Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbański został bez pracy!

197
Podziel się:

Co dalej? Do TVN nie ma już powrotu...

Urbański został bez pracy!
bEJcijMB

Program, który zaważył na jego decyzji o przejściu z TVN do Dwójki dobiegł końca. Okazuje się, że chociaż stacja planowała zrobić z Huberta jedną ze swoich największych gwiazd, po zakończeniu Bitwy na głosy w ogóle nie ma na niego pomysłu. Niby nikt nie miał zastrzeżeń do sposobu, w jaki prowadził muzyczne show, ale dalsze propozycje pracy jakoś się nie pojawiają.

A jeszcze niedawno w korytarzach Dwójki plotkowano, że Urbański nie tylko dostanie nowy program, ale także będzie mógł odświeżyć swój warsztat aktorski w serialach Dwójki i prowadzić letnie imprezy plenerowe stacji. Miał stać się jedną z jej najbardziej rozpoznawalnych twarzy. Wygląda jednak na to, że jego marzenia się nie spełnią. Scenarzyści zatrudnieni przy serialach Dwójki nie mają dla Urbańskiego żadnych propozycji, imprezy plenerowe poprowadzi zapewne ktoś inny, a Hubert został odesłany na kilkumiesięczne wakacje, które potrwają prawdopodobnie aż do jesieni. Wtedy dopiero okaże się, czy Dwójka zdecyduje się kontynuować Bitwę na głosy. Ale coraz głośniej mówi się o planach zastąpienia jej nowym programem The Voice.

W roli prowadzącego nowego show producenci najchętniej widzieliby nie Huberta Urbańskiego, ale znacznie tańszego Macieja Kurzajewskiego. Sytuację dodatkowo skomplikował powracający do Dwójki Tomasz Kammel. Na niego stacja także nie ma pomysłu, więc wiele wskazuje na to, ze będą sobie z Hubertem wchodzić w drogę.

bEJcijMD

Najgorsze dla Urbańskiego jest to, że nie ma już powrotu do TVN. Odszedł z firmy w takim stylu, że prawdopodobnie nigdy nie zostanie mu to wybaczone. Musi więc chyba czekać i mieć nadzieję...

bEJcijNe
KOMENTARZE
(197)
gość
10 lat temu
PUDEL zamiast ubolewać, zatrudnij go. Żebyśmy wszyscy mieli tylko takie zmartwienia, jak ma Urbański. Poza tym jego praca, jego sprawa.
gość
10 lat temu
A co to nas obchodzi? Mamy mu szukać roboty?
gość
10 lat temu
Tylko nie Wkurzajewski,błagam.
bEJcijNf
gość
10 lat temu
Jakiś horror, co on ma wspólnego z ludzmi zarabiającymi 1 tyś. na miesiąc. Do lamusa niech weżmie się w końcu do porzadnej roboty.
gość
10 lat temu
noto się doigrałeś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (197)
gość
10 lat temu
kto wypycha tego karłowatego chomika kurzajewskiego na wizję??jego jest więcej niż ibisza!!nie chcę go już widzieć,a "the voice" jest świetnym show.dopiero ruszył w usa.w jury jest aguilera.głosy oceniają nie widząc osoby!
gość
10 lat temu
zatrudnijcie mnie
gość
10 lat temu
NARESZCIE tego typa nie lubiłam nigdy - jeśli nie widziałaś sztuczności to właśnie ją widzisz , obleśny stary dziad - obleśny sztuczny uśmiech ooookropny i do tego uroda wieśniaka brrrrrrrrrrrrr
gość
10 lat temu
alae w tvp 2 w grugiej czesci bitwy na głosy !!!
gość
10 lat temu
WSTRĘTNY STARY ZAROZUMIAŁY DZIAD.
gość
10 lat temu
ponoć szukają ludzi do pracy przy truskawkach , ma szansę jak się pospieszy
gość
10 lat temu
Tylko nie Wkurzajewski,błagam.
gość
10 lat temu
to gej
bEJcijMX
gość
10 lat temu
Za co nas karzecie Kurzajewskim? Człowiek boi się otworzyć szafę - czy nie wyskoczy z niej Kurzajewski.
gość
10 lat temu
ojej i co ja teraz zrobię? Ze strachu, że Urbański nie dostanie świetnej pracy - chyba nie będę spała.........
gość
10 lat temu
Tylko nie Kurzajewski-facet już prowadzi wszystko w Dwójce: sylwestra,imprezy sportowe,imprezy plenerowe,kiczowaty program"Kocham Cię Polsko" itd.Wszędzie go pełno.Aż strach otwierać lodówkę...
gość
10 lat temu
Tak bywa z pazernymi, którym wiecznie będzie malo.
gość
10 lat temu
jak prezenter nie jest chamem, to coś się nie podoba, dziwny gust ,bagno i zazdrość
gość w dom i ...
10 lat temu
Niech idzie do Biedronki na kasę.Będzie kosił taką kapuche jakiej w Milionerach nie widział.Buehehe!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJcijNQ
bEJcijNR
bEJcijNS
bEJcijNT
bEJcijNU
bEJcijNz