Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Zwierzęta nie powinny występować w cyrku!"

259
Podziel się

Leona Lewis przekonuje, by nie tresować dzikich zwierząt.

"Zwierzęta nie powinny występować w cyrku!"
bDIvHqbp

Leona Lewis jest jedną z najaktywniejszych obrończyń zwierząt wśród gwiazd. Piosenkarka od wielu lat jest zagorzałą wegetarianką. Wraz ze zdobyciem sławy dzięki wygranej w brytyjskim X Factor zdecydowała się również zaangażować w liczne akcje mające na celu polepszenie losu najbardziej bezbronnych istot.

Gwiazda od lat apeluje o zakaz produkcji ubrań wykorzystujących naturalne futra. Sama stworzyła linię ubrań ze sztucznej skóry. Tym razem zaangażowała się w akcję organizacji WSPA, która nawołuje do wprowadzenia rządowego zakazu wykorzystywania dzikich zwierząt w brytyjskich cyrkach.

Jestem zszokowana i oburzona, że ktokolwiek odczuwa potrzebę debatowania, czy zmuszanie dzikiego zwierzęcia do wykonywania trików na arenie cyrkowej jest w porządku - mówi Leona. Popieram tę kampanię i World Society for the Protection of Animals, która wspiera organizacje broniące praw zwierząt nawołujące do zaprzestania tego procederu.

bDIvHqbr

Piosenkarka jednocześnie zaapelowała do Brytyjczyków, by pisali listy do swoich przedstawicieli w parlamencie i prosili, by ci również poparli akcję. Przeprowadzone sondaże pokazują, że 94,5% ankietowanych sprzeciwia się wykorzystywaniu dzikich zwierząt w cyrkach.

A jakie jest Wasze zdanie? Czy w cyrku powinni występować tylko cyrkowcy, czy również zwierzęta?

bDIvHqbS
KOMENTARZE
(259)
Basia gość
9 lat temu
popieram popieram i jeszcze raz popieram
gość
10 lat temu
nie powinno być zwierząt w cyrkach! męczą je, zmuszając to wykonywania trików. to smutne, ale tak naprawdę nikt za bardzo nie angażuje się w to, by zabronić występowania zwierząt w cyrkach. + bardzo mądra kobieta!
gość
10 lat temu
ona jest super i ma rację
bDIvHqbT
gość
10 lat temu
ale nochal. ma racje babka. tez jestem przeciwna torturowaniu zwierzat w cyrku.nie chodze tam.
gość
10 lat temu
myślę że nie do końca masz racje , zwierzęta często trafiają do zoo , ponieważ nie poradziły by sobie w naturalnym środowisku (z powodu np. choroby ) lub są z zagrożonego gatunku i w zoo mają większe szanse . Co do zwierząt w cyrku też jestem przeciwna !!!
gość
10 lat temu
człowieki jest najokrutniejszym stworzeniem na ziemi, miejsce zwierząt jest na wolnosci, maja do tego prawo, trzymanie i zmuszanie ich do pracy w cyrku to gorsze niz niewolnictwqo, to powinno być beawzglednie zakazane
gość
10 lat temu
I*****a Lemona zwierzęta są stworzone po to by służyć człowiekowi!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
popieram! ziwerzeta nie sa po to aby wystepowywac w cyrku!
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
Prawdaaa..
gość
10 lat temu
popieram Leone, super dziewczyna, ja tez nie cierpie cyrku, niech wystepuja clowni, ale zwierzaki powinny byc zwolnione.
gość
10 lat temu
POPIERAM!!! wiecej kasy na zwierzeta - mniej na pensje dla nierobow z Wiejskiej!!!
gość
10 lat temu
ZOO gdyby funkcjonowalaly, tak jak powinny - mialy wiecej pieniedzy (wole, zeby mialy zwierzeta, niz polityk ze swej pensji) - to byloby ok! wezcie pod uwage, ze b.czesto jest jedyne miejsce, gdzie zyja jeszcze zagrozone gatunki!!!! w Polsce nie ma szans na rezerwaty z prawdziwego zdazenia, bo i tak beda chcieli przez srodek robic autostrade!!!! a cyrki - do zamkniecia w ogole!!!! sa koszmarne!!!!a jesli juz, to BEZ zwierzat!!!!
bDIvHqbL
gość
10 lat temu
a szkoda! jesli sa DBRE, to nalezaloby je promowac!!!!
...
Następna strona
bDIvHqcn