość
9 lat temu
bedzie kora matrix reaktywacja tylko wlosy przefarbuj na czarne bo w tych bialych wygladasz jak pul du py zza krzaka koszmar te siwe wlosy to rzenada
...
Następna strona