Zapendowska: "W show biznesie nie ma litości!"

263
Podziel się

"Boją się mnie i dobrze".

Zapendowska: "W show biznesie nie ma litości!"

Swoją szczerą wiarę w tę maksymę Elżbieta Zapendowska potwierdziła już w programie Idol, od którego zaczęła sie jej telewizyjna kariera. Specjalistka od emisji głosu jest zdania, że im wcześniej młodzi ludzie doświadczą obiektywnej oceny swojego talentu (lub jego braku), tym lepiej. Przynajmniej pozbędą się niepotrzebnych złudzeń.

Wiem, że niekórym mogę sprawić przykrość - przyznaje w rozmowie z Faktem. Ale czy życie nie sprawia przykrości? Albo jesteś dobry i cię kupują, albo jesteś kiepski i nijaki. I to wszystko. Wiem, że uczestnicy show boją się mnie. Poza telewizorem, w mojej pracy też się mnie boją. Wiem, że jestem straszna. I dobrze. Mogę zrobić jeszcze aaaaahrrrr!

Łagodniejszą stronę jurorki można było zaobserwować tylko raz, podczas programu _**Jak Oni śpiewają**_. Unikała wówczas swoich zwykłych bezkompromisowych ocen.

Jeżeli ma się do czynienia z aktorami profesjonalnymi czy nieprofesjonalnymi jak w "Jak oni śpiewają", to troszkę inaczej trzeba ich oceniać, bo to jest tylko ich hobby. Natomiast tutaj szukamy ludzi, którzy mają profesjonalnie wejść w rynek muzyczny. W show-biznesie nie ma litości. Nie mam zamiaru nikogo oszczędzać ani się zmieniać - mówi jurorka.

Jak pisaliśmy niedawno, na planie _**Must Be The Music**_ toczy się zacięta rywalizacja między Korą i Zapendowską o to, która z nich okaże się bardziej wredna dla uczestników. Zobacz: Zapendowska chce być ostrzejsza niż Kora. Obie wiedzą, że to klucz do sukcesu.

KOMENTARZE
(263)
gość
9 lat temu
z wiekiem pani Ela wygląda coraz lepiej!
O.N.A.
9 lat temu
Ona jest profesjonalistką i jej zdanie jest najwazniejsze
gość
9 lat temu
beznadziejne jest to Must Br The Music !!!!
gość
9 lat temu
P.ELA JEST ZAWSZE ŚWIETNA
gość
9 lat temu
nie lubie jej g****a samolubna baba !!!
Najnowsze komentarze (263)
gość
4 lata temu
hjwd
gość
9 lat temu
NIE LUBIĘ BABSKA
goœÌ
9 lat temu
Sadnts back from the keyboard in amazement! Thanks!
goœÌ
9 lat temu
That's not just the best awnser. It's the bestest answer!
gość
9 lat temu
A ty i twoja odwrotna strona?
gość
9 lat temu
według ciebie, nie generalizuj
gość
9 lat temu
To jest bardzo dobra kobieta. Wie co robi i robi to dobrze.
gość
9 lat temu
Zapendowska to bardzo fajna babka z mega pozytywnym poczuciem humoru i dystansu do siebie...poznałam ja wiec wiem co mowie widać większość ludzi na tym forum ocenia książkę po okładce...jakie to typowe
gość
9 lat temu
Przesadzacie, jaka rywalizacja! Eli Zapendowskiej żaden klucz do sukcesu nie jest potrzebny. Natomiast Kora chcąca z powrotem występować z Maanamem musi się już zacząć reklamować, bo z młodzieży to mało kto na jej koncerty przyjdzie...
gość
9 lat temu
Zapendowska jest bardzo miła , bardziej podobała mi sie w idolu niz teraz
gość
9 lat temu
stara, beznadziejna pudernica! Nikt się ciebie babo nie boi tylko szokuje nas jak bardzo jesteś przekupna!. Wszyscy pamiętamy nieudane wystepy Muchy i jak za kasę od niej nagle głuchłaś i nie słyszałaś jej fałszów dając jej najwyższe noty. Zapendowska to przekupne zero!
gość
9 lat temu
Adasia też lubię.Elunię i Korę uwielbiam. Mrozu jest przyjemniutki i ładnie mówi po angolu.
gość
9 lat temu
Uwielbiam Panią Elunię i Korę. Taka karma.
gość
9 lat temu
m*****t śpiewających jest i tak za dużo i bardzo dobrze p.Elżbieto nie ma co dawać nadzieję tam gdzie nie ma szansy powodzenia. Piosenkarz jest dla słuchacza.... trzymam za panią kciuki..........
...
Następna strona