Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będzie więcej Łapickiego w "M jak miłość"

348
Podziel się:

Scenarzystom polecono rozbudować jego wątek.

Będzie więcej Łapickiego w "M jak miłość"
bEEJxXTp

Producenci M jak miłość zdecydowali się rozbudować jego rolę. A jeszcze niedawno jego kariera w serialu stała pod dużym znakiem zapytania. Powodem był wypadek, jakiego aktor doznał podczas świątecznego pobytu w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. Upadł wówczas tak nieszczęśliwie, że złamał sobie kość udową. Jak wiadomo, w jego wieku każde złamanie to ogromny problem. Konieczna była długa rehabilitacja. Przez pewien czas na plan serialu dojeżdżał nawet karetką pogotowia. To wszystko skłoniło producentów do poważnej zadumy nad sensem kontynuowania jego wątku. Jednak *Łapicki *swoją determinacją przekonał ich, że da radę. Nawet kiedy nie był jeszcze w dobrej formie, nadrabiał miną.

Łapicki ma świetny humor na planie i znakomicie dogaduje się z całą ekipą - mówi w rozmowie z Faktem pracownik produkcji tasiemca. Już nikt nie ma wątpliwości co do jego roli i tego, że jest istotna dla serialu.

Zdecydowano zatem, ze grana przez niego postać Tadeusza Budzyńskiego będzie częściej pojawiać się na ekranie. Senarzyści otrzymali już polecenie rozbudowania jego wątku.

bEEJxXTr
bEEJxXTS
KOMENTARZE
(348)
gość
10 lat temu
Dawniej scenarzyści dostawali polecenie z Biura KC PZPR. Ciekawe kto im teraz poleca?
gość
10 lat temu
tu nie chodzi o Łapickiego, serial jest coraz gorszy ,wyłączam.
gość
10 lat temu
bEEJxXTT
gość
10 lat temu
tak,zakocha się w Hance i razem uciekną:)))))))))))))))
gość
10 lat temu
a już się cieszyłam, że go zdejmą, bo ten wątek jest beznadziejny. serial jest niestety coraz gorszy.
Najnowsze komentarze (348)
Px4bU8 , [url...
9 lat temu
Px4bU8 , [url= [link=
Czyli u carca...
9 lat temu
Czyli u carcajou, skoro wstępnie umf3wione albo u PFS. Może jezszce ktos sie zgłosi. Dobrze, że jest wybf3r, bo chyba najlepiej tam, gdzie będzie można przewieźć bezpośrednio po akcji - bo chyba warto, żeby pojechały od razu - potem niebawem posadzić i do tego dokumentacja fotograficzna.Pozdrawiam!
FxCdYg jwtnv...
9 lat temu
FxCdYg <a href="
26ERW8 , [url...
9 lat temu
26ERW8 , [url= [link=
jezuuu! nie m...
9 lat temu
jezuuu! nie mogę się doczekać! Mam nzaeidję że jednak będzie to we wrześniu a nie w październiku, jestem ciekawa co będzie się działo z Naomi i z Silver... :D ____________________________________________caviki.blogspot.com
Julek pisze:W...
9 lat temu
Julek pisze:Wrzawa wokf3ł głodu na świecie trwa od lat. Nie przypominam sobie jndeak,aby Monsanto w jakikolwiek sposf3b wspomogło głodujących. Owszem podpisze umowę, zakontraktuje na wiele lat swoje wadliwe nasiona i w razie potrzeby sądownie upomni się o swoje pieniądze u tych najbiedniejszych.Bezkarnie prowadzą swoje eksperymenty na mieszkańcach USA. Raporty o stanie zdrowia amerykanf3w są z roku na rok coraz gorsze coraz więcej ludzi z nadmierną otyłością, choroby serca, układu oddechowego, alergie to tylko część jak to nazywają chorf3b cywilizacyjnych.Ja czegoś takiego w Polsce nie chcę.
gość
10 lat temu
brzydka jak noc ale cwana, w miłość do starca nigdy nie uwierzę
gość
10 lat temu
według mnie ta pani straciła szansę posiadania dzieci i szczęśliwego małżeństwa
bEEJxXTL
gość
10 lat temu
Super, że rozbudowali wątek postaci pana Łapickiego! Ja bym jeszcze chciała, żeby rozbudowali wątek postaci granej przez Olgę Serebryakovą, bo to jedna z lepszych aktorek w polskim kinie, a tak mało wykorzystana :(
gość
10 lat temu
Rola Łapickiego to gwóźdź do trumny tego serialu. Good bye "M jak miłość"!
gość
10 lat temu
ojej ona jest po prostu żałosna. to tyle. dla kasy by sobie dała d,,,, ogolic , niesmaczne myślę .
gość
10 lat temu
Przestanę oglądać. Czy ten starzec nie ma już krytycyzmu, czy młoda,"piękna" żona woła więcej i więcej forsy? Żal mi go, bo kiedyś miał klasę.
gość
10 lat temu
ona jest p******a to fakt,na dodatek chyba jego skarpetki ubrala,wydziergane wlasnorecznie zeby dziadziowi cieplusio bylo,pozyczyla sobie na chwilke i zapomniala sciagnac uahahaha
gość
10 lat temu
czy to Andrzej Rosiewicz ??
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEJxXUE
bEEJxXUF
bEEJxXUG
bEEJxXUH
bEEJxXUI
bEEJxXUn