Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bachleda-Curuś nie nagra płyty! "BZDURA"

231
Podziel się

Jej menedżerka dementuje plotki.

Bachleda-Curuś nie nagra płyty! "BZDURA"
bDJWSUIB

Jeszcze niedawno wydawało się, że Alicja Bachleda-Curuś rzeczywiście poważnie myśli o reanimowaniu swojej kariery muzycznej. Ponoć od dłuższego czasu przyglądała się polskim producentom muzycznym w poszukiwaniu tych, z którymi mogłaby współpracować i nagrać drugą solową płytę. Jej udział w X Factor, bądź co bądź, programie muzycznym, też nakręcił falę plotek. Podobnie jak fakt, że Alicja bardzo długo nie dementowała tych medialnych doniesień. Dopiero teraz, po długim namyśle głos postanowiła zabrać jej menedżerka.

Bzdura. Rozmawiałam z Alą i jej amerykańskim agentem. Oboje zgodnie zaprzeczyli - mówi Show Monika Kaczmarek zapytana o plany wydawnicze Curuś.

To dla Was dobra czy zła wiadomość? Przypomnijmy jej solowe piosenki:

bDJWSUID
bDJWSUJe
KOMENTARZE
(231)
gość
10 lat temu
Ale pani Cycuś-Bachleda powinna się z tym liczyć,że jak stanie się znana i popularna,to musi uważać na to co robi,jak robi i z kim się zadaje,bo posypią się komentarze...Dając d...y Farrell'owi myślała,że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wszyscy będą jej zazdrościć i mlaskać nad nią z zachwytu,ale jej podstępny plan nie wypalił,kariery nie zrobiła,Farrell ją porzucił,zostało nieślubne dziecko i dzięki temu naraziła się tylko na śmiech i szyderstwo.
gość
10 lat temu
Niech ona zacznie myć włosy a nie tylko w reklami Pantene jej myją
gość
10 lat temu
Ale pani Cycuś-Bachleda powinna się z tym liczyć,że jak stanie się znana i popularna,to musi uważać na to co robi,jak robi i z kim się zadaje,bo posypią się komentarze...Dając d...y Farrell'owi myślała,że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wszyscy będą jej zazdrościć i mlaskać nad nią z zachwytu,ale jej podstępny plan nie wypalił,kariery nie zrobiła,Farrell ją porzucił,zostało nieślubne dziecko i dzięki temu naraziła się tylko na śmiech i szyderstwo.[/cytat] A Ty, który(a) po chamsku szargasz czyjeś nazwisko, zastanów się nad sobą! Jesteś psychicznie chory(a), jesli twierdzisz, że wiesz, o czym myślała i jaki miała plan Bachleda-Curuś"dająć d...y Farellowi. Nie jestes jasnowidzem , ani wszystkowiedzącym Bogiem. To tylko Twoja interpretacja faktów, która Tobie jako człowiekowi wydaje marne świadectwo.[/cytat] Niestety...wiekszość bywalców Pudla nie grzeszy ani kulturaą, ani umiejetnością rozróżniania faktu od jego interpretacji, za to wyróżnia ich siła kompleksów, które powodują, ze stronka jest wypelniona po brzegi zawiścią.
bDJWSUJf
gość
10 lat temu
ona jest tak brzydka, że aż ładna ... o.O
gość
10 lat temu
Racja, znajdzcie sobie innego kozła ofiarnego.
gość
10 lat temu
dajcie juz spokój z ta Alicja!!!! juz nie mozna na nia patrzec i o niej czytac!
gość
10 lat temu
A TO CO JUZ ZAKONCZYŁA KARJERE W HOLIWUDDDDDDDDDDDDDDDD.....TERAZ BEDZIE PIOSENKARKA KOMPUTEROWA......JESZCZE NIECH ZATANCZY W TAŃCU Z GWIAZDAMI TO ZOSTANIE URODZONA SUPERRRRRRRRRRRRR TANCERKA
gość
10 lat temu
it's gonna be fine to jest piękne!
gość
10 lat temu
Ta Curuś-Bachleda to ma na Pudlu samych osobistych wrogów. Dziesiatki niespełnionych, zawiedzionych sobą i życiem Polaczków.
gość
10 lat temu
"Twórca" pierwszego komentarza oraz ten, który mu odpowiada, to osoby pracujące w Pudelku w charakterze dziennikarzy. Tak wynika z tej wymiany zdań, jesli się ją uważnie przeczyta. ??????
gość
10 lat temu
A Ty, który(a) po chamsku szargasz czyjeś nazwisko, zastanów się nad sobą! Jesteś psychicznie chory(a), jesli twierdzisz, że wiesz, o czym myślała i jaki miała plan Bachleda-Curuś"dająć d...y Farellowi. Nie jestes jasnowidzem , ani wszystkowiedzącym Bogiem. To tylko Twoja interpretacja faktów, która Tobie jako człowiekowi wydaje marne świadectwo.
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
bDJWSUIX
gość
10 lat temu
...
Następna strona
bDJWSUJz