Trwa ładowanie...
Przejdź na

Egurrola obraził się na Dodę!

279
Podziel się

Zwymyślała go za nudną choreografię...

Egurrola obraził się na Dodę!
bDJQVYyd

Zwymyślała go za zbyt - jej zdaniem - nudną choreografię do jej występu na festiwalu TOPtrendy. Agustin Egurrola od lat przygotowuje układy taneczne na potrzeby koncertów i teledysków Dody, użycza jej tancerzy ze swojej grupy *Volt *i dotąd ich współpraca przebiegała bez zakłóceń. Egurrola uchodzi zresztą za człowieka, którego trudno wyprowadzić z równowagi. Jednak kiedy podczas jednej z prób przed niedzielnym koncertem Doda powiedziala mu szczerze i od serca, co myśli o przygotowanych przez niego układach, Agustinowi puściły nerwy i stwierdził, że ma ciekawsze rzeczy do roboty niż użeranie się z kapryśną gwiazdą.

W rezultatcie Egurrola wycofał się ze współpracy i miejsce grupy Volt zajmą całkiem nowi tancerze.

Nie byłem w stanie przygotować dla niej specjalnego układu - tłumaczy w Super Expressie. To był bardzo pracowity dla mnie czas. Finał "You Can Dance", Eska Music Awards... Fizycznie było to dla mnie nie do zrobienia, a TOPtrendy to jeden z najważniejszych festiwali w kraju, wymagający sporo pracy.

bDJQVYyf

Egurrola nie jest jedyną osobą, która ostatnio podpadła Dodzie. Iskrzy także podobno mocno w jej relacjach z menedżerem Jarosławem Burdkiem i to w nie w tym pozytywnym znaczeniu. Od tygodnia żadnemu z dziennikarzy nie udało się do niego dodzwonić... Myślicie, że już go zwolniła?

bDJQVYyG
KOMENTARZE
(279)
p2m
10 lat temu
ech Doda Doda, róż się skończył, lekkie pervery też, chyba czas na rozsądne i przemyślane zmiany. Masz 2 drogi do wyboru. Na koncu jednej jest sława i chwała a na końcu drugiej chałturzenie po odpustach ;) Stare chińskie przysłowie : uważaj na doradców!
gość
10 lat temu
ciekawe skąd kurcze bierzesz te informacje hahaha Głównym choreografem jest Błażej Szychowski z fnf crew - z resztą było go widać na filmiku kiedy Dorota mówi o drzwiach które znalazła i to on pierwszy tam wchodzi wcześniej mówiąc jej nt Elfów "może zobaczyłaś siebie w lustrze?" A tancerze to w większości fnf creators. Jest też Grabryś z Fair Playów oraz z Twojego boskiego Ego może z 1 lub 2 osoby ;o
gość
10 lat temu
akurat cos mi sie wydaje ze on jest bardziej kaprysny od niej lol
bDJQVYyH
gość
10 lat temu
taki pastuch jak doda jest nudny z zasady...
gość
10 lat temu
CIECHANOWSKA W*******A
gość
10 lat temu
a będzie to grupa EGO z szkoły tańca ISKRA MICHAŁA SZUBY !
gość
10 lat temu
DODA! DODA!!! ROBI LODA!! Uuuuuu.....!!!
gość
10 lat temu
na zdjęciu Dody jaka mistrzyni drugiego planu hihi
gość
10 lat temu
kolo mnie kolo domu otwieraja nowy zieleniak moze robaczewska tam pofika bo spiewac to ona nie umie.bilety po 2 zl
gość
10 lat temu
moze dzieki temu nie bedzie tego oszoloma w top trendach.uwazam ze powinni tam wystepowac ludzie co potrafia spiewac .a robaczewska to chyba nie bardzo to potrafi.a agurola jest super !!!!!!
gość
10 lat temu
trudno go wyprowadzic z rownowagi???!!! to impulsywny i wulgarny i****a. wspolpracowalam z nim lata temu, kiedy nie byl zadnym celebryta jak dzisiaj i juz wtedy zachowywal sie fatalnie. moge sie tylko domyslac co wyprwaia dzisiaj!!!
.
10 lat temu
Ta pani po prawej stronie dody jest ładniejsza - bardziej naturalna
gość
10 lat temu
Egurola ,straciłeś w moich oczach-jak mogłeś pracować z taką -=SZMATĄ!!
bDJQVYyz
gość
10 lat temu
Zniewiesciały facet!!!!
...
Następna strona
bDJQVYzb