Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek wygryzie Muchę?!

517
Podziel się

Prawdziwe "starcie gigantów"...

Cichopek wygryzie Muchę?!
bDYktimZ

Czy Kasia Cichopek, wygryziona niedawno z Polsatu przez Paulinę Sykut, w rewanżu wygryzie swoja dawną przyjaciółkę, Annę Muchę z TVN-u? Sytuacja wydaje się sprzyjająca, bo Mucha właśnie wybiera się na urlop macierzyński. Cichopek, która odchowała już dziecko, może ruszyć do frontalnego ataku na TVN. Jak pisaliśmy niedawno,transfer Pyzydo tej stacji jest już
właściwie przesądzony.

Odkąd wypadła z łask dyrektor programowej Niny Terentiew, nic już nie trzyma jej w Polsacie. Przypomnijmy, że po zakończeniu Tylko nas dwoje i nie zaangażowaniu jej do nowego sobotniego formatu stacji, Must be the music (gdzie współprowadzącą jest właśnie Sykut), Cichopek prowadzi jedynie Sexy Mamę w Polsat Cafe. Nic dziwnego, że szuka nowych źródeł zarobku.

Kasia straciła pozycję gwiazdy i szukała nowej stacji, która wyprodukuje program, na jaki miała pomysł - mówi w rozmowie z tygodnikiem Na żywo jej znajoma. TVN chętnie wziął ją pod swoje skrzydła. Obiecano jej nie tylko program, ale i rolę w serialu, który wyprodukuje stacja.

bDYktinb

Ale w takim wypadku Pyza nie może raczej liczyć na serdeczne powitanie ze strony byłej przyjaciółki, zadomowionej już w TVN-ie.

Kasia w tej stacji to dla Ani duże zagrożenie - mówi informator tabloidu. Może odebrać jej wpływy. Serial "Prosto w serce", w którym gra Mucha, nie okazał się hitem. W kolejnej produkcji straci główną rolę, może więc dostać ją Kasia. Niepokój Ani jest tym większy, że Cichopek jest bardziej dyspozycyjna. Ma odchowane dziecko, a ona dopiero pozna trudy macierzyństwa.

Cóż, to będzie prawdziwe "starcie gigantów"...

bDYktinC
KOMENTARZE
(517)
gość
10 lat temu
dwa zera i nic więcej jedna warta drugiej i tak ich nie oglądam
gość
10 lat temu
z tych dwóch kiepskich "aktorek' zdecydowanie wolę Muchę, od przesłodzonej Cichopki
gość
10 lat temu
sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa "sarkazm".
bDYktinD
gość
10 lat temu
obydwie są żenujące i do d..y
gość
10 lat temu
obie są tandetne, kiczowate
Najnowsze komentarze (517)
gość
10 lat temu
OBIE TO CIPY
gość
10 lat temu
Wszyscy co obrażają te dwie kobiety, jesteście beznadziejni, zapewne im zazdrościcie, że mają sposób na siebie, robią to co robią i mają przynajmniej za co żyć.
gość
10 lat temu
W Polsce jest dużo utalentowanych aktorek, zacznijcie o nich pisać!!! O tych dwóch już mi się nie chce czytać. Poprzewracało się dziewczynom w głowach
gość
10 lat temu
jestem za tym żeby polikwidować szkoły teatralne i filmowe /przecież są utrzymywane z naszych podatków/ i tylko angażować takich amatorów jak Pyza Mucha Mroczki
gość
10 lat temu
dwie pożal się Boże beznadziejne celebrytki jak długo telewizja będzie jeszcze nas nimi męczyć
gość
10 lat temu
Phy.. Aż żal się robi jak czytam te teksty!!! Jak można po człowieku tak jechać??!! ZAZDROŚCICIE po prostu! A co do fuchy w TVN-nie to może obie się pomieszczą :)
gość
10 lat temu
Obie nie powinny udawać aktorek bo dyplomu nie mają! No Cichopek przynajmniej studia skończyła a Mucha zaledwie po maturze. A wykształceni aktorzy bez znajomości marnują się . Zgroza!
gość
10 lat temu
cichopek odchowala dziecko??ile jej synek ma lat??i nie ona odchowalaq tylko opiekunki!!!!!
bDYktinv
gość
10 lat temu
i znowu przyslowie polskie ukazuje swą mądrość..koleżanka koleżance nasrała na leżance....nic dodać nic ująć czysta madrość ludu
gość
10 lat temu
Cichopek nie nawiedzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
jedną i drugą usunęłabym z tvn-u i z każdej innej stacji telewizyjnej!
gość
10 lat temu
Ech, ja bym chciał pięknych kobiet w TV - pięknych, z osobowością i talentem. A tu jedyny wybór to mucha, jakie to żałosne.
gość
10 lat temu
muchy zawsze na g....nie siadają :) i ta mucha też tylko z g. w.nem mi się zawsze kojarzyła... :(
gość
10 lat temu
z dwojga złego wolę Muchę niż tą zakłamaną fałszywą Pyzę
...
Następna strona
bDYktinX