Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najman o Dodzie: "ROZPACZLIWY BRAK HAJSU!"

2604
Podziel się:

"Nikt poważny już się w niej nie zakocha." Zgadzacie się?

Najman o Dodzie: "ROZPACZLIWY BRAK HAJSU!"
bEUrUVoB

Sztuczny penis, którego Doda włożyłą sobie do buzi w Empiku, symulując seks oralny, odbił się (na szczęście nie jej) dość szerokim echem. Nie byliśmy tym wprawdzie zaskoczeni po ręce trupa, którą wkładała sobie publicznie między nogi, ale dla pewnych ludzi ten widok okazał się jednak przełomowy. Jeżeli jakaś wokalistka będzie chciała ją przebić, musi "zrobić loda" na scenie. Wydaje się, że polski show-binzes doszedł tym samym do ściany.

O sprawie postanowiła napisać w Polska The Times dziennikarz sportowy Paweł Zarzeczny. W felietonie przytacza opinię "bokserskiego" celebryty, Marcina Najmana:

Nie będę ukrywał - z wieloma osobami rozprawiałem ostatnio o Dodzie. Mianowicie co ją skłoniło, aby publicznie wziąć do ust penisa - pisze. Wprawdzie plastykowego, niemniej jednak w takim miejscu niestosownego i wulgarnego. I wśród wszelakich wytłumaczeń jedno przemówiło do mnie szczególnie. Otóż mój przyjaciel Marcin Najman, znany szeroko jako bokser parodysta, odparł króciutko: - Wiesz, co ją do tego skłoniło? Ja myślę, że rozpaczliwy brak hajsu.

bEUrUVoD

Dalej ocenia, że Doda straciła tym samym szansę na związek z poważnym milionerem. A jak wiadomo - bogactwo jest dla niej równie ważną cechą co wielkość jąder (zobacz: "Mój facet musi mieć TWARDE JAJA!").

Doda, w której nikt poważny już się nie zakocha, jak i nikt przy zdrowych zmysłach raczej nie zaprosi jej do domu, aby przedstawić rodzicom. No, więc dlaczego to zrobiła? Bo ona już się nie potrafi zatrzymać. Bo ona musi płacić wciąż rachunki, na które nie jest i nigdy już nie będzie w stanie, bez rozgłosu, sama zarobić. Takich dziewczyn są w Warszawie tłumy i te tłumy często robią dokładnie to samo co ich liderka. Tyle że nie przy ludziach, bo istnieje jeszcze coś takiego jak poczucie wstydu. No tak, ale jak i im rozpaczliwie zabraknie hajsu?

Zgadzacie się, że po tej sesji zdjęciowej nikt poważny nie zaryzykuje już związku z nią? Pamiętacie w ogóle jakichś "poważnych"?

bEUrUVoJ
bEUrUVpe
KOMENTARZE
(2604)
gość
10 lat temu
tak to koniec Dody!
gość
10 lat temu
to juz jest raczej mniej niz zero
Dario
7 lat temu
najman też by chętnie go possał:)
bEUrUVpf
gość
10 lat temu
Podobna do Frytki
beaNY
10 lat temu
Spadla na dno, choc zawsze blisko byla. Tylko, ze to wy wyniesliscie ja na piedestaly, drodzy polscy fani. Gdybyscie nie placili za Dodzie, to Dodzia robilaby lodzia, ale... pod latarnia.
Najnowsze komentarze (2604)
Dario
7 lat temu
najman też by chętnie go possał:)
Lalka
8 lat temu
Najman ma racje . On wogole to taki g***i nie jest. Ludzie durne fiuty ulegli zbiorowej nienawisci do niego to tak jak zbiorowa halucynacja w sprawie smolenska... Doda taka mloda a taki stary ryj ze zmarchami.szok. To od obciagania loda chyba
gość
10 lat temu
100 % racji!!!!!sam bym tego lepiej nie ujal
gość
10 lat temu
Szkoda mi jej jako czlowieka , ale sama podpisuje na siebie wyrok
gość
10 lat temu
powinna wymienić sobie cały łeb,wygląda jak d****a zresztą ona jest nią.
gość
10 lat temu
PUSTY SZLAUF...!!!
gość
10 lat temu
bez komentarza..
gość
10 lat temu
wygląda na 40tkę
bEUrUVoX
gość
10 lat temu
straszne dodzia pamiętaj, że to tylko działa na łebków do 22 roku życia a w nocy wa... gruchę na twój plakat z ckm-u obleśne nie poniżyłabym się tak nigdy pomyśl zanim się zesz...sz
gość
10 lat temu
g****a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Ja nie pamiętam.Myślałam,ze ten cały nergal jest mądrzejszy...
gość
10 lat temu
wstydze sie za nia!
gość
10 lat temu
ciechanowski lachociąg wrócił do korzeni czyli do obrabiania pał
gość
10 lat temu
doda jedzie burdelem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUrUVpQ
bEUrUVpR
bEUrUVpS
bEUrUVpT
bEUrUVpU
bEUrUVpz