Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Teraz Anna jest numerem jeden!"

243
Podziel się

Hefner nie marnował czasu. "Zawsze była w pobliżu".

"Teraz Anna jest numerem jeden!"
bDglrHVN

Hugh Hefner nie rozpaczał długo po porzuceniu przez ambitną, młodszą o 60 lat narzeczoną, Crystal Harris. Kiedy ceremonia ślubna była niemal gotowa, goście zaproszeni, a w drukarni znajdował się już numer Playboya z Crystal jako panią Hefner, 25-latka postanowiła uciec w ramiona rówieśnika, dziedzica fortuny i syna ulubieńca amerykańskich talk show, Doktora Philla.

Jednak, jak podejrzewaliśmy, do łóżka - a przede wszystkim portfela - starego satyra szybko utworzyła się nowa kolejka, pełna równie przedsiębiorczych dziewcząt z blondem na głowie i z silikonem w piersi. Hef nie myślał długo i z tej gromadki wybrał Anna Sophia Berglund, playmate ze stycznia tego roku.

Nie spotykał się z nią wcześniej - zapewnia Harris. Po prostu zawsze była w pobliżu, aby mieć pewność, że taka okazja nie przejdzie jej koło nosa.

bDglrHVP

I nie przeszła... 85-letni miłośnik "króliczków" jest zachwycony swoim nowym nabytkiem.

Teraz, kiedy Crystal nie ma, Anna jest numerem jeden - pochwalił się Hefner na swoim blogu. Taka dziewczyna zdarza się raz na milion!

Biorąc pod uwagę przebieg właściciela Playboya i jego dotychczasowych wielkich miłości, tych milionów musiało być co najmniej kilka...

bDglrHVV
bDglrHWq
KOMENTARZE
(243)
gość
9 lat temu
wazne ze to nie moja córka.....
gość
9 lat temu
to się nazywa nekrofilia - dla kasy...
gość
9 lat temu
100/100 Rodzice są pewnie dumni, że córcia karierę robi...
bDglrHWr
gość
9 lat temu
obie brzydkie, playboy się chyba kończy
gość
9 lat temu
Obleśny staruch. A panienki, e tam panienki - dziewuchy, nie lepsze.
Najnowsze komentarze (243)
Mistrz obiekt...
9 lat temu
Ta po lewej ma jakby twarz przesuniętą względem głowy O_o
gość
9 lat temu
\\\\\\
gość
9 lat temu
tak na przyszłość koleżanko blondi z prawej strony samoopalacz trzeba dokładnie rozcierać na nóżkach żeby nie było białych smug:)
gość
9 lat temu
co to Hugh'a to jest za stary i zboczony a one lecą tylko na kasę jak to blondynki -_- blondynki są głupie , nie wiem czemu faceci wolą blondynki
gość
9 lat temu
Hefner jest po prostu g***i i chory psychicznie, powinien się leczyć !!! On ma już 85 lat i uprawia sex z blondynami po 27 lat ! Powinien dać sobie spokój z tym ,,Playboy'em'' i już dawno przejść na emeryturę !!! Kto mnie popiera ten niech napisze...
gość
9 lat temu
fajne czarne plomby
gość
9 lat temu
ale ładniejsza od tamtej crystal ;p
gość
9 lat temu
dziwki
bDglrHWj
gość
9 lat temu
85 lat i bzyka. Viagra rządzi !!!
gość
9 lat temu
te stare dziady doskonale wiedzą, że panienki lecą na kasę, ale podoba im się zainteresowanie i ładne ciało, więc, czemu nie nową przygarnąć...
gość
9 lat temu
podobna troche do holly
gość
9 lat temu
Ta po lewej. Ale ma zdeformowaną twarz. Jedno oko niżej drugie wyżej i taka wielka gęba. Ło kurcze i ona było króliczkiem? Chyba po photoshopie.
gość
9 lat temu
ZNUDZIŁA SIĘ STARYM DZIADEM TO GO RZUCIŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
SŁONICE BLE,.....SWFSEGHDFGHFG
...
Następna strona
bDglrHWL