Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopki przechodzą kryzys?

418
Podziel się:

"Kasia przyznała, że mają ciche dni."

Cichopki przechodzą kryzys?
bEDVqUHV

Potwierdza się teoria, że nie należy łączyć spraw zawpodowych z życiem prywatnym. Jak donosi Fakt, przyczyną kryzysu w związku Cichopków jest to, że Marcin znów nawalił w negocjacjach z TVN-em. "A miało być tak pięknie."

Kasia Cichopek nie tylko obiecano jedną z głównych ról w nowej produkcji stacji, ale też miała poprowadzić 13. edycję Tańca z gwiazdami. Negocjacje były już mocno zaawansowane. Ostatecznie nic jednak z tych planów nie wyszło, co wprawiło Kasię w przygnębienie.

Ona nigdy taka nie była - mówi w rozmowie z Faktem znajoma Cichopek. Jakaś taka nieobecna. W gronie znajomych przyznała się, że zdarzają jej się ciche dni z mężem. To ją martwi, bo zawsze byli bardzo zgodni, a to się zmieniło.

bEDVqUHX

Hakiel przeżywa tę sytuację na swój sposób. Coraz częściej szuka zapomnienia poza domem.

Widziałem, jak siedział przy barze - mówi informator tabloidu. Był zdenerwowany, coś go trapiło. Po godzinie zmienił lokal.

Na razie Cichopki podjęły kolejną wyjazdową próbę naprawienia swoich relacji. Wybrali się razem na kilkudniowy urlop, podczas którego spróbują się jakos dogadać i wymyslić nowy pomysł na ratowanie kariery.

Warto przypomnieć, że Marcin nie sprawdził się w roli menedżera swojej żony już co najmniej dwa razy. Czy warto było próbować po raz trzeci?

bEDVqUId
bEDVqUIy
KOMENTARZE
(418)
gość
10 lat temu
nie dziwię się mieć takiego d.pka za męża hakiel nie ma w sobie nic ze zdrowego faceta wygląda jak baba z doczepionym pisiorem
gość
10 lat temu
hahaha smieszne kreautury a nie gwiazdy
gość
10 lat temu
królowa fiona i crazy frogggg
bEDVqUIz
gość
10 lat temu
bo jak ktoś zagra w M jak Miłość lub zatańczy to myśli, że całe życie kasa będzie się sypała, a to nie tak, nadchodzi czas na inne pseudo gwiazdy i wypadasz z gry.....a kredyty trzeba płacic:)
gość
10 lat temu
ale z niego twarzowiec
Najnowsze komentarze (418)
gość
10 lat temu
lo jejku jestem zalamany he he he!!!!!!
gość
10 lat temu
za kasia tak nat na ha
gość
10 lat temu
ratujcie kariere, a co z malzenstem?
gość
10 lat temu
ja juz placze
gość
10 lat temu
R****m, bo r***i.
gość
10 lat temu
ś
gość
10 lat temu
cichopek niech wraca do swojego wyuczonego zawodu nic na siłę kobieto
Wiera do Mary
10 lat temu
Czyzbys ozdrowiała. Merysiu?
bEDVqUIr
Władca Ortogr...
10 lat temu
Nie wiem już jak sie pisze "r****m"? Czy może tak jak ten kulturalny ktoś napisał powyzej.
gość
10 lat temu
zalowo
gość
10 lat temu
MARCIN WYGLĄD MA DAUNOWCA BRZYDAL I TE KRZYWE USTA BRZYYYYDAL OKROPNY A KASIA NO CÓŻ TO PRZEŻYTEK ZA DUŻO JEJ WCZEŚNIE BYŁO I SIĘ SKOŃCZYŁO DZIAŁA NA WIDZÓW STRASZNIE DENERWUJĄCO I TA JEJ SZTUCZNOŚĆ JA OSOBIŚCIE NIE CIERPIĘ TEGO TYPU LUDZI PO PROSTU UNIKAM JAK OGNIA A WTEJ SYTUACJI NIE OGLĄDAM CICHODAJÓW
gość
10 lat temu
a co to nas obchodzi nareszcie się poznali na pyzie co to za gwiazda jednego beznadziejnego serialu czas iść do roboty za średnią krajową za miesiąc
gość
10 lat temu
s
gość
10 lat temu
ona zachłanna?to poatrz na inne,ciagle szczerzą zęby do kamery,nadmuchane usta i koński uśmiech,non stop grają w jakiś szmatławcach,ich jakoś pudel nie krytykuje..........
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDVqUJk
bEDVqUJl
bEDVqUJm
bEDVqUJn
bEDVqUJo
bEDVqUIT