Trwa ładowanie...
Przejdź na

JUŻ JEST TELEDYSK do "Judas" Lady GaGi! (WIDEO)

1189
Podziel się

Nawrócona prostytutka z Jezusem na motorze... Czy to wystarczy?

JUŻ JEST TELEDYSK do "Judas" Lady GaGi! (WIDEO)
bCyrjKYB

Od czasu ujawnienia tytułu swojej nowej piosenki Judas Lady GaGa nieustannie podkręcała atmosferę skandalu. W wywiadach opowiadała o kontrowersyjnym wideo, które miało być mocniejsze niż wszystko to, co do tej pory pokazała. Piosenkarka przyznała, że w klipie wciela się w Marię Magdalenę i powiedziała, że "w wideo spotyka się z Chrystusem".

Mamy wreszcie szansę zweryfikować jej słowa, bo teledysk pojawił się w sieci. W klipie piosenkarka rzeczywiście jest stylizowana na nawróconą prostytutkę jadącą na motorze z Jezusem, który ma na głowie koronę cierniową. Pozostali apostołowie to także członkowie gangu motocyklowego, którzy wszczynają pijacka burdę. Pojawia się nawet odwołanie do Biblijnej sceny umycia nóg Chrystusowi.

Fabuła teledysku ukazuje GaGę rozdartą między uduchowionym przywódcą gangu Jezusem, a agresywnym, ale pociągającym Judaszem. Czy to wystarczy, żeby sprzedać jej nową płytę? Nie wydaje Wam się, że to już wszystko było?

bCyrjKYD
bCyrjKYJ
bCyrjKZe
KOMENTARZE
(1189)
gość
9 lat temu
rewelacja
gość
9 lat temu
super podoba mi się
madzia g
9 lat temu
szalona....
bCyrjKZf
gość
9 lat temu
no nieźle gaga, ciekawe kiedy jej się pomysły skończą
gość
9 lat temu
super!
Najnowsze komentarze (1189)
arek gl
6 lat temu
j**e !! achtung!!
gość
7 lat temu
Takie ścierwa koszerne jak gaga powinny być puszczone kominem.J***ć wszystkich zawszałych żydów na świecie.
oskar
8 lat temu
fajny teledysk nie myślicie sobie że ją obrażacie lady gaga to fajna artystka
gość
9 lat temu
Ale po czym moża było się spodziewać , tylko dla mnie jest troche nienormalna
gość
9 lat temu
ciekawa jestem kiedy sparodiuje środowisko gejowskie.
gość
9 lat temu
Ale gówno...
kasikaomg
9 lat temu
w końcu dojdzie do wojny między nią a kościołem.. jak wielu ludzi wierzących pójdzie jej śladem? przez nią chrześcijaństwo staje się słabe.
BadGirl =)
9 lat temu
Lady Gaga jest kulturalną osobą tylko.. ona ma za bardzo pomieszane we łbie!!! Umie śpiewać to musice przyznać:) Ale wymyśla jakieś stroje ,porąbane kreacje lub teledyski co dowaliła w ,,Alejandro`` że ,,gwałci`` faceta po prostu jest osobą kontrowersyjną !!I nie oceniajcie jej tak surowo jak debilka cz tym podobne!
bCyrjKYX
BadGirl =)
9 lat temu
D***l....Z CIEBIE!!xD
BadGirl =)
9 lat temu
Dobre....
BadGirl =)
9 lat temu
Jak nazywa się ten facet co jedzie z Gagą na motorku powiecie?
gość
9 lat temu
otóż to! po chrześcijanach można jeździć i robić z ich religii kpinę, bo nikogo nie ma zagrożenia że kogoś wysadzą w powietrze! taka ,,odważna" artystka to niech spróbuje zrobić coś takiego z religii islamskiej
gość
9 lat temu
Proponuje, aby za Mahometa się ponabijała i z Koranu, dlaczego tego nie zrobi? Wtedy zrobi prawdziwy skandal i będzie mogła się obawiać o swoje życie, to jest dopiero wyzwanie i samobójstwo! Jej by Araby nie przepuścili.... byłoby oko za oko ząb za ząb a nie nastawienie drugiego policzka........życzę powodzenia
ZuZkaaa
9 lat temu
Lady zGaGa niech się leczy, ona jest całkiem powalona. Wywalić ją z show-biznesu, najlepiej ją zabić i odebrać jej bilet wyjścia z piekła. Niech Gnije W Piekle, Niech Się Smaży Aż Do Końca.!!!!!!!
...
Następna strona
bCyrjKZz