Przybylska opiekuje się kontuzjowanym mężem

Ani Przybylskiej przybyło obowiązków.

Obraz

Ani Przybylskiej przybyło obowiązków - z uwagi na kontuzję Jarka Bieniuka, zmuszona jest się nim zajmować, kiedy piłkarz odpoczywa w domu. Będzie go też wozić na rehabilitację i masaże. Bieniuk mówi zmartwiony:

Niestety czeka mnie przynajmniej miesiąc przerwy w treningach.

Przybylska zwierza się Życiu na Gorąco: Jarek nie lubi bezczynności, wtedy staje się marudny. Będę miała na głowie trojkę dzieci.

No i skończyło się boskie nieróbstwo, o którym opowiadała Ania niedawno:

Wreszcie mam czas tylko dla siebie. Chodzę na siłownię, na spacery i na zakupy.

Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą