Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rutowicz: "Jestem zakochana i PISZĘ KSIĄŻKĘ!"

537
Podziel się

"To będzie testament Jolanty Rutowicz" - zapowiada. Rusin ma konkurencję?

Rutowicz: "Jestem zakochana i PISZĘ KSIĄŻKĘ!"
bDgOJmut

Dobra wiadomość dla fanów Jolanty Rutowicz. Właścicielka najsłynniejszych tipsów w Polsce, o której ostatnio zrobiło się nieco ciszej, zapowiada wielki powrót do show biznesu. Jola postanowiła pójść w ślady swoich znanych kolegów i jak, zapowiada… pisze książkę.

Jestem zakochana, to jest raz. Dwa, jestem w trakcie pisania książki - opowiada Rutowicz w rozmowie z wideoportalem. Więcej jak zwykle nie mogę zdradzić, bo niespodzianek się nie zdradza. To będzie książka o moim życiu. To będzie moje życie przed Big Brotherem, kulisy Big Brothera, po Big Brotherze moje życie i trochę może też z teraźniejszości. To będzie prawdziwa książka, tam nie będzie nic nieprawdziwego, to będzie moja książka, taki testament Jolanty Rutowicz, czyli cała prawda tak naprawdę.

"Testament"... Jola zapowiada również, że poznamy jej największe tajemnice - zdradzi, dlaczego kreowała się na inną osobę, niż jest. Przypomnijmy, że już raz odgrażała się w podobny sposób: "Czy ja wyglądam na dziewicę? WSZYSTKO BYŁO ZMYŚLONE!". Teraz podobno ma być na poważnie.

bDgOJmuv

Nie będzie tam o jakichś związkach, które nie miały miejsca, będzie tam o moich małych miłościach, które były jeszcze przed show biznesem, czyli kiedy jeszcze nie byłam sławną Jolantą Rutowicz. Pokażę takie kulisy mnie, takiej Dżolanty sprzed tym wszystkim, przed tym show. Przede wszystkim wytłumaczę o co chodziło, dlaczego udawałam, dlaczego kreowałam się na kogoś innego, dlaczego przyjęłam inną postać sceniczną. Myślę, że będzie to jakieś takie fajne poruszenie.

Cóż, jesteśmy ciekawi, czy wśród panteonu polskich pisarzy celebrytów jest jeszcze jakieś wolne miejsce... Macie pomysł na tytuł?

bDgOJmuW
KOMENTARZE
(537)
gość
10 lat temu
O NIEEEEEEEEEEEE
'koko'
10 lat temu
''Ona i On Jola i koń'' hehe xD
gość
10 lat temu
Rechot kobyly
bDgOJmuX
Mr Nobody
10 lat temu
To bedzie jedna wielka katastrofa !!!
gość
10 lat temu
HE HE HE ...
Najnowsze komentarze (537)
gość
7 lat temu
To jest chyba jej najladniejszy makijaz!
gość
9 lat temu
pogrzalo was! choc dody nie lubie;/
gość
9 lat temu
wow
Krzysiek
9 lat temu
niby brunetki są takie inteligentne i piękne ... sorry ...ale ja dziękuję ....
gość
9 lat temu
Taka kobyła!!!!
gość
9 lat temu
no wolalambym taką królową niz dodzisko!!!!! poza tym doda nie jest wcale krolowa. sama se wymyslila hahahahhhahahhaaaaaaa. jola rutowicz the best!!
gość
9 lat temu
ja też :)
gość
9 lat temu
to prawda :) przyznaje
bDgOJmuP
gość
9 lat temu
jolka jest 10000000000000000000000000000000 razy ładniejsza i mądrzejsza od dody smrody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość kurp
9 lat temu
widzaiałam jole w naszym kosciele na kurpiach
gość
9 lat temu
zrobiła sobie nos
gość
9 lat temu
kto to ?
karino
9 lat temu
pytanie do joli czy to prawda ze twoja mam zrobila cie z koniem w stajni?
gość
9 lat temu
czy ktos wie czy jolka i szejbal to rodzina?bo maj takie same konskie ryje
...
Następna strona
bDgOJmvr