Trwa ładowanie...
Przejdź na

Loska: "Nie zgodziłbym się na udział w Tańcu z gwiazdami!"

442
Podziel się

Ktoś mu proponował?

Loska: "Nie zgodziłbym się na udział w Tańcu z gwiazdami!"
bDZAxhCd

Zwycięzca X Factor dość sceptycznie wypowiada się na temat udziału w 13. edycji swojego rywala z programu, Michała Szpaka. Sugeruje, że początkujący celebryta trochę zbyt wcześnie wyrwał się z tym pomysłem.

Nie zgodziłbym się na udział w "Tańcu z gwiazdami", bo musiałbym być gwiazdą, żeby do niego iść - mówi Loska. Tak samo jak nie jestem artystą. Jestem zwykłym robolem, muzykiem.

Wprawdzie nie potępia otwarcie decyzji Szpaka, jednak po takim wstępie ciężko mieć wątpliwości, jakie ma zdanie na jego temat.

bDZAxhCf

To, że Michał Szpak zgodził się na udział w tym programie, to jest jego decyzja - mówi uczący się show-biznesowej dyplomacji Gienek. Stara się chłop wykorzystać swoją szansę i tyle. Ja próbuję kłaść nacisk na muzykę.

bDZAxhCG
KOMENTARZE
(442)
gość
10 lat temu
muminkiCię widzą,muminkiCię śledzą,muminkiCię znajdą,zabiją i zjedzą!
gość
10 lat temu
A z kim Szpak będzie tańczył w parze ? Z kobietą,czy mężczyzną ? Nie..., to nie złośliwość ani nawet przytyk, ale jakoś sobie nie potrafię wyobrazić go w duecie z kobietą ....
gość
10 lat temu
czesc to ja!
bDZAxhCH
gość
10 lat temu
A kim jest Szpak żeby nazywać się gwiazdą.... do gwiazdy mu daleko. Gienek ma rację od początku za nim byłam normalny swojski człowiek bez pędu celebryckiego. Szpak tak szybko jak się pojawił tak szybko zniknie a być na salonach tylko dlatego że się wyróżnia?..Żałosne;P
gość
10 lat temu
tak trzymaj pozostan soba:)
Najnowsze komentarze (442)
gość
10 lat temu
jego fani?
gość
10 lat temu
Loska nie umie tańczyć, wie o tym i to cała prawda. Szpak umie i weźmie udział, zresztą zaprosili go, a Loski nie.
gość
10 lat temu
Loska, nie potrafisz tańczyć i wiesz, że TzG to by była kompromitacja dla Ciebie, więc nie udawaj takiego skromnego. Chcesz być gwiazdą i to bardzo, bo byś nie latał jak szalony od lat po różnych Talent Show. Po prostu Cię do TzG nie zaprosili.
gość
10 lat temu
Na pierwszym zdjęciu wygląda jak Natalia Kukulska
gość
10 lat temu
w pip.ce bys taki brud chciała?ble..........
gość
10 lat temu
gienek sypiasz z szpakiem??????????odp szczerze!!!
mus :P
10 lat temu
Ja bym go tam chciała na pewno by lepiej pasował niż Szpak :D
liiiiinkaaa
10 lat temu
niewiedza kłamstwo rodzi :) sprawdź chociażby na YouTube :)
bDZAxhCz
liiiiinkaaa
10 lat temu
Gienek ma rację! :) Szpak próbuje być celebrytą. Widać, że przyszedł do X Factor dla sławy - nie dla muzyki. Może ma ładną barwę głosu i duże możliwości, ale od początku wyraźnie skupia się na robieniu show i wzbudzaniu kontrowersji swoim wizerunkiem. Gienek chciał pokazać, że dużo potrafi. Przyszedł z ulicy, wygrał i wrócił, żeby dalej grać dla przechodniów, a do tego pozostał sobą. Żadna sława nie uderzyła mu do głowy :)
gość
10 lat temu
nacisk na muzyke - wywiady w gali i vivie
Sandziik :**
10 lat temu
Michał jest gwiazdą . Kocham go
gość
10 lat temu
a tvn promuje swojego niedoszłego gejo-dziwke na obcasach.buheheh
gość
10 lat temu
noo i Gienek to jest mądra osoba :D:D zwykly normalny , a nie to co szpak : doszedl do finalu i juz mysli ze wielka gwiazda z niego ze co to on nie jest ...
gość
10 lat temu
Loska z tym błednym wzrokiem i srajaca mina sie nadaje....do grabienia wody..Szpaczek rzadzi ,jest mlody niech sie bawi:)
...
Następna strona
bDZAxhDb