Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ludzie patrzą na mnie, jakbym był Hitlerem"

239
Podziel się

"Któregoś dnia ludzie zrozumieją moje zachowanie" - odgraża się Kanye West.

"Ludzie patrzą na mnie, jakbym był Hitlerem"
bDfTYJyZ

Kanye West ma poważne problemy z zapanowaniem nad własnymi słowami i czynami. Niejednokrotnie zdarzało mu się wpadać w atak furii podczas oficjalnych imprez. Gwoździem do trumny było jego wtargnięcie na scenę podczas Video Music Awards 2009, odebranie mikrofonu piosenkarce Taylor Swift i stwierdzenie, że wygrana przez nią statuetka jej się nie należy.

Amerykańskie media miesiącami krytykowały rapera za to, co zrobił kilkunastoletniej wtedy gwieździe. Artysta zrezygnował z wystąpień publicznych i wrócił dopiero z gotową, świetnie przyjętą przez krytyków, piątą płytą.

Pomimo tego, że Kanye wrócił już na szczyt, nadal czuje się zaszczuty i niezrozumiany przez opinię publiczną. Podczas sobotniego koncertu w Wielkiej Brytanii zwrócił się do widowni i zaczął mówić:

bDfTYJzb

Idąc po hotelu, czy chodnikiem widzę, że ludzie patrzą na mnie, jakbym był niespełna rozumu, jakbym był Hitlerem. Któregoś dnia zaświeci słońce i ludzie zrozumieją moje zachowanie – powiedział West ze sceny. Michael Jordan zmienił tak wiele w koszykówce. Wykorzystał swoją energię i coś zrobił. W muzyce dzieje się teraz tak wiele i ktoś musi wprowadzić jakieś pieprzone zmiany.

Przypomnijmy, że raper wystąpi 20 sierpnia w Krakowie w ramach Coke Live Festival. Mamy się spodziewać kolejnych szczerych słów? Wątpimy, żeby ktokolwiek w najbliższym czasie go zrozumiał...

bDfTYJzC
KOMENTARZE
(239)
gość
9 lat temu
łe tam, ja tam go lubie ;d
gość
9 lat temu
nie znacie się, Kanye jest najlepszy.
gość
9 lat temu
zazdroszcze, ja byłam nad jońskim i raz nad tyreńskim :) a w tym roku nigdzie nie pojechałam :(
bDfTYJzD
gość
9 lat temu
Podoba mi się jego muzyka. I rozumiem go, też czuję się czasem niezrozumiana i ludzie myślą że jestem hitlerką jakąś kurczaki pieczone.... :( ja po prostu mam jakoś inaczej zbudowany mózg... nie ze szczerej chęci ludzi nienawidzę...ja nie wiem.... kur5wa mac!
gość
9 lat temu
krosno czyta !!!
Najnowsze komentarze (239)
9 lat temu
Uwielbiam Go Jest super jeśli ktoś sie nie zgadza jego problem robi świetną muzykę a każdy jest inny przynajmniej nie udaje kogoś innego i mówi to co myśli ale ja go nie usprawiedliwiam zrobił głupote z taylor swift
gość
9 lat temu
nie lubie go
gość
9 lat temu
w domu
Sebastian J.
9 lat temu
widac polska jest t**a. to jest artysta wyraza swoje wizje. a wiekszosc nadinterpretuje jego wizje
gość
9 lat temu
na coke część piosenek śpiewał z playbacku. 2 razy śpiewał ciągnące się jak flaki z olejem wersje jednej piosenki. strasznie wynudził publiczność przez te 2h15. w pewnym momencie stwierdził, że nie chce obrażać innych artystów (wystąpił po editors, przy których było prawdziwe taneczne szaleństwo), ale on jest tu najlepszy. w odpowiedzi na scenę poleciało coś, co wyglądało, jak but :P
gość
9 lat temu
i bylo bosko chamy
gość
9 lat temu
kolejny kretym
gość
9 lat temu
STRONGER !
bDfTYJzv
gość
9 lat temu
Nie lubie go.
gość
9 lat temu
skończmy na tym że rap to nie tylko słowa, więc także rodzaj muzyki. tak jak hip-hop to kultura (w skald której wchodzi grafiti, breakdance, rap itd)
gość
9 lat temu
ej ja też go lubie ;) jest swietnym artystą, a artysci sa nieco zwariowani, więc trzeba mu wybaczyć takie ekscesy!
kanye west je...
9 lat temu
ja też od jakiegoś czasu sledzę poczynania illuminati- najlepsze zebrane materiały dowodwe są na amerykańskich stronach- u nas jest to jeszcze w powijakach.kenye west jest na pewno illuminati ponieważ pokazyje ich zaki nagminnie i to różne, obraca się w towarzystwie pozostałych illuminati, jest to w jego tekstach piosenek, w teledyskach też tego pełno.poza tym wystepuje gościnnie w teledyskach u illuminati.niektóre są okropne poniewaz pokazują wrecz ich obrzedy rytualne- w jednym teledysku kobieta z obcieta głową i inne stanistyczne obrzędy.wiec jest tego stanowczo za duzo aby stwierzdzic , że to przypadek. co do elizabeth taylor to masz rację , mógł ktos ja chwilę wcześniej nakłonić do takiego gestu.wiec nie mozna o to winić kogoś kto nieświadomie przez chwilę coś pokazał.jednak kayne west obok jay-z to jeden z czołowych illuminati w muzyce amerykańskiej.
gość
9 lat temu
Kanye jest najlepszy!
gość
9 lat temu
spoko
...
Następna strona
bDfTYJzX