Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rihanna OLAŁA BIEBERA!

512
Podziel się

Próbował podejść do niej na rozdaniu nagród Billboardu. Pięć razy!

Rihanna OLAŁA BIEBERA!
bDHNdYzp

Justina Biebera kochają być może nastolatki na całym świecie, ale wydaje się, że jego nastoletni urok nie działa na nieco starsze przedstawicielki płci pięknej. Niedawno współpracująca z nim na planie serialu Kryminalne zagadki Las Vegas aktorka wypowiedziała się dość niepochlebnie o jego manierach. Do fanek Justina nie należy również Rihanna, która nie chciała się z nim spotkać na rozdaniu nagród Billboardu.

Mimo że na imprezę przyszedł ze swoją dziewczyną, Seleną Gomez, większość czasu spędził na próbach dostania się do RiRi. Był na tyle upierdliwy, że ochroniarze dali mu delikatnie do zrozumienia, że piosenkarka nie ma ochoty go widzieć. To nie zniechęciło Biebera - próbował podejść do niej jeszcze pięć razy!

Chciał podejść do niej w trakcie imprezy, ale powstrzymała go ochrona - mówi informator cytowany przez Daily Mirror. Powiedzieli mu stanowczo, że ma dać sobie spokój. Justin wyglądał na kompletnie załamanego. Do tej pory myślał, że są przyjaciółmi.

bDHNdYzr

Rzeczywiście - Bieber i Rihanna poznali się kilka miesięcy temu przy okazji innej branżowej imprezy. Zrobili sobie wtedy wspólne zdjęcie, które zachwycony Bieber wrzucił na swój blog. Najwyraźniej uwielbienie to było jednostronne...

Uważa, że jest najpiękniejszą kobietą na świecie, do tego bardzo utalentowaną - mówi źródło. „Justin jest po prostu zwykłym nastolatkiem, który zachowuje się jak mały żebrzący szczeniak, kiedy Rihanna jest w pobliżu. Nic na to nie poradzi.

Brawa dla tej pani :)

bDHNdYzS
KOMENTARZE
(512)
gość
9 lat temu
też bym go olała on to i****a nawet na patrzenie się na mnie dałabym zakaz
gość
9 lat temu
Haha dobrze ci tak.
gość
9 lat temu
Bieber* jest g***i jesli chce mieć jednąniech ma a rihanna ? to była dla niej zwyczajna zabawa ludzieee on ma ile? 18 lat?a ona około 24 sorry . . .
bDHNdYzT
gość
9 lat temu
Biber to najgłupszy człowiek świata!
gość
9 lat temu
Biber to najgłupszy człowiek świata!
gość
9 lat temu
Kiedy czytałam ten artykuł to Bieber wydawał mi się w nim bardziej małym dzieciakiem jaiejś gwiazdy która była na tej gali. Też bym go olała.
maia_m
9 lat temu
czyżby nie wszyscy chcieli przyjaźnić się z ,,Biebsem?" XDD
pleabesollilk
9 lat temu
dobry poczatek
gość
9 lat temu
ejjj on jest taki slodki a ona to jakas wyprecha!!
Fanka_Riri
10 lat temu
Dobrze mu tak!
gość
10 lat temu
oklaski dla rihanny
mudżin
10 lat temu
gość
10 lat temu
jaka ona g****a !!!
bDHNdYzL
o.n.d.i.n.e
10 lat temu
Rihanna zachowała się w tej chwili jak dziecko.
...
Następna strona
bDHNdYAn