Trwa ładowanie...
Przejdź na

Koterski "ZATACZAŁ SIĘ, PRZEWRACAŁ, ZACZEPIAŁ LUDZI"... (FOTO)

578
Podziel się:

Wszczął pijacką burdę... a potem się popłakał. Zobaczcie upadek celebryty.

Koterski "ZATACZAŁ SIĘ, PRZEWRACAŁ, ZACZEPIAŁ LUDZI"... (FOTO)

Misiek Koterski nigdy nie rokował, delikatnie mówiąc, na wyjście na prostą. Przez wiele lat uzależniony od heroiny, tułający się po imprezach, miał jednak moment, gdy cała Polska trzymała za niego kciuki. Znalazł nawet zamożną dziewczynę, która o niego dbała i robiła, co mogła, by się nie stoczył. Nie wykorzystał tego. Nasz czytelnik spotkał go niedawno w naprawdę opłakanym stanie.

W sobotę wieczorem Misiek Koterski "bawił się" na krakowskim Rynku. Wraz z grupą znajomych imprezował w knajpie na ulicy Floriańskiej. Zdaniem świadka zachowywał się skandalicznie – krzyczał i był agresywny wobec gości lokalu. Towarzyszące mu osoby próbowały go uspokoić.

Jego zachowanie było skandaliczne, przewracał się, zataczał, krzyczał, zaczepiał ludzi - wylicza świadek. Po 20 minutach jego znajomym udało się go zaciągnąć do restauracji KFC, w której Misiek dalej szalał.

Widać było, że ma duże problemy ze sobą. Po ataku agresji w jego oczach było widać łzy - dodaje nasz informator. Koterski po wyżaleniu się przyjaciółce zasnął w restauracji na oczach kilkudziesięciu oburzonych jego zachowaniem ludzi.

Pomyśleć, że niedawno miał jeszcze własny show na Polsacie i plany zostania drugim Szymonem Majewskim... Jak myślicie, jak może skończyć się ta wieloletnia impreza, która, jak widać, nie bawi już ani Miśka, ani nikogo, kto ma nieszczęście się z nim zetknąć?

(Wy też spotkaliście na mieście pijanych, lub zachowujących się skandalicznie celebrytów? Zróbcie im zdjęcia i wyślijcie nam na: donosy@pudelek.pl.)

KOMENTARZE
(578)
gość
11 lat temu
Biiedny Misiek, narkotyki zryły mu banie
gość
11 lat temu
współczuję mu, świrnięty ojciec i matka to jaki miał być?
gość
11 lat temu
Nie wiem po co tutaj w ogóle wbiłem na tego pudelka, ale to pierwszy i ostatni raz. Nie wiedziałem, że ta strona jest aż tak poryta. Jak nie zaglądanie komuś do portfela, to wtykanie nosa w czyjeś prywatne życie. Jeszcze na końcu to zdanie zachęcające do robienia "donosów". Zabalował chłopak, może za dużo wypił po prostu i już aferę narkotykową z tego zrobili. Nigdy więcej nie odwiedzę tego brukowca!
gość
11 lat temu
i gdzie ta dziewczyna teraz ?
gość
11 lat temu
no co imprezowicz, tez bym sie z nim napiła... Szczecin - Pogodno pozdrawia:)
Najnowsze komentarze (578)
Stefan
rok temu
A teraz grzeczny chłopczyk jest ! Nic nie mówią w 2020r. o jego heroinowym nałogu, tylko o alkoholu od którego był podobno uzależniony. Narkotyki to jego stara miłość ale nic nie napiszą na ten temat.
Gość
5 lata temu
Większość celebrytów gubi alkohol narkotyki. Szkoda Miśka to fajny gość. Ale większość przypadków człowiek musi liznąć dna by potem mógł się podnieść!!!
Gość
5 lata temu
Nic śmiesznego
gość
8 lat temu
Ależ ma stanik! Tylko, że miękki, jego zarysy widać na ostatnim zdjęciu. Sama noszę miękkie staniki z siateczek lub koronki, więc sutki zawsze odstają.
gość
8 lat temu
Też go widziałam w Sopocie na Top Trendy jak pijanego ochrona z Opery Leśnej wyprowadzała. O****h.....
leszkocieszyn...
9 lat temu
Robicie sensację a bardziej należy mu współczuć gdyż człowiek uzależniony czyli chory wymaga wsparcia i leczenia...
gość
9 lat temu
tatuś steruje jak tylko może karierą buraka- trudna sprawa przy takich zdolnościach aktorskich telewizja to jedyny ratunek dla synków reżyserów, aktorów itp - dno
gość
10 lat temu
ale te jego "baby" mądre..............................brzydal i nałogus, jest z kim się pokazywać najbardziej niszczą go ci, co mu pomagają utrzymywać się w nałogu
gość
10 lat temu
wcale tam tak zle nie gra,można fajnie sie uśmiać.
gość
10 lat temu
niby taki zryty ma beret i świrniety a tak dobrze gra w ,,pierwszej miłości i wszyscy chcą go oglądać he he
gość
10 lat temu
ja go poznałam i był dla mnie miły:) mam z nim nawet foto
gość
11 lat temu
misiek tak trzymaj!!!!!!!!!!!!! bania
gość
11 lat temu
jak go stać to h.. ci do tego baranie
gość
11 lat temu
zryty zydziak . nic wiecej !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie