Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mann ukarany za udział w reklamie!

354
Podziel się

"To wbrew dobrym zasadom, które obowiązują w Polskim Radiu" - argumentuje szefowa Trójki.

Mann ukarany za udział w reklamie!
bDfGcJnp

Nie jest to pierwszy romans Wojciecha Manna z reklamą - kilka lat temu wystąpił chociażby z Krystyną Jandą w spotach firmy Lipton. To jednak właśnie kampania Kredyt Banku, w której pojawia się wraz ze swoim wieloletnim telewizyjnym kolegą Krzysztofem Materną, wyraźnie rozzłościła jego pracodawców, czyli kierownictwo radiowej Trójki.

Jak donosi Rzeczpospolita, szefowa Programu III, Magdalena Jethon uznała, że takie zachowanie jest wbrew "dobrym zasadom panującym w radio" i odsunęła Manna od prowadzenia codziennych rozmów z publicystami w audycji Zapraszamy do Trójki. Zdaniem dziennika nadal prowadził on będzie jednak swoje autorskie programy: Manniak po ciemku, W tonacji Trójki i Piosenki bez granic.

_**Dyrektor Jethon uznała, że to wbrew dobrym zasadom, które obowiązują w Polskim Radiu**_ - mówi w rozmowie z gazetą Radosław Kazimierski, rzecznik radia. Wojciech Mann jest gwiazdą, twarzą Trójki i nie wchodzi w grę, abyśmy z niego zrezygnowali.

bDfGcJnr

Sam zainteresowany nie chce komentować zaistniałej sytuacji.

Uważacie taką karę za sprawiedliwą? Czy dziennikarzowi pracującemu w publicznych mediach udział w reklamie banku rzeczywiście odbiera wiarygodność?

bDfGcJnS
KOMENTARZE
(354)
gość
9 lat temu
Błagam, to jest W.Mann człowiek-legenda. Nie dajmy się zwariować..."nic sie nie stało...siedzimy sobie" :) Kobieta powinna wyluzować
gość
9 lat temu
Mann jest super!
gość
9 lat temu
No i po co mu to było? Jeszcze wyleci z radia i pozostaną mu wtedy już tylko reklamy, np. podpasek.
bDfGcJnT
Kender
9 lat temu
a ch.j z tą trójką. Chłop kasę zgarnął większą za kilka sekund w reklamie niż tam przez parę lat, więc już nie przesadzajcie ludzie. Poza tym każdy by skorzystał, ja wystapiłbym za 10 tys., ale nikt mnie nie chce zatrudnić. Może ma ktoś jakiś wakacik dla mnie, hm?
gość
9 lat temu
Maternie za bardzo zmienili twarz, wyglada jak wampir
Najnowsze komentarze (354)
s-tworek
9 lat temu
Jak ktoś napisał to wolny kraj, więc też wolne radio. Radio może sobie zatrudniać kogo chce, niekoniecznie musi się kojarzyć z dwoma żenującymi ramolami.
gość
9 lat temu
Nienawidzę reklam z tym spaślakiem i ptrzygłupkiem
gość
9 lat temu
przesadzaja
Golem
9 lat temu
Poza tym reklama bazuję na ich słynnym telewizyjnym satyrycznym cyklu, który nijak się ma do radiowej Trójki.
gość
9 lat temu
na tyłek miska pasuje
gość
9 lat temu
To już jest jego sprawa. Uważam,że nie zrobił nic złego.
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="18283771"]Ta reklama jest KOSZMARNA! Jak pokazują Manna to mi telewizor trzeszczy! Jak siępłać rozsypie to kogo mam skarżyć o odszkodowanie?? płać więcej za abonament
gość
9 lat temu
miech reklamuje dobry dezodorant,bo tu już czuć jak śmierdzi spasluch
bDfGcJnL
gość
9 lat temu
kto tych staruchów dał do reklamy????????????????W*n dziadygi smierdzące
gość
9 lat temu
Ta reklama jest KOSZMARNA! Jak pokazują Manna to mi telewizor trzeszczy! Jak się rozsypie to kogo mam skarżyć o odszkodowanie?? Bank czy Manna??
gość
9 lat temu
dlaczego przesada,niech weżmie fujarke,i zarobi na dworcu glównym na swoja emeryturkę----stary gruby b****s
gość
9 lat temu
dwa głupki ,i tyle
gość
9 lat temu
Boże a kto słucha trójki? przecież to radio to sama paplanina i jakiś mix lat 80 i 90...A Mann pewnie zarobił więcej na reklamie niż przez 5 lat codziennej pracy Jethon, która opowiada jakieś idiotyczne anegdoty o gwiazdach, pisarzach itp
gość
9 lat temu
CO ZA I****A BIERZE TA STARE OCHYDNE KROWY DO REKLAMY?
...
Następna strona
bDfGcJon