Trwa ładowanie...
Przejdź na

Awantura na planie "Must Be The Music"

969
Podziel się:

Kora i Zapendowska pokłóciły się na spotkaniu jury...

Awantura na planie "Must Be The Music"
bETSLOgR

Na spotkaniu jury _**Must Be The Music**_ przed dzisiejszym odcinkiem było ponoć naprawdę gorąco. Między Elżbietą Zapendowską i Korą doszło do ostrej sprzeczki na temat uczestników programu. Podobno Zapendowska nie może pogodzić się z tym, że z show musiała pożegnać się jej faworytka, Olivia Livki. Kora zaś od początku wyraźnie faworyzuje grupę Enej.

Jak donosi Fakt, rozmowa między jurorkami w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli i przekształciła w awanturę. Spór chwilowo załagodzili Łozo i Sztaba, ale być może dyskusja doczeka się kontynuacji podczas dzisiejszego nagrania na żywo. Może być ciekawie - do konfrontacji dojdzie bowiem w ostatnim, finałowym odcinku. Spodziewać więc można się, że każda z pań chciała będzie jak najmocniej zapaść w pamięć widzów. I producentów, bo jak na razie nie wiadomo, czy i kiedy powstanie kolejna edycja show.

bETSLOgT

Swoją drogą, która z jurorek bardziej przypadła Wam do gustu?

bETSLOhu
KOMENTARZE
(969)
gość
11 lat temu
tak
gość
11 lat temu
nie lubie Kory, zwłaszcza w tym programie, jest beznadziejna i wydaje sie jej.........
gość
11 lat temu
a niech się kłócą
bETSLOhv
gość
11 lat temu
kora leprza !!
gość
11 lat temu
elżbieta jaka zrobiona!
Najnowsze komentarze (969)
gość
9 lat temu
KORA
gość
10 lat temu
obydwie są spoko :-))
gość
10 lat temu
100% Kora. I mam taką małą propozycję. Krytykujcie gwiazdy gdy osiągniecie choć 50% ich kariery. A tak wgl to co wy ma cie do Kory.? Co ona wam zrobiła.? Stara się cały czas, wygląd owszem nie taki jak kiedyś, ale w jej wieku wygląda i tak super. Więc o co wam chodzi.? Przyjrzyjcie się dokładnie jej karierze i jej osobowości i wtedy pomyślcie jaka jest naprawde.:)
:P
10 lat temu
Weżcie sie ogarnijcie ! Obie fajne ! ela i kora A co do Eneja i olivki to oboje lubie ale babarrdziej ENEJ ! :******
agnes
10 lat temu
moze sie nie opalila
gość
10 lat temu
Elcia jest super babka, a Kora to kolejny dziwoląg, trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc, a jak widzialam ostatanio jej koncert i te stare ruchy to az mnie dziwgalo.
gość
10 lat temu
Kora, wyglądasz przeokropnie z tymi pseudo blond włosami.Masz juz siwe, ale takie rozjaśnianie wygląda idiotycznie.Siwa starsza pani, tak ciebie postrzegaja młodzi, zresztą starsi też.Przefarbuj na czarno.
gość
10 lat temu
Właśnie Kora ma teorię i 35 lat praktyki, jej koncerty są perfekcyjne, ona jest piękną, wspaniała, bardzo mądrą oczytaną, wartościową Kobietą! Ale oczywiście nie mam nic Przeciwko Pani Eli.
bETSLOhn
gość
10 lat temu
Chodziło mi o ten kom. ze Kora ma teorię i praktykę, a Ela tylko teorię!!!!
gość
10 lat temu
Popieram jak najbardziej. A co najważniejsze tej praktyki kora ma aż 35 lat. Doceńcie to...
gość
10 lat temu
Kora to najwspanialsza osoba na świecie, nie znacie jej, więc się nie mądrujcie. Ktoś tam pisze raz jest, raz jej nie ma Kora miała depresje, wiem co to znaczy z własnego doświadczenia, tego na prawdę nie pokazuje się światu. Kora wiele wycierpiała, teraz jest szczęśliwa, nie psujmy jej tego szczęścia. Nie wierzę, by to był poważny spór.
gość
10 lat temu
Obie są świetne, najlepsze jurorki w historii tego typu programów.
gość
11 lat temu
Zapendowska
gość
11 lat temu
Zapęd ma obrzydliwe czarne zęby,tyle ma kasy a zębow sobie zrobić nie może,jak tylko otwiera usta robi mi się nie dobrze,ogarnij sie babo i napraw szczene!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSLOig
bETSLOih
bETSLOii
bETSLOij
bETSLOik
bETSLOhP