Trwa ładowanie...
Przejdź na

Chciała wystąpić w programie w... bikini

196
Podziel się:

Szefowa się nie zgodziła. Nie lubi jej i jej pomysłów.

Chciała wystąpić w programie w... bikini
bEDZWmlh

Paulinę Młynarską chyba mało kto lubi. Mogą to potwierdzić jej czterej byli mężowie, ekipy telewizyjne, z którymi pracowała oraz Jolanta Pieńkowska. Do tego grona dołączyła szefowa Polsat Cafe, Jolanta Borowiec. Znana jest ona ze swojej ograniczonej wyrozumiałości dla fochów pracowników. To właśnie jej udało się ukrócić gwiazdorskie zapędy Kasi Cichopek. A teraz, jak donosi tygodnik Rewia, Borowiec zabrała się za Młynarską.

Pierwszym kubłem zimnej wody było dla Pauliny odmówienie jej prywatnej garderoby. Niezrażona prezenterka wystąpiła z kolejną zaskakująca propozycją. W jednym z odcinków prowadzonego przez nią
programu Kobieta Cafe chciała wystąpić przed kamerami w... bikini. To chyba jeszcze gorszy pomysł niż sztuczne piersi i wypchany brzuch (zobacz: Paulina Młynarska udaje ciążę... (ZDJĘCIA)) Tym razem na szczęście spotkała ją odmowa. Dla jej dobra.

_**Taka forma prowadzenia programu jest niezgodna z naszymi wewnętrznymi ustaleniami**_ - wyjaśnia krótko szefowa Polsat Cafe.

bEDZWmlj

Ciekawe, jaką inicjatywą wykaże się następnym razem.

bEDZWmlK
KOMENTARZE
(196)
gość
10 lat temu
Może w końcu jakiś hydraulik okiełzna te babe na starość. Nie dość, że ma tylko podstawówke skończoną, to nie wiadomo dlaczego ma taką robotę za taką kasę.
gość
10 lat temu
wiosna przyszła więc ma etap manii
mael
10 lat temu
Pracowałam z nią kilka razy. Potrafi być czarująca, ale tak naprawdę to zdesperowana, niewrażliwa i zimna kobieta. Bez chwili namysłu potrafi kogoś bardzo zranić, sama będąc jednak bardzo daleka od ideału, jeśli ten w ogóle istnieje. Zagubiona zwłaszcza w życiu emocjonalnym, zgorzkniała, starzejąca sie kobieta, która wyczuwając medialny koniec stara się robić żałosne show...
bEDZWmlL
gość
10 lat temu
ale ona czesto przebiera sie w konwecnje tematu o ktorym rozmawia w danym odcinku, ja ja uwielboiam, super prowadzi ten program. Taka faja wyluzowana babka, z dystanem do siebie
gość
10 lat temu
wariatka
Najnowsze komentarze (196)
gość
10 lat temu
a ja cenię Paulinę Młynarską za to, że jak zada pytanie i dostanie wymijająca odpowiedź to dalej zadaje to samo pytanie aż do uzyskania odpowiedzi.
gość
10 lat temu
chyba tylko jej dziecko ją lubi
gość
10 lat temu
jej nie da się lubić
gość
10 lat temu
Szefowo TVN Style! Wywalić ją z programu na korzyść stacji! Przegina pod każdym względem: mierny dowcip, mierny wygląd,zbytni - sztuczny "luzik" który nie przystoi starszej pani.Kompromitacja!!!!
gość
10 lat temu
ale brzydka baba 1
gość
10 lat temu
Za bikini na Młynarskiej stacja musiałaby płacić milionom widzów solidne odszkodowania, bo kto wytrzymałby taki wstrząs estetyczny?
gość
10 lat temu
DLATEGO NIE JEM JAJEK I UBIERAM SIE W BAWEŁNE GŁABIE
gość
10 lat temu
A TY CO ? ZOBACZ W JAKICH KLATKACH ŻYJĄ KURY, KTÓRE NIOSĄ JAJKA Z NOGI NA NOGĘ NIE MOGĄ PRZESTĄPIĆ O TYCH NA MIĘSO JUŻ NIE WSPOMNĘ SĄDZĘ, ŻE ZWIERZĘ KTÓRE MIAŁO TAK LŚNIĄCE FUTERO MUSIAŁO ŻYĆ W GODZIWYCH WARUNKACH I BYĆ DOBRZE ODŻYWIANE A TY UBIERZ SIĘ W PLASTIK, KTÓRY POTEM PRZEZ NASTĘPNE STO LAT SIĘ NIE ROZŁOŻY PODEJŚCIE DEBILNE DO ŚRODOWISKA
bEDZWmlD
gość
10 lat temu
chętnie oglądam paulinę, nie jest nudna, nie podlizuje sie widzowi
gość
10 lat temu
MŁYNARSKA PRZEZ CIEBIE ZWIERZETA CIERPIE A I TAK PIEKNIEJSZA NIE JESTES W TYCH OBDARTYCH SKÓRACH - UDAJESZ BOGACZKĘ - BIDULO?
gość
10 lat temu
poziom stadionu dziesieciolecia w najlepszych latach
gość
10 lat temu
CORAZ STARSZA CORAZ BRZYDSZA I GŁUPSZA
gość
10 lat temu
jezu ona jest zenujaca.
gość
10 lat temu
Masakra!!!!!!!!!!!!!! Kobieto wyluzuj!!! ciekawe ,czy jest ktos co lubi tą PANIĄ!!!? Agata chyba tez nie ma wileu zwolennikow.Brawo dla szefowej!!!!!!!!!! ukrucić ,a jak nie skutkuje to wyrzucic!!!!!!!!!!!1
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDZWmmw
bEDZWmmx
bEDZWmmy
bEDZWmmz
bEDZWmmA
bEDZWmmf