Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa broni Szulim i pozowania z psami!

167
Podziel się

"Dopóki, żadne ze zwierząt nie z ucierpiało, to uważam, że nie stało się nic złego."

Krupa broni Szulim i pozowania z psami!
bDgMmIhx

Pod koniec czerwca odbył się charytatywny pokaz mody, w którym wzięły udział polskie celebrytki oraz psy ze schronisk. Akcja miała zebrać pieniądze na opiekę nad porzuconymi zwierzętami. Przerażone czworonogi były zdecydowanie mniej zachwycone pomysłem niż Natalia Lesz, czy Kasia Klich. W obronie psów postanowiła stanąć Karolina Korwin-Piotrowska, która oskarżyła "pseudo gwiazdki" o "lansowanie się kosztem żywych stworzeń".

W odpowiedzi na zarzuty prowadzącej Magiel towarzyski odpowiedziała najpierw Klich, a następnie Agnieszka Szulim. Obie broniły akcji i wytknęły Korwin-Piotrowskiej hipokryzję (zobacz: Szulim: "Korwin TO HIPOKRYTKA! Wyraziła BEZMYŚLNĄ OPINIĘ!). Na temat pokazu postanowiła wypowiedzieć się znana z ostrych wypowiedzi w takich sprawach Joanna Krupa.

Jestem przekonana, że pokaz miał służyć jedynie przekazaniu pozytywnego przesłania - mówi w rozmowie z Pudelkiem. Dopóki, żadne ze zwierząt nie z ucierpiało, to uważam, że nie stało się nic złego. Przecież Agnieszka jest wielką miłośniczką psów. W Ameryce odbywają się pokazy mody dla psów i nie jestem ich fanką. Jednak nie widzę nic nagannego czy negatywnego w pokazie Warsaw Fashion Street, gdyż służył wyższym celom.

bDgMmIhz

Korwin-Piotrowska liczyła na poklask, ale jak na razie jej wypowiedź spotkała się tylko z ostrą krytyką. Najwyraźniej nie jest zbyt lubiana w branży. Ktoś z Was zgadza się z jej oskarżeniami?

bDgMmIia
KOMENTARZE
(167)
gość
9 lat temu
Ona ma bardzo dobre serce ;)
gość
9 lat temu
nic sie im nie dzieje
gość
9 lat temu
EEEEEEEEEEEŁK
bDgMmIib
gość
9 lat temu
CO ta krupa z siebie robi wielka dame z siebie struga
gość123
9 lat temu
piszcie porawnie :)mówię o artykule :D
Najnowsze komentarze (167)
gość
9 lat temu
OCZYWISCIE ZE MA RACJE
gość
9 lat temu
MA
gość
9 lat temu
DOBRZE ZE W OGOLE MYSLISZ
gość
9 lat temu
KRUPA MA RACJE
gość
9 lat temu
g****a krowa kkp
gość
9 lat temu
Krupa to dorabia sobie swoją urodą, bo nie powiem, brzydka nie jest, ale jak sami chyba dobrze wiecie nie gardzi brakiem inteligencji ... Nie lubię jej i to co ona robi z naszym językiem to po prostu TRAGEDIA, i to wszystko co ja myślę na temat "tego czegoś"
gość
9 lat temu
krupa do kamieniołomów !!!!
gość
9 lat temu
ku.rwa jego mac, a czy Krupa jest zoopsychologiem lub lekarzem weterynarii? Niech specjalista się wypowie, bo tym gwiazdkom to nie wierzę.
bDgMmIhT
gość
9 lat temu
tak
gość
9 lat temu
Wszyscy jesteście walnięci ! Krupa jest sympatyczna i miła. Bardzo ją cenie. Nie rozumiem czemu Polacy sie naśmiewają z jej akcentu jak wypowiada sie po polsku. Jestem ciekawa czy wy umiecie tak świetnie władać językiem angielskim ja ona .
gość
9 lat temu
nikt się nie zgadza
gość
9 lat temu
Krupa piekna *;
gość
9 lat temu
ta jejku co to takiego krzywdy im tam nie robii na pewno bylo im tam dobrze..
gość
9 lat temu
Jak ta Dżoana kocha zwierzęta to ja jestem święty Turecki.
...
Następna strona
bDgMmIiv