Trwa ładowanie...
Przejdź na

Frycz "boi się konkurencji" w postaci własnej córki?

525
Podziel się

"Tego się po nim nie spodziewała" - mówi koleżanka Olgi, która straciła rolę przez ojca.

Frycz "boi się konkurencji" w postaci własnej córki?
bDISLZBx

Problemów w aktorskiej rodzinie Fryczów ciąg dalszy. Nie do końca wyjaśniony konflikt między Janem Fryczem a jego córką Olgą zaczął się prawdopodobnie od nieżyczliwości doświadczonego aktora, który miał zablokować jej przyjęcie do szkoły teatralnej. Nigdy również specjalnie nie angażował się w wychowanie Olgi i jej trójki rodzeństwa, które porzucił kiedy były dziećmi, za co mają żal do dzisiaj.

Niedawno spór miał swoją kolejną odsłonę. Stary Frycz znów użył swoich znajomości przeciwko młodej córce. Bardzo chciała wystąpić w filmie Sanktuarium, dostała nawet angaż, po czym... została z niego wyrzucona, bo tego właśnie zażądał również przewidziany w jego obsadzie ojciec.

Jak twierdzą znajomi 24-latki, bardzo przeżyła tę sytuację. Nie może zrozumieć jego zachowania.

bDISLZBz

Tego się po nim nie spodziewała. Nawet przez myśl jej nie przeszło, że rodzony ojciec może ją w ten sposób potraktować. Liczyła na rolę w tym filmie. Chciała tam się sprawdzić aktorsko, zdobyć kolejne doświadczenie. Produkcja taka jak "Sanktuarium" to duże wyzwanie dla młodej, rozwijającej się aktorki, jaką jest Olga - mówi osoba z jej otoczenia w rozmowie z tygodnikiem Takie jest życie. Informacja, że Janek odmówił wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, jeśli będzie musiał grać z Olgą, była dla niej dużym szokiem. Chyba nie chodzi o to, że on się boi konkurencji? To niedorzeczne.

Czyżby Jan miał swojej córce za złe rozbicie małżeństwa Jacka Borcucha i Ilony Ostrowskiej? Ponoć dziewczyna spotkała się przez to z niechęcią środowiska aktorskiego...

bDISLZCa
KOMENTARZE
(525)
........
8 lat temu
Frycz jest nienormalny i zakompleksiony, nie znoszę takich ludzi. KOCHANY TATUŚ BOI SIĘ, ŻE CÓRKA GO WYGRYZIE? A gdzie był, gdy ona dorastała? Niech się zastanowi, p****t parszywy!
gość
9 lat temu
"Tego się po nim nie spodziewała" - mówi koleżanka Olgi, która straciła rolę przez ojca." ???? koleżanka straciła rolę przez ojca?????????
gość
9 lat temu
WIDOCZNIE NIEŻLE DAŁA MU POPALIĆ!!!
bDISLZCb
gość
9 lat temu
wcale si enie dziwie ze nie chce ljej mieć na planie .Przeszkadzalaby mu w pracy swoja wiecznie nadętą mina pretensjami i notorycznie złym humorem!!!Nie ona jedna wychowala się bez ojca !da sie z tym żyć! jesli nie zatruwa sie tym życia ojcu isobie i innym!
gość
9 lat temu
a co nie pamięta wół jak cielęciem był???
gość
9 lat temu
p******a wiewiórka
gość
10 lat temu
I dobrze, gdyby nie wielka z niej aktoreczka nigdy nie poznalaby tego calego Borcucha, nic dziwnego, ze tatus nie ma powodu do dumy
gość
10 lat temu
Straszna ta dziewucha. Nie dość że niezbyt urodziwa, to jeszcze małżeństwa rozbija, ja nie wiem kompleksy czy jak?
gość
10 lat temu
on??!! nie chce być posądzony o układziki dla córeczki. a poza tym jaka to dla niego konkurencja?śmieszne. świetny aktor a ona zwykłe drewno z wybujałym ego. ani toto urody, ani talentu,z wiecznie otwartą gebą!okropna dziewucha
gość
10 lat temu
tatusiu pora do zakonu, trzeba uporządkować swoje emocje i nie szkodzić nikomu, tak po chrześcijańsku
gość
10 lat temu
stary zawiściuch
gość
10 lat temu
on odszedł od rodziny, poostawił dzieci i taki moralista, a fe
gość
10 lat temu
Ona jest świetna
bDISLZBT
gość
10 lat temu
Nie obejrzę tego filmu, jak bęedzie grał ten potwór emocjonalny -stary Frycz Młoda jeszcze bedzie grała, a on tylko wspominał swoje role
...
Następna strona
bDISLZCv