Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lekarze wzięli go za bezdomnego!

721
Podziel się

"Przechlałem swoje dojrzewanie. Piłem namiętnie" - zwierza się Gienek.

Lekarze wzięli go za bezdomnego!
bDJRkftx

Gienek Loska w jednym z ostatnich wywiadów żalił się, że media, podjudzane przez producentów X Factor, kreują go na alkoholika i "faceta po przejściach" (zobacz: Gienek Loska: "Nie jestem, kurde, anonimowym alkoholikiem!"). Zastanowić się należy, czy rzeczywiście bardzo mu to przeszkadza, bo podczas kolejnych rozmów z dziennikarzami bardzo chętnie o tych przejściach opowiada.

Przechlałem swoje dojrzewanie. Piłem namiętnie i tylko w tym widziałem sens - zwierza się w rozmowie z Na żywo.

Jeden z alkoholowych wyskoków skończył się dla niego tragicznie. Gienek spadł ze schodów i doznał poważnego urazu głowy. Lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu skomplikowanej operacji. Loska miał krwiak mózgu i był częściowo sparaliżowany. Pamiątką po wypadku do dzisiaj jest niesłyszenie na jedno ucho.

bDJRkftz

Gienek nie miał dokumentów, w papierach od lekarza wpis: bezdomny. Żył tylko dzięki pomocy innych - wspomina Rafał Basista z krakowskiego MOPS-u.

Loska ostatecznie odmienił swój los. Pomogła mu w tym żona, Katarzyna, która nie odstępuje go dzisiaj na krok.

Gienek jest tym samym grajkiem z ulicy, który trafił do programu kilka miesięcy temu. Choć formuła programu zakłada, że uczestnicy przejdą metamorfozę, rozwiną skrzydła, on nie zmienił się ani trochę. Nie musiał - zachwala go osoba z produkcji show. Wychodzi i śpiewa, a każda piosenka brzmi w jego ustach do bólu prawdziwie. Tak może zaśpiewać tylko człowiek, który wiele przeszedł.

Telewizje uwielbiają nas karmić takimi wzruszającymi historiami. Przejścia Gienka mają chwilowo dużą wartość reklamową. Pytanie, czy będą nadal cenne po zakończeniu show.

bDJRkftF
bDJRkfua
KOMENTARZE
(721)
gość
10 lat temu
g***i p*****k i dziad, sto razy lepszy był szpak a o Szulc juz nie wspomne! beznadziejnie spiewa i nie dal popisu na finał.. byłam załamana.. niech s******a dalej na ulice, ale tak Polacy kochają wzruszające historie. Jakby szpak był z biednej rodziny i po przejciach albo np sierotą to on by wygrał.. żałość...
gość
10 lat temu
Nie damy mu spokoju Szpakowi nie daliście to z jakiej racji mam się odczepić od tego Gałgana?!Oko za oko durnie...
gość
10 lat temu
Ten kraj jest chory nie piszcie wyp*****dalaj z tąd jak się nie podoba bo nie jestem patriotą i nie chcą załatwić mi viz... Ale żeby alkocholik, którego wzieli za bezdomnego wygrał taki prestiżowy program to jest naprawdę za wiele!
bDJRkfub
gość
10 lat temu
Każdy pierwszy lepszy muzyk z ulicy jest lepszy niż te gwiazdy z ekranu uwikłane w schematy muzyczne. Wystarczy tylko lepszy sprzęt nagłośnienie i jest bomba . Ci ludzie śpiewają i grają duszą i sercem . W USA rzadko który muzyk ma wykształcenie muzyczne a nasze wykształcone gwiazdy kopiują ich pomysły a nie odwrotnie.
gość
10 lat temu
fajnie wyszedł na tym zdjęciu ,bardzo gu lubię, dobrze że wygrał :)
gość
10 lat temu
nie ma o czym gadać
gość
10 lat temu
panie Loska:::::a Pan śpiewaj i raduj nasze serca i uszy!!!!!!!
gość
10 lat temu
szkoda że pan Basista z krakowskiego MOPSu wtedy nie robił zdjęć!!!!! dopi!!!!ero by sie dorobił na cudzym dołku !!!!!taki pracownik to skarb!!!!!!taki czuły na krzywdę człowieka!!!!
gość
10 lat temu
a pan Rafał Basista z krakowskiego MOPSu to ile wziął za tą cudowną wypowiedż
gość
10 lat temu
Jego żona to chyba Agnieszka...?
gość
10 lat temu
a dla mnie na jego wystepie wieje nuda, wszystkie piosenki wybieral imspiewal na jedno kopyto
gość
10 lat temu
swoj chlop :)
gość
10 lat temu
FAJNIE ŻE WYGRAŁ I TYLE DAJCIE MU SPOKOI
bDJRkftT
gość
10 lat temu
TO JUŻ NIE WEZMĄ GO ZA BEZDOMNEGO BO JUŻ KAŻDY WIE ŻE WYGRAŁ PROGRAM !!!!
...
Następna strona
bDJRkfuv