Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Zazdroszczą mi popularności!"

1542
Podziel się

"To właśnie zazdrość o moją popularność popsuła mi relacje z Kubą Wojewódzkim".

Sablewska: "Zazdroszczą mi popularności!"
bDKqMhdx

Zdaniem jurorki X Factor niepochlebne opinie na jej temat, które w ostatnim czasie zdominowały media, wynikają z zazdrości.

Atmosfera jest napięta i ja to rozumiem - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Moim zdaniem fala krytyki pod moim adresem wywołana jest zazdrością. Bo to właśnie mnie widzowie chcą ogladać, bo to mnie chcą słuchać. A to drażni tych, którzy chcieliby być oglądani i słuchani. Myślę, że to właśnie zazdrość o moją popularność popsuła mi relacje z Kubą Wojewódzkim, z którym jeszcze do niedawna świetnie się dogadywałam.

Sympatia widzów, która zyskałam, uwiera też Dodę i Edytę Górniak. Bo jak inaczej wytłumaczyć ich słowne ataki na mnie i niespodziewane oskarżenia o brak rozliczeń finansowych? *Ja jestem słowna, szczera. *Wiele mogę znieśc. Nawet plotki i intrygi. Ale nie pozwolę się obrażać. Jeśli Doda i Edyta nie zaprzestaną szargania mojego dobrego imienia, będziemy musiały spotkać się w sądzie.

bDKqMhdz

Dzisiaj Maja Sablewska znów była bohaterką dnia w porannej audycji Wojewódzkiego i Figurskiego w radiu Eskarock. Tym razem kolega z jury gratulował jej m.in opanowania nowego słowa, którym zabłysnęła podczas wczorajszego nagrania X Factor. Chodziło o wyraz "ambiwalentny".

bDKqMhea
KOMENTARZE
(1542)
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
skąd ona się wgl wzięła! dobry menager powinien pozostać w cieniu, a nie pchać się do tv. Moim zdaniem Kubę to wkurza, bo co jak co, ale zazdrościć nie ma czego...
ktoś xd
10 lat temu
Właśnie jest ładna i sympatyczna .. ! Wojowódzki do jej grupy sie co chwila czepia ! a ona na to niereaguje ! i dobrze robi moim zdaniem ! wole Majke niż wysmiewajace sie ze wszystkich Kube !
bDKqMheb
gość
10 lat temu
"to właśnie mnie widzowie chcą ogladać, bo to mnie chcą słuchać. A to drażni tych, którzy chcieliby być oglądani i słuchani." dobre sobie. najpierw musiałaby mieć coś do powiedzenia sensownego, żeby ludzie na poziomie chcieli jej słuchać. oglądać też nie ma co - nic nie wyrażający, t**y wyraz twarzy bardziej irytuje, niż fascynuje. Bezbarwna laska, która za wszelką cenę i kosztem innych wykorzystuje swoje 5 minut, by się wzbogacić i dowartościować się sławą (choć jest nikim i "sława" jest nieporozumieniem).
gość
10 lat temu
szkoda mi tej Majki, jest całkiem okej, za to Doda najwyraźniej widzi początek końca swojej "kariery". niech Maja nadal robi swoje, nie przejmuje się tym chuderlawym Kubą ani tym bardziej tandetną Dodą, trzymam za nią kciuki!
Beata ;*
10 lat temu
Nie lubię jej.! Kuba dobrze robi!!!!!!!! I o dużo baedziej wolę oglądać i słuchać Kubę
gość22222
10 lat temu
Tak niespodziewane oskarzenia. Tylko ze Doda juz mowila o tym i o bardzo wielu innych nieprzyjemnych sprawach, zanim Sablewska zostala menagerem Edyty. Klamie jak z nut. Ale co sie dziwic. Za taka kase... Za duzo ma do stracenia. Kto by sie przyznal... Tylko g***i.
gość
10 lat temu
Kobieto! Zejdź na ziemię! Jaka popularność???? M******a która grzeje się ławę przy Kubie to populanrość???
gość
10 lat temu
Sablewska nie ma nic do przekazania, poza wyuczynymi na pamięć tekstami.
gość
10 lat temu
mhm, jasne, jasne! nie lubię Sablewskiej, bo się uważa za pępek świata .
gość
10 lat temu
Pani Maju coś się pani po........Pani nie ma ich talentu i pani czas już niedługo minie. Do niezobaczenia się.
gość
10 lat temu
E tam. Nakręcają oglądlność, nic więcej.
gość
10 lat temu
Buahahaha... Ta Pani to ma wyobrażenie o sobie. Program się skończy, to i o Majce zapomną.
bDKqMhdT
gość
10 lat temu
przesadzacie, moim zdaniem ona jest w porządku
...
Następna strona
bDKqMhev