Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kardynał Dziwisz atakuje Nergala!

2541
Podziel się:

"Nie możemy milczeć, gdy promuje się w mediach osoby, które włączyły krzyż w satanistyczne widowiska."

Kardynał Dziwisz atakuje Nergala!
bECmXuIB

Do chóru protestującego przeciwko udziałowi Adama Darskiego w The Voice of Poland dołączył kolejny oburzony głos. Tym razem występ Nergala w publicznej telewizji potępia kardynał Stanisław Dziwisz.

Metropolita krakowski skrytykował TVP za zatrudnienie lidera zespołu Behemoth w trakcie mszy świętej Podwyższenia Krzyża. Podobnie, jak poprzednicy nie podał żadnego przykładu obrazoburczego zachowania Nergala w trakcie programu, ale odniósł się do słynnej afery z podarciem Biblii. Za co, przypominamy, Darski został uniewinniony.

W uroczystość Podwyższenia Krzyża nie sposób nie wspomnieć z wielkim bólem o coraz częstszych przypadkach zamachu na Krzyż i poniżania go - mówił Dziwisz. Także w naszej Ojczyźnie nie brak ludzi, którym Krzyż, miejsce śmierci naszego Odkupiciela, a zarazem znak największej miłości do człowieka, zdaje się przeszkadzać.

bECmXuID

Warto dziś, w uroczystość Podwyższenia Krzyża zapytać, czy ideałem zjednoczonej Europy, która u swych korzeni ma chrześcijańskich założycieli, jest przyzwolenie na obrażanie uczuć religijnych i znieważanie najwyższych wartości wspólnych milionom jej mieszkańców.

Nie możemy milczeć, gdy na scenie rwie się na strzępy Pismo Święte. Nie możemy milczeć, gdy promuje się w publicznych mediach osoby, które znak krzyża włączyły w satanistyczne widowiska - dodał. Broniąc świętości krzyża, bronimy znaku naszej tożsamości, bronimy siebie, bronimy naszych rodzin i naszej przyszłości.

Widać, że już nie chodzi tylko o angaż Nergala do telewizji publicznej, ale sprawa powoli zaczyna nabierać charakteru walki religijnej. Strach pomyśleć, na czym się skończy.

bECmXuJe
KOMENTARZE
(2541)
gość
10 lat temu
jak publiczna mogła podpisać tak idiotyczny kontrakt? nie wiedzieli, że ludzie mogą protestować? dobrze wiedzieli co robili! publiczną rządzą lewacu a im na rękę, że promowany jest degenerat bez szacunku dla katolików!
gość
10 lat temu
hahah walczy z kosciolem i kosciol mu odpowiedzial
gość
10 lat temu
Darski robi to dla rozglosu, bo niby dlaczego innego?
bECmXuJf
gość
10 lat temu
uwazam ze telewizja publiczna ma podobne podejscie do kosciola jak sam Nergal ,dlatego tez on sam czuje sie nietykalny za swoje podle czyny i jest tak zuchwaly ....ale to co robi jest podle i powinien za to odpowiadac.
gość
10 lat temu
Robicie mu reklamę... I po co to?
Najnowsze komentarze (2541)
gość
8 lat temu
666
gość
8 lat temu
666
gość
8 lat temu
666
gość
8 lat temu
Według mnie Nergal jest z***bisty i ma swoją religie i nikt nie powinien się wtrącać . Sprawa z porwaniem Biblij była już dawno , ale jak człowiek nie ma z czym wyjść to wywleka stare sprawy . takie jest moje zdanie
gość
10 lat temu
Dziwisz zaistnial tylko dzieki naszemu Papiezowi . On jest zwyczajnie malo inteligentny . Szkoda ze urzeduje w tak zacnym miejscu jak Krakow.
kaza
10 lat temu
k....wa co za kraj!!!niech sie lepiej natankiem zajmą...teraz nagle nergal zaczął ich denerwować....co za kultura....żal
gość
10 lat temu
To dopiero pierszy akt tego spektaklu.Cyrk nabiera impetu,para buch....
gość
10 lat temu
i mówi to pedofil
bECmXuIX
gość
10 lat temu
kościół się pogrąża, to co wyprawia odbierze mu kolejnych wiernych, no ale w sumie to dobrze
gość
10 lat temu
czemu kardynał nie mówi nic o Kaczorze który wykorzystał kryzż do zablokowania pałacu i walki politycznej???? czmeu kardynale? czmeuż???? czyżbys oslepł wtedy na chwile?
gość
10 lat temu
G***i Pudel broni Nergala. Tfu.
gość
10 lat temu
nergal to kupa smordu. czoło mu na plecy zachodzi.
gość
10 lat temu
NERGAL JESTES SWIREM JAK CIE WIDZE TO MI NIEDOBRZE
gość
10 lat temu
Nergal D***L JESTES SKONCZONY
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmXuJQ
bECmXuJR
bECmXuJS
bECmXuJT
bECmXuJU
bECmXuJz