Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gardias oficjalnie w nowym związku!

344
Podziel się

Zmieniła status na Facebooku...

Gardias oficjalnie w nowym związku!
bDHHnjQl

Po rozwodzie z Konradem Skórą w przeciwieństwie do męża prezenterka długo nie odchorowywała nieudanego małżeństwa i szybko związała się z facetem z Trójmiasta. Na początku para ukrywała swój związek i Dorota zaprzeczała wszelkim doniesieniom o romansie. Doszło nawet do głośnej szarpaniny z paparazzi, który przyłapał ich na randce. Po ośmiu miesiącach od zajścia Gardias w końcu oficjalnie przyznała się do związku z Patrykiem Kalskim.

Gardias pojawiła się już razem z Kalskim na ślubie Popielewicz (zobacz: *Gwiazdy na ślubie Popielewicz (ZDJĘCIA))
*
. Jednak do oficjalnego ogłoszenia ich związku doszło, jak to ostatnio bywa, za pośrednictwem Facebooka. Prezenterka zmieniła właśnie swój status.

Wierzycie w to, że zmiana statusu związku na profilu to kuszenie losu i "zła karma"? Krążą takie przesądy :)

bDHHnjQn

Trzymamy kciuki za to, żeby w tym wypadku się ułożyło. I żeby stosunki Doroty i Patryka z fotografami się poprawiły.

Tylko 19 osób? Kto z Was to "lubi"? Wpisujcie się! :)

bDHHnjQO
KOMENTARZE
(344)
gość
9 lat temu
No i znowu wieś, i prymityw. Syfiarz był.
gość
9 lat temu
Kolejna prawda o wieśniaku, mięśniaku i pustaku. Ale jakie wielkie biznesy z tego zrobią?
gość
9 lat temu
A skoro mowa o wyglądzie zewnętrznym, to jaką prawdę można wysnuć z jej pierwszego związku. Porównanie jest takie jak perfidny burak do ciasteczka. Ile czasu ten pierwszy koleś przy niej zabawił, to aż się za głowę złapać i z jakiej paki w ogóle cokolwiek się tu komu spodobało. Z jakiej paki cokolwiek tu się miało udać. Na wieśniackim grillu się poznali i znów się trafiło ślepej kurze. Na tym grillu to on sam se mógł upiec własną mordę, bo przebrzydły był jak jasna k***a. Z jakiej paki w ogóle wystartował, k***a przecież to paszczur był od samego początku najprzebrzydlejszy. Ożesz k***a jego mać ! Ten drugi to i tak k******z był, trzeci po prostu ciota. Ale tego pierwszego Kondzia to se będę podtrzymywał na wolniutkim ogniu i przepalał do głębi bardzo powoli, ale za to bardzo konkretnie. Bo jak se włączą ze swoją zafajdaną rodzinką Tv albo dojdzie do nich coś z gazety, to jego nowe małżeństwo automatycznie przestanie istnieć. Każdy na tym pudlu mówi o wyglądzie zewnętrznym. No to k***a nie widzicie, że to był po prostu najzwyklejszy, przebrzydły rolniko-w******k ze wsi do wywalania gnoju! Jak taka ś****a z******a mogła się tak długo ostać, przecież to była masakra nad masakrami !!! Dorota, że ty musiałaś tak długo tę zasraną mordę oglądać, to chyba właśnie wtedy miałaś największą karę. Wszystko zostanie ci zwrócone, i niech go k***a jasny szlag!
bDHHnjQP
gość
9 lat temu
O, to chyba musi być Dorota jakaś twoja koleżanka, bo naprawdę z********e, ale to z********e powiedziane. Masz same właściwe dary, i najważniejsze, że siedzisz w Polsce a nie w Ameryce, która jest naprawdę skurwiała. My tu wszystko widzimy co się wokół ciebie dzieje. I tego pierwszego wieśniako-buraka to naprawdę palić będę długo na wolnym ogniu, aż odechce mu się do roboty chodzić i na rodzinę pracować. Bo wszyscy jego znajomi obdarzają go na tym Pudlu niewiarygodnym szacunkiem i klasą, co to nie on, a wypiszą się z tego od razu jak cię poznają. Ale wstydu za niego się nigdy nie pozbędą, gdy centralnie zostawi swoją rodzinkę, pójdzie w alkoholizm, a na końcu oczywiście nigdy z psychiatryka i nałogów nie wyjdzie.
gość
9 lat temu
Oto cała prawda o tym związku od początku.
gość
9 lat temu
mi zmiana statusu po 6,5 roku przyniosła pecha. no coż
gość
9 lat temu
podejrzewam że to szpila dla jej ex ;)
gość
9 lat temu
Inteligencja to ona nie grzeszy ,pamietacie jej wystep u Kuby W.?oj popisala sie popisala?
gość
9 lat temu
nie lubie....jak sie znudzi to tego tez porzuci
gość
9 lat temu
dobre w miare nowe sportowe auto za ponad pół miliona i nawet kaw nie musisz z nia pic, dupczysz od razu
gość
9 lat temu
zalezy czym podjedziesz
gość
9 lat temu
jak to nie znamy? przecie z telewizora jom znamy! pogode prowadzi ino!
gość
9 lat temu
Pewnie tym razem zabrał cie do KFC a nie do Maka.
bDHHnjQH
gość
9 lat temu
wzięłas jego flaka i pyszny? pewnie pił sok ananasowy
...
Następna strona
bDHHnjRj