Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pavlović zostaje, Galiński wyleci?

338
Podziel się

Zamieszania w 'Tańcu z gwiazdami" ciąg dalszy.

Pavlović zostaje, Galiński wyleci?
bDgRURyZ

Zamieszania w Tańcu z gwiazdami ciąg dalszy. Tym razem na cenzurowanym znalazło się jury. Jeśli potwierdzą się niedawne doniesienia, o swój fotel moze być spokojna tylko Beata Tyszkiewicz. Jak twierdzi Super Express, tylko ona podpisała już kontrakt na kolejną edycję. Z kolei Fakt donosi, że producenci postanowili zatrzymać także Iwonę Pavlović, znaną ostatnio głównie z problemów rodzicielskich. Przypomnijmy: Pasierb Pavlović zdołowany więzieniem...

Jest już po wstępnych rozmowach, spokojnie przygotowuje się do wrześniowych występów - mówi w rozmowie z tabloidem osoba z produkcji show.

Jak było do przewidzenia, kłopot z podpisaniem umowy ma Piotr Galiński. Od dwóch edycji juror konsekwentnie podpadał producentom programu swoimi nieprzemyślanymi, często chamskimi komentarzami. O tym, że jego obecność stwarza niemiłą atmosferę na planie, mówi się już od roku. Ponieważ jednak przez 10 edycji uważany był za najsympatyczniejszego jurora, miał w TVN-ie spory kredyt zaufania.

bDgRURzb

Decyzja nie została jeszcze podjęta, ale on jest głównym kandydatem do ewentualnych zmian w jury - potwierdza informator.

Kogo jeszcze wymienilibyście w Tańcu z gwiazdami?

bDgRURzC
KOMENTARZE
(338)
gość
9 lat temu
Pavlović może zostać, niech tylko nie wykorzystuje mediów do obrony pasierba mordercy.
gość
9 lat temu
Natychmiast wywaliłabym Pania Tyszkiewicz - nie wnosi do show kompletnie niczego! Galiński, chociaż chamowaty, to jest profesjonalistą! Co do prowadzących to wyjątkowo denerwuje mnie Gąsowski - ciągle te same durne teksty podstarzałego lowelasa. Skrzynecka jest ok.
Skywalker
9 lat temu
Podziękowałabym Pani Tyszkiewicz. Jest przemądrzała, nieskromna, bardzo często bywa stronnicza i nieprofesjonalna. Antypatyczna.
bDgRURzD
marta i diana
9 lat temu
nieeeee znowu sie bedzie wymandrzac ó
gość
9 lat temu
Nie wyobrażam sobie TZG bez Czarnej Mamby !!! Galiński tez wprowadza smieszny nastrój, szkoda by było gdyby miał odejść :)
Najnowsze komentarze (338)
gość
9 lat temu
zamieszanie to jest wokól tego nędznego programu i o to własnie chodziło jego producentom! a wy sie dajecie nabrac tepaki!!! żal mi was
gość
9 lat temu
Kasia Zielińska
gość
9 lat temu
Piotr G powinien zostać
gość
9 lat temu
dode!
gość
9 lat temu
Kurczę, w 100% popieram!
gość
9 lat temu
wymienilabym wszystkich, to będzie ciekawiej
gość
9 lat temu
to ona powinna wyleciec bo jest bardzo stronnicza i niesprawiedliwa ! on powinien zostac ! jedyna osoba profesjonalna !!!
gość
9 lat temu
co jest grane w tym tańcu z gwiazdami, chyba chodzi o pieniądze
bDgRURzv
gość
9 lat temu
po co trzymają p. Tyszkiewicz, nic nie wnosi i daje wszystkim 10
gość
9 lat temu
mam podobne zdanie, poza Gąsem - dałabym mu szansę jeszcze
gość
9 lat temu
w jury wymienić tylko Beatę Tyszkiewicz - ta pani przypomina mi "flaki z olejem".
gość
9 lat temu
Galiński jest profesjonalistą
gość
9 lat temu
wywalić też Gąsowskiego - ten prowadzący jest "do kitu" - niech idzie do domu kolejne dziecko... niańczyć...!
gość
9 lat temu
na pierwszym miejscu wyrzuciłabym Beatę Tyszkiewicz - nie znającą się kompletnie na tańcu a przyznająca "10" wątpliwej umiejętności tancerzom - co jest werdyktem nie sprawiedliwym.
...
Następna strona
bDgRURzX