Trwa ładowanie...
Przejdź na

ZNAMY FINALISTÓW "X Factor"! (ZDJĘCIA)

891
Podziel się

Zobaczcie, kto przejdzie dalej w niedzielnym odcinku... Kogoś Wam brakuje?

ZNAMY FINALISTÓW "X Factor"! (ZDJĘCIA)
bDYQlyHV

Wczoraj producenci X Factor zorganizowali konferencję prasową. Zaprezentowano na niej dziewięciu wykonawców, którzy dostali się do finału pierwszej polskiej edycji programu. Proces ich wyboru będziemy mogli obejrzeć w telewizji dopiero w niedzielę. Swoją drogą - czy nie psują w ten sposób niespodzianki widzom...?

Z grupy solistów do 24. roku życia Kuba Wojewódzki i Alicja Bachleda-Curuś wytypowali Adę Szulc, Michała Szpaka i Matsa Meguenniego. Wybory Kuby wydają chyba najbardziej kontrowersyjne. Ania Kłys i Ada Styrcz były zdaniem wielu pewniakami do występu w finałowych odcinkach show. Wydawały się o wiele bardziej utalentowane, wszechstronne i po prostu przystępne niż pozostała trójka. Cóż, być może po prostu inne "typy osobowości" zostały przewidziane w dalszym scenariuszu programu.

Grupę solistów powyżej 24. roku życia wybrał z pomocą Moniki Brodki Czesław Mozil. Według nich najlepsi byli Gienek Loska, Małgorzata Szczepańska-Stankiewicz oraz William Malcolm. Tym samym, tuż przed finałem, odpadli Marta Podulka oraz Wojtek Strzelecki.

bDYQlyHX

Przed Mają Sablewską i Sebastianem Karpielem-Bułecką stanęło zadanie wyboru zespołów, które zobaczymy w odcinkach na żywo. Oboje doszli do wniosku, że najbardziej nadają się do tego Avocado, Dziewczyny i Sweet Rebels. Do finału nie przeszło De Pe i By Mistake.

Zgadzacie się z wyborami jurorów i ich pomocników? I przede wszystkim: Będziecie oglądać niedzielny odcinek, skoro już wszystko wiadomo?

bDYQlyId
bDYQlyIe
bDYQlyIf
bDYQlyIy
KOMENTARZE
(891)
gość
10 lat temu
ten wojewodzki jest beznadziejny. Stara dzidzia piernik
gość
10 lat temu
taaa i dziewczyny które przylazły z Trubadurem przeszły...czemu mnie to nie dziwi?
gość
10 lat temu
A ja wogóle nie zapamiętałam żadnej Strycz czy Kłys, za to tych co zostali świetnie - chyba naginacie trochę, co???? Za to jestem pewna, ze ta starsza pani, to wg scenariusza, bo genialna raczej nie jest.....
bDYQlyIz
gość
10 lat temu
słit rebels do domu
gość
10 lat temu
Michał Szpak jest extra
Najnowsze komentarze (891)
gość
9 lat temu
Ale pleciesz herezje, dziecko... Lambert nie wygrał ani X Factora, ani niczego innego, zajął 2 miejsce w amerykańskim Idolu. Ale weź ich nie porównuj...Adam przynajmniej ubiera się i wygląda normalnie, jak mężczyzna, którego stylem jest glam rock, a nie jak dziwadło. Wiesz...porównać obu tych panów to jak porównać Elvisa Presleya do Justina Biebera...
gość
10 lat temu
DEPE!
gość
10 lat temu
Szpak jest nienormalny
gość
10 lat temu
tvn jest żałosny bo mają pedała w programie na siłe robią z niego gwiazde
gość
10 lat temu
zgadzam się
gość
10 lat temu
do d**y ogólnie. W czasie eliminacji było dużo fajnych ludzi nad którymi się zachwycali, a potem nawet już ani razu nie pokazali ich na innych etapach eliminacji. Wiem, że nie można wszystkich pokazać, ale widać ze tv świadomie lansuje pewnie osoby, a talent nie ma tu nic do rzeczy.
gość
10 lat temu
bsdjsjdop
gość
10 lat temu
nima go
bDYQlyIr
gość
10 lat temu
ADA Strycz powinna być w 3 bo była dobra!!!
gość
10 lat temu
oczywiscie ze brakuje Ady styrcz i ani kłys! nie ogladam juz tego jak one odpadły
gość
10 lat temu
Brakuje sióstr Zalewskich ;
gość
10 lat temu
najlepszy jest MICHAŁ SZPAK i to on powinien wygrac
gość
10 lat temu
William!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Alicja Bachleda Curuś jest piękna !!!
...
Następna strona
bDYQlyIT